Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nutrend suplementy i odżywki

( ilość produktów: 77 )

Czeska firma NUTREND to renomowana marka i czołowy producent odżywek i suplementów dla sportowców w Europie. Firma z Ołomuńca działa na rynku nieprzerwanie od 1993 r. Głónwa siedziba firmy znajduje się w Ołomuńcu na Czechach. Ogromna część oferty NUTREND jest dedykowana przede wszystkim osobom trenującym, dlatego Czesi położyli nacisk na skuteczność działania formuł oraz najlepsze składniki. Działa na trzech polach - Sportów Sylwetkowych - Kulturystyki i Fitness, Sportów Wytrzymałościowych - Kolarstwo, Bieganie, Triathlon oraz Aktywny Styl Życia. Aktualnie firma wysyła swoje odżywki do swoich przedstawicielstw w 29 krajach świata!

DOPING FREE - odżywki wolne od niedozwolonych substancji

Warto nadmienić, że jakość odżywek i suplementów marki NUTREND pozytywnie ocenił Urząd Antydopingowy Republiki Czeskiej oraz Czeski Komitet Olimpijski. Odżywki produkowane w Ołomuńcu są wolne od substancji dopingujących i składników niedozwolonych w sporcie. Produkty nie zawierają substancji będących na liście zakazanych - WADA, a surowce pozyskiwane są od sprawdzonych dostawców. Możesz używać ich suplementów i odżywek bez obaw, o kontrole antydopingowe.

Własne linie produkcyjne NUTREND

W trakcie produkcji odżywki i suplementy są najwyższymi standardami jakościowymi, a zakłady NUTREND posiadają własne linie produkcji batonów, napojów, żeli, wyrobów sypkich oraz przede wszystkim swoją linie kapsułek i tabletek - nie sprowadzają nośników z Chin. Produkty wytwarzane są w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2009 poparty odpowiednim certyfikatem.

Firma NUTREND oferuje szeroką gamę suplementów, począwszy od odżywek białkowych - będących zawsze podstawą suplementcji, czy zaawansowany wolny od glutenu - izolat. Przez najlepsze na rynku regeneratory stawów. A skończywszy na popularnych podczas imprez biegowych i kolarskich izotonikach. W asortymencie znalazły się także pyszne żele i batony z serii oraz kultowe batony białkowe.

Seria
Pokaż tylko
Kategoria
Wariant
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel