Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

HMB

( ilość produktów: 10 )

HMB czyli kwas 3-hydroksy-3-metylomasłowy, powstający w organizmie z leucyny. Jego główną zaletą stosowania jest ograniczenie rozpadu białek ustrojowych, dzięki temu nasze mięśnie nie zostaną „pożarte” podczas treningu w celach energetycznych. Dodatkowo HMB ułatwia oraz przyśpiesza adaptację do wysiłku poprzez zwiększenie wydolności tlenowej, siły i wytrzymałości mięśni oraz masy mięśniowej. Zbudowanie masy mięśniowej wymaga czasu oraz sporo pracy, dlatego wiele osób chce mieć pewność, że włożony w to wysiłek i już uzyskane rezultaty nie zostaną zniweczone. W związku z tym warto skorzystać z preparatów, których celem jest zapobieganie rozkładowi białek mięśniowych. Zobacz jakie suplementy HMB znajdziesz w naszym sklepie.

Kiedy warto sięgnąć po HMB?

Związek jest szczególnie polecany w okresie redukcji tkanki tłuszczowej, ponieważ wzmaga jej utratę oraz pomaga zachować jak największą masę mięśniową. Ponadto HMB wzmacnia odporność i obniża poziom cholesterolu. Sprawdzi się u trenujących na różnym poziomie zaawansowania. U sportowców podlegającym dużym obciążeniom treningowym HMB w suplemencie pozwoli ograniczyć procesy kataboliczne. Natomiast osobom rozpoczynającym przygodę z aktywnością ułatwi procesy adaptacyjne i będzie stymulowało proces rozbudowy masy mięśniowej.

Korzyści wynikające z przyjmowania HMB

  • ochrona tkanki mięśniowej przed procesami katabolicznymi,
  • substancja ma działanie anabolicznie, więc sprzyja budowie beztłuszczowej masy ciała,
  • kwas 3-hydroksy-3-metylomasłowy wykazuje pozytywny wpływ na gospodarkę lipidową, organizmu.

Formy przyjmowania suplementu

HMB to odżywka, którą można przyjmować w kilku różnych formach. Ty wybierasz, która odpowiada Ci najbardziej. W ofercie sklepu znajduje się HMB w płynie, w proszku i postaci tabletki. Sposób działania i efektywność jest taka sama w przypadku każdej z tych form. Suplement w proszku należy rozpuścić w wodzie lub soku. Dawkowanie jest ściśle zależne od ilości substancji czynnej w preparacie, dlatego za każdym razem warto sięgnąć do zaleceń producenta dostępnych w opisie produktu.

Zobacz też Ranking spalaczy tłuszczu.

Pokaż tylko
Marka
Wariant
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel