Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Inne

( ilość produktów: 9 )

Odpowiedni strój sportowy i buty to nie wszystko, co może Ci się przydać na siłowni. Odpowiednie akcesoria sportowe wpływają na jakość i efektywność treningu. W zależności od swojego stopnia zaawansowania i od rodzaju treningu, jaki wykonujesz, w sklepie Muscle Power znajdziesz przyrządy i akcesoria, które przybliżą Cię do osiągnięcia zamierzonych celów. Doskonale wspierają jakość treningu na siłowni, w domu i na świeżym powietrzu. Przejrzyj naszą ofertę i przekonaj się sam, że nawet mały dodatek potrafi zrobić ogromną różnicę.

Bransoletki i opaski na rękę

Opaska na rękę to źródło Twojej motywacji w chwilach zwątpienia i zniechęcenia. Wystarczy, że raz na nią spojrzysz i przypomnisz sobie, po co to robisz. Bransoletki motywacyjne są doskonałym dodatkiem do stroju każdego sportowca, bez względu na to, jaką dyscyplinę uprawia. Opaski są wygodne i nie przeszkadzają w treningu. Możesz je nosić także na co dzień. Są jasnym komunikatem i reprezentują Twój aktywny styl życia.

Pasy wyszczuplające

Pasy neoprenowe pozwalają uzyskać efekt termogenezy w obrębie ciała. Działanie termogeniczne pasów wyszczuplających wspiera redukcję i spalanie tkanki tłuszczowej. To bardzo efektywny przyrząd, który wspomaga efekty treningu aerobowego (cardio) i siłowego. Jeśli dążysz do smukłej, szczupłej sylwetki i ciężko ćwiczysz, aby to osiągnąć, wspomóż się dodatkowo za pomocą pasów wyszczuplających.

Chalk — magnezja w proszku

Każdy sportowiec wie, jak trudno ćwiczyć na poręczach, drążku, czy z gryfem, kiedy ręce ślizgają się od potu. Wiąże się to z niebezpieczeństwem kontuzji. Nie pozwól, aby to powstrzymało Cię przed treningiem i progresowaniem z ciężarami. W takich sytuacjach stosuj magnezję w proszku, która zapewni Ci pewny i niezawodny chwyt, niezależnie czy ćwiczyć na siłowni, wykonujesz sporty wspinaczkowe lub uprawiasz gimnastykę. Magnezja zadba o Twoje bezpieczeństwo, a Ty nigdy nie wypuścisz celu ze swoich z rąk.

Pokaż tylko
Marka
Wariant
Cena
-
pixel