Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Boostery Testosteronu

( ilość produktów: 84 )

Tribulus i pochodne to grupa suplementów, stworzona dla osób chcących w naturalny sposób podnieś swój poziom testosteronu oraz libido. Wysoki poziom głównych hormonów anabolicznych jest niezmiernie istotny w kształtowaniu sylwetki, a także pozwala maksymalizować doznania seksualne. Nie ma znaczenia czy budujesz mięśnie, starasz się utrzymać wysoką estetykę czy redukujesz tłuszcz... Chcesz się więcej dowiedzieć na temat działu, w którym się znajdujesz?

Twoim celem jest utrzymanie możliwie najlepsza kondycja układu hormonalnego. Zdrowa dieta, aktywność fizyczna, zdrowy styl życia i właściwa suplementacja to elementy które utrzymają twój testosteron na najwyższym poziomie. Ważne też by stres nie zniwelował Twoich starań. Suplementy które oferujemy pomogą zoptymalizować sygnały anaboliczne w kierunku najodpowiedniejszym dla obranego przez ciebie celu.

Suplementy zwiększające poziom testosteronu:

Grupę tych suplementów można podzielić na:

  • Specjalne - grupa suplementów, o zaawansowanym składzie cechująca się silnym działaniem anabolicznym ukierunkowanym na podniesienie produkcji naturalnych hormonów anabolicznych. Stosowanie tych suplementów ma na celu zachowanie jak najlepszej kondycji układu hormonalnego oraz zapewnienie wysokiego poziomu hormonów anabolicznych.
  • Stymulacja - odpowiednie kombinacje aminokwasów potrafią wpływać na produkcję somatotropiny. Jednym z takich aminokwasów jest arginina, w tym celu zaleca się przyjmowanie jej przed snem. Pobudzanie wydzielania hormonu wzrostu jest zjawiskiem korzystnym. Wysoki poziom jest korzystny ze względu na wszystkie aspekty związane z treningiem kulturystycznym, fitness i jakością sylwetki. Poziom jest nie bez znaczenia w stosunku do zawartości tkanki tłuszczowej, ma wpływ na zmniejszanie się jej zapasów.
  • Hormon wzrostu przede wszystkim to hormon odpowiedzialny za jakość sylwetki, wspomaga rozwój komórek i jest stosowany przez kulturystów jako najsilniejszy specyfik do uzyskania beztłuszczowej definicji mięśniowej. Poza tym ma wiele innych pozytywnych czynników działający na człowieka, jak na przykład wpływa także na tempo starzenia się naszej skóry i jakość tkanki łącznej. Zalecamy także stosowanie preparatów poprawiających jakość snu. Nie pozwól, by brak snu wpływał negatywne na wytwarzanie testosteronu. W swojej ofercie posiadamy suplementy pomagające efektywnie i w sposób naturalny zwiększyć ilość wydzielanego przez nasz organizm hormonu wzrostu.
  • Tribulusy - wysokoskoncentrowane ekstrakty tribulus terrestris wpływają na optymalizacje poziomu głównego hormonu anabolicznego, jakim jest testosteron. Testosteron odpowiada za samopoczucie, pewność siebie, libido, a zwłaszcza wielkość i jakość masy mięśniowej. Jest to podstawowy hormon warunkujący sukcesy w sporcie. Istotny jest też aspekt zdrowotny, gdyż tribulus obniża obrzęk prostaty. Należy też podkreślić pełne bezpieczeństwo przyjmowania preparatów zawierających tribulus terrestris. Za najbardziej skuteczna uważa się suplementacje tribulusem w połączeniu z dodatkiem magnezu, cynku i witaminy B6, czyli popularne ZMA.
  • T-Boostery – booster testosteronu to stymulator testosteronu, ma na celu zwiększyć poziom testosteronu oraz polepszyć regeneracje. W skład boosterów testosteronu wchodzą substancje anaboliczne, które przyczyniają się do zwiększenia testosteronu, aczkolwiek podczas stosowania boosterów testosteronu mogą wystąpić również skutki uboczne m.in. nagły spadek libido, ginekomastia spowodowana konwersją testosteronu do estrogenów (żeński hormon wzrostu).

Korzyści wynikające z stosowania produktów tego typu:

  • Wzrost stężenia hormonów anabolicznych.
  • Zwiększenie naturalnej produkcji hormonów anabolicznych.
  • Poprawa libido.
  • Pozytywny wpływ na regenerację.

Dawkowanie: Preparaty tego typu należy stosować wedle zaleceń producenta.

Czy warto stosować boostery testosteronu?

Boostery są dość popularnym preparatem stosowanym nie tylko przez osoby mające niski poziom testosteronu, ale także przez sportowców. Korzyści płynących z suplementacji boosterów jest wiele. Z pewnością podniesienie poziomu testosteronu poprawia samoocenę i zwiększa pewność siebie. To z kolei poprawia zdolność do podejmowania trudnych decyzji. Jednak dla sportowców oraz osób dbających o swoją sylwetkę najważniejszą zaletą stosowania boosterów jest ich funkcja anaboliczna.

Suplementacja nie tylko ułatwia budowanie masy mięśniowej, ale również zwiększa siłę mięśni. Co więcej, stosowanie boosterów poprawia spalanie tkanki tłuszczowej, co jest szczególnie istotne dla osób chcących osiągnąć sylwetkę opartą o beztłuszczową masę mięśniową. Podwyższony poziom hormonu ma również korzystny wpływ na strukturę kostną, która staje się gęstsza. Dzięki temu treningi mogą być bardziej efektywne i jednocześnie ciało będzie w mniejszym stopniu narażone na kontuzje.

Jaki booster testosteronu jest najlepszy?

Na rynku jest coraz więcej preparatów, które mają za zadanie poprawić produkcję testosteronu w naturalny sposób. Decydując się na suplementację, warto spędzić nieco czasu, aby wybrać preparat, który spełni oczekiwania. Zdecydowanie ważnym krokiem w wyborze konkretnego produktu jest sprawdzenie etykiety. Składy boosterów testosteronu mogą znacznie się o siebie różnić, w rezultacie doprowadzając do różnego działania.

W składzie dobrego boostera testosteronu powinna przede wszystkim być odpowiednia ilość substancji czynnej. W tym wypadku wybór produktów standaryzowanych jest najlepszym rozwiązaniem. Czytając etykietę warto sprawdzić czy suplement ma dodatkowe składniki. mile widziane są takie substancje jak DAA, kozieradka, saw palmetto, cynk i witamina B6. Z kolei warto unikać suplementów, gdzie znajdziemy wypełniacze i sztuczne dodatki.

Wybór booster testosteronu z dobrego źródła pozwoli uniknąć zakupu niesprawdzonego i słabej jakości preparatu, który zawierać może szkodliwe dla zdrowia związki i substancje anaboliczne. W Muscle Power dbamy o różnorodność i jakość naszych produktów, które pochodzą od rzetelnych dostawców. Suplementy z naszej oferty posiadają szczelnie zamknięte opakowania oraz zawsze jasno opisany skład i określone dawkowanie.

Jak stosować boostery?

Przed rozpoczęciem suplementacji boosterem testosteronu warto skonsultować się z lekarzem i wykonać badania, które określą wysokość poziomu naturalnego testosteronu. Pozwoli to dobrać odpowiedni suplement, a także jego dawkowanie. Ze względu na różne składy i ilość zawartej w nich substancji aktywnej, stosowanie boosterów może się różnić w zależności od wybranego preparatu. Przed podejściem do suplementacji należy zapoznać się z dołączona ulotką, na której producent zawarł dawkowanie.

Seria
Pokaż tylko
Kategoria
Marka
Wariant
Produkt w menu
Cena
-
pixel