Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Torby sportowe

( ilość produktów: 2 )

Każdy sport wymaga odpowiedniego sprzętu i wyposażenia – stroju, butów, ochraniaczy… Ale jak się z tym wszystkim zabrać i nic nie zgubić? Rozwiązanie jest oczywiste – pojemna i wygodna torba sportowa!

Uniwersalna torba sportowa

Torby sportowe są uniwersalne i sprawdzają się w wielu sytuacjach. Torba sportowa to podstawa szafy sportowca, ale nie służy tylko pakowaniu rzeczy na trening. Dobrze zaprojektowaną torbę sportową można zabrać na siłownię, na wycieczkę albo w podróż. Torba treningowa powinna łączyć wysoką jakość, wygodę i komfort z modnym designem dopasowanym do Twojego stylu.

Jaka powinna być idealna torba na trening?

Sportowcy to zdecydowanie grupa o wysokich wymaganiach. Wymagania te dotyczą nie tylko suplementów, ale także akcesoriów, jakich używają na co dzień. Dlatego ich torba treningowa powinna spełniać kilka ważnych wymogów.

Po pierwsze powinna być wytrzymała – bagaż sportowca nie należy do najlżejszych. Strój na siłownię, buty, suplementy, ręcznik, woda – te rzeczy ważą sporo, dlatego torba musi wytrzymać z pełnym obciążeniem, a do tego być komfortowa. To kolejny warunek – uchwyty i paski na ramię powinny być wygodne i zapewniać odpowiednie rozłożenie całego ciężaru. A ciężar jest spory, zwłaszcza w przypadku dużych toreb. Istotny jest więc materiał, z jakiego są one wykonane. Torba powinna być wykonana z wysokiej jakości materiału – trwałego i najlepiej wodoodpornego, aby zapobiegać przetarciom.

Duża i komfortowa torba treningowa

Kupując torbę, zwróć uwagę na jej rozmiar. Musi ona być wystarczająco duża, aby pomieścić wszystkie rzeczy niezbędne na treningu. Nie powinieneś nigdy stać przed dylematem, czy lepiej zrezygnować z grubszej bluzy, czy z butelki wody.

Kolejnym ważnym wymogiem jest ilość przegród i dodatkowych kieszeni. Torba, która posiada dużo komór i przegródek umożliwi Ci lepszą organizację. Nie będziesz musiał szukać małych rzeczy, takich jak telefon czy pillbox, na dnie torby. Separacyjne kieszenie umożliwią Ci przechowywanie osobno mokrego ręcznika czy butów.

pixel