Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rękawiczki na siłownie

( ilość produktów: 19 )

Jesteś gotowy na intensywny i wymagający trening? Masz już wszystkie odpowiednie ciężary i akcesoria do ćwiczeń, więc czujesz, że możesz zaczynać? Nie zapominaj jednak, że budując i wzmacniając mięśnie, zapewniasz sobie ogromny wysiłek. Wymagające, ciężkie treningi z dużym obciążeniem i bez odpowiedniego zabezpieczenia narażają Cię na kontuzje. Nie ryzykuj i zaopatrz się w odpowiednie akcesoria do treningu siłowego, aby uniknąć niepotrzebnych przerw w treningu, którym można było zapobiec.

Rękawice na siłownię to zwykle jeden z pierwszych akcesoriów, jakie kupują osoby kompletujące niezbędny sprzęt do ćwiczeń. Gwarantują niezastąpiony komfort ćwiczeń oraz zabezpieczenie dłoni. Zakładając rękawice treningowe, unikniesz bolesnych otarć, które mogłyby spowodować zbędne przestoje w planie treningowym.

Rękawice na siłownię

Kontakt z ciężarami, hantlami czy sztangą, a także wyciskanie na drążku, mogą zwiększać ryzyko pojawienia się otarć na dłoniach. Duże obciążenie powoduje pojawienie się odcisków na wewnętrznej stronie dłoni. Wysiłek fizyczny sprawia również, że dłonie się pocą, co nie pozwala utrzymać pewnego i stabilnego chwytu gryfu czy hantli.

Każdy z tych nieprzyjemnych skutków treningu można zniwelować, wykorzystując rękawice do ćwiczeń. Rękawiczki na siłownię poprawiają i stabilizują chwyt, dzięki czemu zapobiegają wyślizgnięciu się hantli z dłoni. Skutecznie chronią Twoje dłonie przed drobnymi otarciami, odciskami, a także poważniejszymi kontuzjami.

Gąbki ochronne

Przy ćwiczeniach z wolnymi ciężarami, zwłaszcza ze sztangą, warto zastosować gąbki ochronne na gryf. Gąbki piankowe poprawiają komfort treningu, chroniąc kark i szyję ćwiczącego. Gąbka chroni przed pojawieniem się dyskomfortu w czasie wykonywania przysiadów lub unosów bioder.

Akcesoria na siłownię — specjalna ochrona

Zarówno rękawice na siłownię jak i gąbki ochronne na gryf zabezpieczają Twoje ciało przed wystąpieniem otarć i kontuzji. Zapewniają większą kontrolę i stabilność chwytu, dzięki czemu spokojnie możesz wykonać jeszcze jedno powtórzenie, które przybliży Cię do wymarzonego celu.

Seria
Pokaż tylko
Marka
Wariant
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel