Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Suplemety Stymulanty Neurotransmitery

( ilość produktów: 53 )

Stymulanty i neurotransmitery

Stymulatory to specjalna grupa produktów, która znajduje swoje zastosowanie zarówno wśród sportowców, jak i zwykłych ludzi potrzebujących zwiększonej koncentracji i skupienia. Dzięki zawartości koncentratów różnych substancji pobudzających łączność między neuronami w mózgu, poprawie ulegają parametry umysłowe. Poprawa wydajności myślenia przekłada się na poprawę jakości pracy co jest zarówno ważne dla osób pracujących umysłowo, jak i osób aktywnie trenujących. W dziale stymulanty i neurotransmitery znajdziesz produkty podzielone na dwie kategorie, których opis znajdziesz na dole strony.

Suplementy na koncentrację i naukę

W dziale tym znajdziesz preparaty zwiększające koncentrację, bez skutków ubocznych, które powoduje między innymi kawa. Flagową substancją zawartą w preparatach do zwiększania sprawności psychicznej jest guarana, która w sposób mniej agresywny od kofeiny uwalniana jest do krwiobiegu, dzięki czemu działa ona dłużej i stabilniej. Kolejną substancją niezwykle często spotykaną w dziale koncentracja i nauka jest lecytyna, która oprócz pozytywnego wpływu na koncentrację i skupienie, posiada szereg innych cech zdrowotnych, między innymi poprawia krążenie, co wpływa pozytywnie na serce oraz pomaga walczyć ze stresem. Do preparatów zwiększających koncentrację zaliczyć też można żeń-szeń, który od wielu lat z powodzeniem stosowany jest w medycynie chińskiej. Ponadto żeń-szeń zwiększa odporność na stres, dodaje energii, skraca czas reakcji oraz obniża poziom glukozy we krwi, co jest bardzo ważnym atutem w fazie redukcji tkanki tłuszczowej.

Pobudzenie i energia - suplement

Grupa produktów specjalnego przeznaczenia, która zwiększa możliwości adaptacyjne organizmu do wysiłku, oraz dodaje energii w momentach, kiedy nam jej brakuje. Szczególne uznanie znajdują wśród osób o wzmożonym wysiłku fizycznym i umysłowym, oraz sportowcom trenującym zawodowo i amatorsko. Oferowane produkty poprawiają samopoczucie i usuwają uczucie zmęczenia, jeśli takowe wystąpiło. Suplementy pobudzające i dodające energii są szczególnie przydatne w fazie redukcji tkanki tłuszczowej, ponieważ z jednej strony hamują apetyt, a z drugiej strony ułatwiają utylizację komórek z tkanki tłuszczowej. Oprócz bezpośredniego wpływu na utratę tkanki tłuszczowej, produkty te pomagają w pozbywaniu się wody podskórnej.

Zalety Suplementów typu Stymulanty i Neurotransmitery:

  • zwiększenie koncentracji i skupienia
  • zmniejszenie zmęczenia
  • ułatwienie nauki
  • stymulacja do redukcji tkanki tłuszczowej
  • zwiększenie możliwości wysiłkowych
Seria
Pokaż tylko
Kategoria
Marka
Wariant
Cena
-
pixel