Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zdrowie i uroda - odżywki i suplementy

( ilość produktów: 643 )

Zdrowie i Uroda

Preparaty zawarte w tej kategorii, mają przede wszystkim na celu zadbanie o zachowanie jak najlepszej kondycji psycho-fizycznej. Znajdziemy tutaj zarówno preparaty witaminowe, jak i suplementy bogate w: glukozaminę, kolagen, wszelkiego rodzaju kwasy tłuszczowe oraz preparaty o zaawansowanym składzie wspomagające zachowanie zdrowia jak i witalności. Dział specjalnie został specjalnie stworzony dla każdego kto dba o zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne, odpowiedni dobór odżywek i suplementów powoduje poprawę jakości życia, jeśli chcesz się dowiedzieć więcej przydatnych informacji to zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem najważniejszych zaleceń dostępnych na dole strony.

Ze względu na maksymę "jesteśmy tym co spożywamy" kładziemy nacisk na odpowiednie odżywianie, które uzupełnimy odpowiednim snem i suplementacją. Jeśli nasz organizm posiada wszystkie niezbędne składniki to również poprawia się stan naszej psychiki, mniej się stresujemy przez co komfort życia zostaje zwiększony, a przekłada się to zarówno na pracę jak i życie codzienne. Odpowiedni dobór odżywek jest ważny też jeśli bierzemy pod uwagę naszą cerę jak również włosy i paznokcie, coraz więcej osób ma problem z cerą ze względu na "jakość" dzisiejszej żywności jeśli wiec zastanawiasz się jak poprawić cerę możesz skonsultować się z naszymi doradcami, którzy pomogą odpowiednio dobrać suplementy.

Preparaty dla Twojego zdrowia

W naszej ofercie znajdziecie również odpowiednie suplementy pozwalające wzmocnić stawy i kości, warto też o tym pamiętać ze względu na dużą kontuzjogenność szczególnie w sportach siłowych, odpowiednie zabezpieczenie jest równie ważne co pamiętanie o podstawowej zasadzie zdrowego treningu - zawsze przed przystąpieniem do ćwiczeń poświęć odpowiednio dużo czasu, by zrobić rozgrzewkę! W dzisiejszych czasach trudno zadbać o nieprzetworzoną żywność, jednak jeśli chcemy się cieszyć z naszego zdrowia jak najdłużej, to musimy odpowiednio dobierać pokarmy które spożywamy, stosowanie suplementów może oczywiście w tym pomóc, by zachować organizm w dobrej kondycji, aczkolwiek należy bezwzględnie pamiętać, że witaminy również należy stosować z rozwagą!

Jeśli przedawkujemy witaminy, może dojść do hiperwitaminozy, dlatego zalecane jest skonsultowanie stosowania z lekarzem, dietetykiem lub farmaceutą. Osoba trenująca będzie miała zwiększone zapotrzebowanie na witaminy niż osoba, która sportu nie uprawia, amator tak samo będzie potrzebował ich mniej niż zawodowiec, dlatego tak ważne jest, by wyliczyć indywidualnie jakie składniki, w jakich dawkach są potrzebne. Ofertę odżywek i suplementów z działu Witaminy i Minerały mamy mocno rozwiniętą, więc każdy znajdzie coś dla siebie!

Stres, codzienna gonitwa, zubożała żywność nie sprzyja zdrowemu trybowi życia. Wyjałowienie produktów spożywczych, poziom przetworzenia żywności powoduje niemalże obowiązek dodatkowej suplementacji prozdrowotnej.

Korzyści wynikające z suplementacji prozdrowotnej:

  • Zachowanie witalności
  • Poprawa funkcjonowania całego organizmu
  • Pozytywne oddziaływanie na kondycję psycho-fizyczną

Sprawdź kalkulator kalorii!

Seria
Pokaż tylko
Kategoria
Marka
Wariant
Cena
-
pixel