Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

OPTIMUM NUTRITION suplementy i odżywki

( ilość produktów: 39 )

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży suplementów diety i odżywek. Od ponad 30 lat ustanawia Złoty Standard w żywieniu sportowym. Pomaga wszystkim aktywnym osobom osiągnąć cele i poprawić wydajność. W bogatym repertuarze firmy każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Szczególnie zadowoleni będą sportowcy, których celem jest zbudowanie masy mięśniowej - szeroki wybór kreatyn i odżywek białkowych sprawia, że znajdziemy odpowiedni preparat dla nawet najbardziej wymagajacych osób.

Optimum Nutrition - Zachodnia jakość

Sięgając po produkty Optimum Nutrition masz pewność, że wybierasz najlepszą, amerykańską jakość towaru. Produkty wytwarzane są w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Aurora w stanie Illinois. Odżywki i suplementy produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów. Każdy wykorzystany składnik jest najlepszego gatunku - wymagany jest jego certyfikacja, a następnie przeprawdzans są testy zgodności. Dodatkowo na terenie fabryki przeprowadzane są codzienne kontrole, które sprawdzają zgodność ze standardami GMP – Dobrej praktyki produkcyjnej. Wszytsko to gwarantuje, że konsumenci otrzymują produkty najwyższej jakości, wyprodukowane z wielokrotnie przetestowanych składników.

Z jakich produktów przede wszystkim znane jest Optimum Nutrition?

  • Najepiej sprzedających się odżywek białkowych.
  • Wyjątkowej, wolno trawiącej się kazeiny.
  • Aminokwasy, które można zażywać o każdej porze.

Warto też zwrócić uwagę na kreatyny i gainery, które są potężnym wsparciem w procesie budowania masy mieśniowej oraz zestawy witamin opracowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Szeroki wybór produktów Optimum Nutrition sprawia, że niezależnie od swoich celów treningowych znajdziesz odpowiedni preparat dla siebie.

Optimum Nutrition to także firma, która od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością i zaufaniem klientów. Kupując te suplementy i odżywki masz pewność, że sięgasz po to, co najlepsze. Jakość produktów potwierdzają niezliczone opinie użytkowników, któzy do dawna są wierni marce Optimum Nutrition oraz fakt, że ich produkty są dystrybuowane w ponad 70 krajach na całym świecie.

Seria
Pokaż tylko
Kategoria
Wariant
Cena
-
pixel