Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Suplementy okołotreningowe - potreningowe i przedtreningowe

( ilość produktów: 167 )

Odżywki okołotreningowe

Odżywki około treningowe służą przede wszystkim w celu dostarczenia niezbędnych składników do naszego organizmu zarówno przed wysiłkiem fizycznym, jak i po jego zakończeniu. Dzięki takim rozwiązaniom możemy trenować dłużej i ciężej a wysiłek fizyczny staje się bardziej przyjemny i efektywny. Zapewniają odpowiednią mobilizację do treningu oraz wytworzenie silnego środowiska anabolicznego będące ważnym czynnikiem potęgującym efekty wysiłku. Niezwykle istotna w sensie długotrwałej progresji efektów jest regeneracja po treningowa i jej czas, w tym przypadku szereg doskonałych rozwiązań potrafi znacznie wpłynąć na skrócenie tego czasu i szybką odnowę po treningową.

Suplementy około treningowe możemy podzielić na:

Odżywki przedtreningowe

Odżywki przedtreningowe czyli popularnie przedtreningówki stosowane są przez miłośników sportów siłowych, powodując niesamowite napompowanie mięśni oraz chęć do bardziej intensywnych i ekstremalnych treningów. Produkty przedstawione w naszym sklepie internetowym to obecnie najlepsze suplementy na świecie. Staramy się, aby każdy nasz klient był zadowolony, dlatego też jesteśmy przekonani, że bogactwo zawartych w tym dziale odżywek będzie odpowiednie dla każdego nawet najwybredniejszego siłacza.

Suplementy przedtreningowe posiadają w sobie olbrzymią ilość makro- i mikroskładników odpowiedzialnych za pobudzenie na treningu. Zawarte w nich prekursory tlenku azotu sprawiają, że mięśnie stają się pełne i twarde, dzięki czemu Twoje treningi staną się niezwykle efektywne, a Ty sam będziesz zachwycony możliwościami swojego organizmu. Zawarte w składzie mieszanki kreatyny, a także aminokwasów dostarczą mięśniom niezbędnych składników odżywczych utraconych podczas wzmożonego wysiłku fizycznego, a wypełnione kreatyną mięśnie odnotują zauważalny wzrost siły i masy mięśniowej. Osoby stosujące te produkty, są w stanie regularnie poprawiać swoje wyniki siłowe, a także rozbudowywać komórki mięśniowe. Ich dodatkowym atutem jest na pewno to, że stosowane regularnie poprawiają wydolność, a także wytrzymałość organizmu.

Zalety odżywek przedtreningowych:

  • poprawa siły
  • wzrost masy mięśniowej
  • niesamowita „pompa” na treningu
  • olbrzymia ilość składników odżywczych

Odżywki potreningowe

Odżywki potreningowe najlepszy zestaw suplementów odpowiedzialnych za regenerację organizmu po wzmożonym wysiłku siłowym. Produkty po treningowe, dzięki zawartości sporej ilości aminokwasów, witamin oraz minerałów zabezpieczają przed wzrostem niebezpiecznego dla mięśni kortyzolu, a także odpowiedzialne są za procesy antykataboliczne oraz przywrócenie procesów anabolicznych.

Każde, nawet najmniejsze włókno mięśniowe, nie jest w stanie odpowiednio się rozwinąć, jeśli nie dostarczy się do niego odpowiedniej ilości mikro- i makroskładników. Jest to szczególnie ważne po wzmożonej intensywności fizycznej, jaką jest przede wszystkim trening siłowy, czy aerobowy. Dlatego też odżywki po treningowe są bardzo chętnie stosowane przez miłośników sportu wszelakiego rodzaju. Nic innego, niż właśnie popularne „potreningówki” odpowiedzialne są za prawidłowy wzrost komórek mięśniowych. To właśnie dzięki tym suplementom utrwalisz efekty swojego treningu, a także odzyskasz niezbędne siły potrzebne do normalnego funkcjonowania, ponieważ odżywki potreningowe wspierają procesy regeneracyjne.

Zalety odżywek potreningowych:

  • zabezpieczają przed wzrostem kortyzolu
  • wspierają procesy regeneracyjne
  • są bardzo silnymi antykatabolikami
  • przywracają procesy anaboliczne
  • przywracają energię niezbędną do prawidłowego funkcjonowania organizmu
  • odbudowują uszkodzone włókna mięśniowe.
Seria
Pokaż tylko
Kategoria
Marka
Wariant
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel