Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pasy, ściągacze, usztywniacze, opaski, taśmy

( ilość produktów: 32 )

Każdy trening, zwłaszcza ten ciężki, wymagający i intensywny, przybliża Cię coraz bliżej do zamierzonego celu. Niezależnie od tego, co chcesz osiągnąć — zwiększyć siłę, wytrzymałość, poprawić kondycję, zbudować masę mięśniową, z pewnością dajesz z siebie maximum i dążysz do tego, aby stale przekraczać swoje granice. Jednak bez właściwego wsparcia i ochrony takie działanie może skończyć się kontuzjami, obciążeniem organizmu i wystąpieniem dyskomfortu w różnych częściach ciała. Aby uniknąć zbędnych przerw w planie treningowym i nie zatrzymywać się na drodze do wymarzonego rezultatu, zaopatrz się nie tylko w odpowiedni strój, ale także w niezbędne akcesoria treningowe. Wśród akcesoriów na siłownię, które zabezpieczą Cię przed wystąpieniem kontuzji, są pasy, ściągacze, usztywniacze, opaski i taśmy.

Pasy treningowe

Trening siłowy jest bardzo wymagający dla Twojego organizmu. Dużą rolę odgrywa więc odpowiedni sprzęt treningowy, który zapewnia maksymalne wsparcie i jednocześnie minimalizuje ryzyko wystąpienia kontuzji. Pasy kulturystyczne służą przede wszystkim zwiększeniu bezpieczeństwa podczas ćwiczeń z dużym obciążeniem, takich jak martwy ciąg, wyciskanie sztangi czy przysiady z obciążeniem. Właściwie dobrany pas treningowy jednocześnie stabilizuje i odciąża odcinek lędźwiowy w trakcie podnoszenia ciężarów. Dobrze chroni kręgosłup, a przy tym nie ogranicza swobody ruchów. Jest nieoceniony przy ćwiczeniach, które mocno obciążają mięśnie pleców i brzucha.

Usztywniacze

Jednym ze stawów, które najczęściej ulegają kontuzjom, są nadgarstki. Usztywniacz to akcesorium, które doskonale stabilizuje staw nadgarstka, pomaga zmniejszyć dolegliwości i przyspiesza proces regeneracji. Przy wyborze usztywniacza warto zwrócić uwagę na jego rodzaj — możemy znaleźć usztywniacze zapinane na rzep, które dobrze dopasowują się do nadgarstka i stabilizują staw, a także usztywniacze zawijane regulowane, charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością i możliwością dopasowania siły ucisku na nadgarstek.

Taśmy i opaski

Wśród innych akcesoriów wspomagających podczas ćwiczeń są także różnego rodzaju opaski i taśmy ułatwiające chwyt. Wszystkie te akcesoria treningowe mają na celu zwiększenie komfortu treningu oraz zabezpieczenie przed wystąpieniem kontuzji i przetrenowania.

Seria
Pokaż tylko
Marka
Wariant
Cena
-
pixel