Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Regeneracja stawów - suplementy i odżywki

( ilość produktów: 19 )

Regeneracja stawów - odżywki i suplementy

W tym dziale znajdują się produkty, które pozwalają zregenerować tkankę stawową i odbudować ją by działała prawidłowo. Zdrowe stawy to mocne stawy, szczególną uwagę należy poświęcić stawom, ponieważ utrzymują nasze ciało i nie możemy nawet myśleć o wykonywaniu ćwiczeń, jeśli ze stawami są jakiekolwiek problemy. Jeśli chcesz dowiedzieć się kilku ważnych zasad dotyczących stawów, jakie suplementy i odżywki stosować na stawy i w jaki sposób prawidłowo je ochraniać to zapoznaj się z opisem dostępnym na dole strony.

Jeśli miałeś kontuzje, czy czujesz dolegliwości podczas wykonywania ćwiczeń to w pierwszej kolejności, powinieneś zastosować odpowiednie środki by pozwolić się stawom zregenerować. Pamiętaj o złotych zasadach, by nie dopuścić do kontuzji, czyli: po pierwsze ćwicz ciężarem odpowiednim dla Ciebie, jeśli czujesz, że organizm odmawia posłuszeństwa zrób sobie przerwę, zadbaj o zdrowy sen. Treningi z pełną intensywnością przy zmęczonym organizmie mogą doprowadzić do kontuzji, a najczęściej cierpią stawy barkowe i kolanowe. Dodatkowo unikaj gwałtownych ruchów, na siłowni jest bardzo istotny ruch płynny, jeśli wiec wykonujesz ćwiczenie poprawnie, to ryzyko wystąpienia kontuzji minimalizuje się. Ważnymi składnikami suplementów w ochronie stawów są glukozamina i kurkumina, który działa przeciwzapalnie, warto też pamiętać by unikać tłuszczu pochodzenia zwierzęcego, powoduje on hamowanie przyswajania białek które są niezbędne do budowy stawów.

Regeneratory stawów

Jeśli nieustannie męczą Cię kontuzje albo jesteś osobą po operacji i wymagasz rekonwalescencji, to na pewno znalazłeś się w odpowiednim dziale. Regeneratory stawów to nic innego jak suplementy odpowiedzialne za niwelację problemów związanych z nadmierną eksploatacją stawów. Najczęściej wsparcia wymagają stawy kolanowe i barkowe. Bogate w kolagen, a także siarczan glukozaminy produkty stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na powyższe dolegliwości. Ich zadaniem jest budowanie struktur chrzęstnych oraz odbudowa tkanki łącznej. Te odżywki są niezbędne w prawidłowym nawilżaniu oraz odżywianiu stawów, gdyż w przeciwnym wypadku mogłoby dojść do ponownego uszkodzenia tkanki chrzęstnej. Ochrona stawów powinna interesować każdego z osobna, gdyż unikanie profilaktyki może doprowadzić do poważnych problemów zwyrodnieniowych i zdrowotnych do końca życia. Szczególnie ważne jest to dla osób w okresie szybkich przyrostów siły i masy mięśniowej.

Korzyści płynące z używania odżywek regenerujących stawy:

  • zmniejszenie ryzyka wystąpienia kontuzji stawów - odbudowa tkanki łącznej potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania stawu
  • pomoc w powrocie po kontuzjach, dzięki zwiększeniu regeneracji za pomocą odpowiednich składników brakujących w pokarmie
  • właściwa odbudowa struktur chrzęstnych
Seria
Pokaż tylko
Marka
Wariant
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel