Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

IRON HORSE - suplementy i odżywki

( ilość produktów: 47 )

To firma produkująca suplementy diety i odżywki dla sportowców od 2010 roku. Wszystko, co wychodzi spod ich ręki jest perfekcyjnie odmierzone, odważone i przygotowane. Surowce, z których powstają produkty są nieustannie weryfikowane i kontrolowane. Co bardzo ważne IHS współpracuje z zawodowymi sportowcami wielu dyscyplin i korzysta z ich rad. Liczną grupę konsultantów stanowią zawodnicy sztuk walki (Michał Materla, Łukasz Jurkowski czy Marcin Różalski) oraz kulturyści i zawodnicy Fitness (Dorota Galińska czy Łukasz Kaźmierczak).

Iron Horse Series

Dzięki współpracy z osobami aktywnymi fizycznie Iron Horse wie, czego potrzebuje ta grupa odbiorców. Pozwala im to podążać za trendami i sprostać oczekiwaniom nawet bardzo wymagających klientów. Kupując produkty IHS masz pewność, że powstały z uwzględnieniem restrykcyjnych norm. Stanowiąc połączenie bardzo dobrych praktyk wykonania i dużej dozy innowacyjności. Polska marka przykłada ogromną uwagę do jakości swoich produktów, przez co odżywki i suplementy przez nich produkowane zyskują uznanie i pozytywne opinie wielu użytkowników.

Szczególnie cenione są:

Certyfikaty IHS

Nie każda firma może pochwalić się spełnianiem aż tylu norm. Iron Horse może poszczycić się między innymi: GMP, ISO 9001, HACCP, Doping Free czy GHP. Dzięki czemu masz pewność, że ich suplementy powstają w warunkach higienicznych, bezpiecznych i nie zawierają substancji niedozwolonych. Wybierając ich produkty masz pewność, że dostaniesz odżywki i suplementy najwyższej jakości. Iron Horse Series dba, by każdy składnik produktu spełniał najwyższe normy - weryfikowane są pozwolenia i certyfikaty składników, tak by ostateczny produkt dotrzymywał najwyższych norm. Wysoka jakość stała się jednym z głównych powodów popularności produktów z kategorii białka, kreatyny czy odżywki przedtreningowe.

Jeżeli zastanawiasz się, który z suplementów wybrać, skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci pomogą określić Ci czego najbardziej potrzebujesz i który z produktów będzie najlepszy w Twoim wypadku.

Kategoria
Cena
-
pixel