Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Spalacze tłuszczu - reduktory

( ilość produktów: 72 )

Spalacze tłuszczu – dział produktów o specjalnie opracowanej formule, które pomagają przyśpieszyć odchudzanie. Posiadają specjalnie opracowane składy zwiększające termogenezę organizmu, co sprzyja utlenianiu i utylizacji zbędnej tkanki tłuszczowej. Jeżeli zależy Ci na spaleniu tkanki tłuszczowej podczas ćwiczeń – zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź spalacz tłuszczu dopasowany do Twoich potrzeb. W razie pytań skontaktuj się z nami.

Zobacz też "Ranking spalaczy tłuszczu"

Jak działają spalacze tłuszczu

Spalacze tłuszczu zwiększają produkcję ciepła w organizmie (termogenezę). Poprzez wytworzone ciepło organizm pozyskuje energię – wydziela katecholaminy i zwiększa aktywność białek rozprzęgających. Składniki, z których zrobione są spalacze tłuszczu, takie jak kofeina, katechina z herbaty, kapsaicyna z pieprzu sprawiają, że osoba ćwicząca odczuwa mniejsze zmęczenie, jest pobudzona do intensywnej aktywności, a co za tym idzie – produkuje więcej energii i spala więcej tłuszczu. Przyjmując odpowiedni spalacz tłuszczu sprawisz, że Twoje treningi będą dłuższe i bardziej efektywne.

Dla kogo są termogeniki

Spalacze tłuszczu są przeznaczane głownie dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, ale będą najbardziej efektywne dla osób, które są w końcowej fazie redukcji tkanki. Ten etap jest najbardziej żmudny i wymaga najwięcej wysiłku, a dzięki termogenikom redukcja będzie przebiegać szybciej. Jeżeli dopiero wybieramy się na siłownię w celu zrzucenia wagi, to nie potrzebujmy spalaczy. Na tym etapie najważniejsza będzie dieta i regularne ćwiczenia.

Nie zapomnij o treningu i diecie

Niektórzy błędnie odczytują znaczenie spalaczy tłuszczu, zapominając o tym, że najbardziej efektywne są podczas treningu. Nie należy przyjmować tego typu suplementów, nie uprawiając sportu i nie zmieniając swojej diety. Zaleca się wręcz włączenie spalaczy do planu treningowego w końcowej fazie redukcji tkanki tłuszczowej. Wówczas więcej czasu zajmuje spalenie niewielkiej ilości pozostałego tłuszczu, czemu zaradzić mogą suplementy.

Zobacz też Kalkulator kalorii!

Seria
Pokaż tylko
Marka
Wariant
Produkt w menu
Cena
-
pixel