Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tabletki i suplementy na stawy - regeneratory

( ilość produktów: 88 )

Zdrowe stawy są niezbędne, aby móc cieszyć się sprawnością fizyczną przez długie lata. Nieodpowiedni tryb życia, wady postawy czy źle wykonywane ćwiczenia mogą wpływać negatywnie na ich stan. Jeśli już borykasz się z dolegliwościami lub poddajesz organizm dużym obciążeniom treningowym, sprawdź dostępne w sklepie suplementy na stawy. Zapoznaj się także z substancjami, które mogą zawierać.

Składniki aktywne preparatów na wzmocnienie stawów

  • Kolagen - Naturalnie występuje w organizmie i odpowiada za budowę chrząstki stawowej. Doustne przyjmowanie jego preparatów sprzyja powstawaniu większej ilości kolagenu endogennego (produkowanego przez organizm), odbudowie tkanki łącznej i skutkuje wzmocnieniem stawów. Dodatkowo wykazuje działanie przeciwzapalne – to szczególnie istotne dla osób ze zwyrodnieniami i zapaleniami stawów.
  • L-prolina - Aminokwas, który bierze udział w produkcji białek (w tym kolagenu). Organizm wytwarza L-prolinę także samodzielnie, ale w przypadku już występujących problemów ze stawami, warto rozważyć zwiększenie jej dostępności poprzez suplementację.
  • Siarka organiczna (MSM) - Spotykana także pod pełną nazwą chemiczną, czyli metylosulfonylometan. Organizm korzysta z siarki m.in. do produkcji kolagenu, keratyny oraz tkanki łącznej. Jej deficyt będzie negatywnie wpływał na stan układu kostno-stawowego.
  • Glukozamina - Ta substancja odbudowuje chrząstkę i regeneruje powierzchnie stawowe. Może również korzystnie wpływać na zachowanie ich elastyczności, a także zmniejszać dolegliwości bólowe. Odżywki na stawy zazwyczaj zawierają ją w formie siarczanu.
  • Chondroityna - Zapewnia właściwy poślizg i ruchomość stawu, zapobiegając nadmiernemu tarciu jego. Jako suplement należy do popularnych regeneratorów stawów. Tabletki z chondroityną często łączą w sobie inne substancje aktywne, np. wspomnianą wyżej glukozaminę.

Suplementy na stawy w Muscle Power

Dostępne w naszym sklepie preparaty różnią się między sobą zawartymi substancjami aktywnymi, a także sposobami podaży (tabletka, płyn). Oferujemy zarówno jednoskładnikowe suplementy, jak i kompleksy kilku składników.

Seria
Pokaż tylko
Kategoria
Marka
Wariant
Produkt w menu
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel