Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

IRIDIUM LABS

( ilość produktów: 2 )

To jedna z najbardziej popularnych marek dla kulturystów, znana z przynoszenia niesamowitych efektów. Jeżeli zależy Ci na wyrzeźbieniu ciała i zbudowaniu imponującej muskulatury to jesteś we właściwym miejscu. Ich suplementy są tak stworzone, abyś mógł szybko i skutecznie osiągnąć najlepsze rezultaty. Wypróbuj całą linię produktów, aby skorzystać z pełni ich możliwości. Spróbuj produktów Iridium Labs i sprawdź jak możesz podnieść jakość i efektywność swoich treningów. Preparaty tego producenta to wysoce skuteczne środki dla osób, które chcą przyspieszyć budowę suchej masy mięśniowej. Sprawdź naszą ofertę.

Serie produktów Iridium Labs

Iridium Labs, dla jeszcze skuteczniejszego działania, wypuściło serię wzajemnie uzupełniających się produktów. Służą one do osiągnięcia różnych rezultatów między innymi: podnoszą poziom męskiego hormonu i pomagają spalić tłuszcz (spalacze tłuszczu). Wprowadzając do swojej diety produkty Iridium Labs w łatwy sposób wyeliminujesz skurcze i napięcia mięśni. A jeżeli robisz sobie odżywki białkowe, to z pewnością do ich rozmieszania przyda Ci się shaker od tego producenta.

Wysoka skuteczność odżywek i suplementów Iridium Labs wynika z synergiczne połączenia różnych suplementów. Ich składniki aktywne zostały w taki sposób połączone, że używając jednego z preparatów, wspomagamy działanie drugiego.

Twarze firmy Iridium Labs

W związku z ogromną popularnością produktów Iridium Labs są one również stosowane przez wielu zawodowych sportowców. Do tego szlachetnego grona należy zaliczyć Rafała Zabawę – zdobywcę II miejsca w Mistrzostwach Europy w Men’s Physique IFBB 2015, a także Fernando Rodriguesa Jr – numer 1 w brazylijskim rankingu Champion of Elite Fight MMA. Iridium Labs współpracuje ze sportowcami z różnych dziedzin, dzięki czemu ma możliwość sprawdzenia swoich produktów na wielu polach. Pozwala to dopasować odżywki i suplementy do różnych zastosowań i w każdym przypadku zapewniać wysoką efektywność.

Nie wiesz, który z produktów Iridium Labs wybrać? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wybrać odpowiednie produkty.

pixel