Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

SIŁA - suplementy i odżywki

( ilość produktów: 45 )

Kategoria gdzie znajdziemy wiele produktów wspomagających budowę naszej siły nie tylko w sportach siłowych, ale i wyczynowych. Siła jest jednym z tych parametrów, który ulega zmianie podczas treningu o charakterze siłowo-oporowym. Jednocześnie warunkuje zdolność do uzyskania progresu, jeśli chodzi o zwiększanie obciążenia wykorzystywanego podczas treningu.

Aby stać się silnym, należy intensywnie trenować. Jednak bez odpowiednich suplementów, łatwo się przetrenować oraz zwiększyć ryzyko kontuzji. Dzięki produktom, które znajdziesz w tej kategorii, przetrenowanie odejdzie w zapomnienie, a Ty będziesz się cieszył odpowiednią sprawnością bez ryzyka urazów!

Suplementy na zwiększenie siły

Środki mające na celu jej wzrost, często bazują na substancjach wspomagających budowę masy mięśniowej lub pozytywnie wpływających na zdolności wysiłkowe. W składzie tych odżywek znajdziesz:

  • kreatynę – stymuluje procesy prowadzące go zwiększania masy mięśniowej, jednak przede wszystkim bywa głównym składnikiem odżywki na siłę ze względu na to, że ułatwia jej budowanie i utrzymanie,
  • BCAA – pomagają uzyskać dodatni bilans azotowy, a przez to wspomagają proces budowy włókien mięśniowych,
  • kofeinę – poprawia czujność oraz ma działanie ergogeniczne, dzięki czemu pozytywnie wpływa na jakość treningu i dlatego suplementy na zwiększenie siły często zawierają ją jako składnik dodatkowy, wspomagający,
  • L-glutaminę – zwiększa syntezę białek, szczególnie dobrze działa w połączeniu z kreatyną,
  • argininę, np. w formie AAKG, która pomaga dostarczać większą ilość tlenku azotu do pracujących mięśni, co związane jest z lepszym przepływem krwi, zwiększeniem zdolności wysiłkowych oraz siły,
  • taurynę - odżywki na zwiększenie siły często łączą ją z kreatyną, ponieważ uzupełnia jej działanie a dodatkowo pełni funkcję neuroprzekaźnika i wpływa wyjątkowo korzystnie na procesy regeneracyjne.

Jak przyjmować odżywki na wzrost siły?

Suplementy na siłę kupisz w formie tabletek i kapsułek, shotów oraz formie sproszkowanej, która wymaga ich rozpuszczenia w wodzie czy innym płynie. Zapoznaj się z naszą ofertą i zdecyduj, jaki sposób podaży Tobie odpowiada najbardziej.

Seria
Pokaż tylko
Kategoria
Marka
Wariant
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel