Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pojemniki i Pillboxy

( ilość produktów: 4 )

Pillboxy i pojemniki to niezbędny gadżet, jeśli chcesz mieć porządek w suplementach, tabletkach i kapsułkach. Pill box, czyli pojemnik na tabletki i kapsułki, to doskonały sposób na utrzymanie regularności spożywania suplementów.

Suplementacja jest ważna, jeśli na poważnie traktujesz treningi i dążysz do zrealizowania swoich celów sportowych i sylwetkowych. Jednak duża ilość różnych tabsów i kapsów powoduje dodatkowy problem z noszeniem ich wszystkich ze sobą na siłownię, żeby stosować ich konkretnie dawki w odpowiednim momencie. Jeśli do tej pory nosiłeś ze sobą całe opakowania tabletek, kapsułek i innych suplementów, które ginęły Ci w torbie, a Ty sam na koniec nie wiedziałeś, czego i ile miałeś wziąć — w sklepie Muscle Power znajdziesz rozwiązanie swoich problemów!

Praktyczne pillboxy na suplementy

Dzięki małym, poręcznym pojemnikom na tabletki nie będziesz musiał zabierać ze sobą całych opakowań suplementów. Wystarczy, że zaplanujesz sobie porcje i schowasz je do pillboxa. Pillboxy mają ogromną zaletę — nie tylko są podręczne i praktyczne, lecz także zwykle są podzielone na kilka komór oddzielonych przegrodami, często o różnych rozmiarach. W ten sposób możesz zmieścić w nich kilka rodzajów suplementów, zarówno w formie małych, jak i dużych tabletek oraz kapsułek. Możesz również zaplanować suplementację na różne pory dnia lub nawet kilka dni.

Wygodny i poręczny pojemnik na tabletki

Pillboxy posiadają kompaktowe rozmiary i wykazują się dużą trwałością. Ze względu na swój niewielki rozmiar zmieścisz je w kieszeni lub w przegrodzie torby treningowej. Występują często w ciekawych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu możesz wybrać pillbox, który ze względu na wyróżniający się, jaskrawy kolor, będzie łatwo rzucał się w oczy i szybko odnajdziesz go na dnie torby. Pojemniki na tabletki to bardzo praktyczne i komfortowe akcesorium, które podniesie wygodę suplementacji i pomoże Ci lepiej się zorganizować. Dzięki nim zawsze będziesz mieć pod ręką właściwe dawki swoich preparatów.

Seria
Marka
Wariant
pixel