Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Regeneracja po treningu

( ilość produktów: 25 )

Równie istotna co sam trening jest regeneracja. To ona pozwala na skuteczne odbudowanie organizmu po zakończeniu aktywności fizycznej. Zwłaszcza po ciężkich treningach lub w czasie intensywnych przygotowań do startów w zawodach warto wdrożyć suplementy i odżywki na regeneracje. W Muscle Power znajdziesz preparaty w formie proszku, tabletek, a także żywność wzbogaconą o substancje sprzyjające odnowie potreningowej.

Odżywki i suplementy na regenerację – popularne składniki

Preparaty mogą zawierać różne substancje aktywne, które oddziałują na układ immunologiczny, krwionośny czy mięśniowy. Udostępniamy dla Ciebie:

  • kapsułki witaminy C – pomaga neutralizować wytwarzające się podczas treningu wolne rodniki tlenowe, uczestniczy w produkcji kolagenu niezbędnego dla prawidłowej pracy stawów
  • preparaty magnezu – ułatwiają walkę z uporczywymi skurczami i ułatwiają przywracanie równowagi elektrolitowej
  • tabletki na stawy – zawierają glukozaminę, kolagen, chondroitynę, które sprzyjają regeneracji powierzchni stawowych i mogą zapobiegać ich zmianom
  • kapsułki z wyciągami roślinnymi – stworzone na bazie kompleksów bioflawonoidów o działaniu antyoksydacyjnym, które chronią organizm przed szkodliwym wpływem wolnych rodników tlenowych

Żywność funkcjonalna i suplementy na regenerację mięśni

Za sprawą części preparatów regeneracja mięśni po treningu przebiega zdecydowanie szybciej i skuteczniej. Produkty dostępne w naszym sklepie, które wspierają ten proces, można podzielić na poszczególne grupy:

Odżywki białkowe

Bazujące na hydrolizowanym białku wołowym, koncentratach i izolatach białka serwatki, a także proteinach grochu (dla osób na dietach roślinnych, które eliminują produkty odzwierzęce). Wspierają odbudowę włókien mięśniowych.

Batony z dodatkiem protein

Dostarczają nie tylko niezbędnego do regeneracji białka, ale także węglowodanów. Cukry te pozwalają odbudowanie rezerw glikogenu, wykorzystywanego w trakcie treningów.

Suplement na regeneracje mięśni z glutaminą

Preparat, który dostarcza budulca niezbędnego do naprawy białek mięśniowych i jednocześnie pozwala zmniejszyć występujący czasem po treningu ból.

Seria
Pokaż tylko
Kategoria
Marka
Wariant
Cena
-
pixel