Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sprzęt do ćwiczeń

( ilość produktów: 1 )

Kettlebell

Kettlebell to coraz popularniejszy sprzęt do ćwiczeń – coraz częściej staje się częścią domowej siłowni. Jest to odważnik z ergonomicznym uchwytem, który charakteryzuje się przesuniętym środkiem ciężkości. Nadaje się do standardowego podnoszenia (doskonale sprawdza się w przysiadach), a także do ćwiczeń bardziej dynamicznych, takich jak swing. Ogromną zaletą ćwiczeń z kettlem jest to, że można z nim pracować nad większością grup mięśniowych. Ćwiczenia z kettlem pomagają także wzmacniać szybkość, koordynację i równowagę.

Drążek do ćwiczeń

Drążek do ćwiczeń to prosty sprzęt treningowy o wszechstronnym zastosowaniu. Jest jednym z najprostszych sposobów na wzmocnienie górnych partii mięśni, przede wszystkim ramion, pleców i brzucha. Drążek do podciągania można szybko i łatwo zainstalować w każdych drzwiach – jest kompaktowy i zajmuje mało miejsca. Drążki do ćwiczeń są obok hantli najczęściej wybieranymi przyrządami do domowej siłowni.

Poręcze do ćwiczeń

Poręcze treningowe umożliwiają wykonywanie wielu ćwiczeń na mięśnie brzucha i ramion. Dzięki nim wykonasz efektywny trening z masą własnego ciała. Są też często wykorzystywane w kalistenice. Poręcze do dipów, pompek, czy stacjonarne uchwyty to przyrządy, które znajdują zastosowanie zarówno na sali treningowej, jak i na domowej siłowni. Wybierając poręcze do ćwiczeń, warto zwrócić uwagę na stabilność konstrukcji oraz jej wytrzymałość. Aby zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo treningu, wybierz stabilny i mocny sprzęt.

Inne

Wśród innych sprzętów, jakie warto mieć w swojej domowej siłowni, są hantle. Żeliwne hantle o zróżnicowanym obciążeniu umożliwiają wykonywanie różnorodnych ćwiczeń na wszystkie partie ciała. Wymiana obciążników pozwala dopasować ciężar do swoich możliwości oraz progresować.

Gama sprzętów, które możesz wykorzystać w domowej siłowni, jest szeroka i różnorodna. Przed zakupem przeanalizuj swoje cele i możliwości, a także powierzchnię, jaką możesz wykorzystać do ćwiczeń, a następnie wybierz sprzęt, który najlepiej odpowiada Twoim preferencjom.

Pokaż tylko
Marka
Usuń wszystkie filtry
pixel