Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Hiro.Lab NMN NAD+ Booster + Resveratrol - Niacynamid - 30vcaps

Hiro.Lab NMN NAD+ Booster + Resveratrol - Niacynamid - 30vcaps

  • NMN od Hiro.Lab niweluje skutki procesów starzenia się, poprawia funkcjonowanie mitochondriów i zmniejsza ryzyko chorób związanych z wiekiem. To recepta na długie i pełne młodzieńczej energii życie.
199,00 zł
/ szt.
Cena jednostkowa6,63 zł / szt.
Kup za 39800 pkt.
Po zakupie otrzymasz 1990 pkt.
Zamów więcej, zapłać mniej!
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
30 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Hiro.Lab NMN NAD+ Booster + Resveratrol - Niacynamid - 30vcaps
Hiro.Lab NMN NAD+ Booster + Resveratrol - Niacynamid - 30vcaps
Bezpieczne zakupy
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez Muscle Power © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Spowalnia procesy starzenia się komórek
⚡ Poprawia metabolizm i dostarcza energii w postaci ATP
⚡ Wspiera i wydłuża pracę mitochondriów
⚡ Chroni chromosomy przed skracaniem i usprawnia regenerację DNA
⚡ Realnie poprawia jakość życia i wpływa pozytywnie na jego długość
⚡ Produkt przebadany pod kątem czystościsprawdź

NMN - sekret długiego życia

Zapewnij sobie zdrowsze i dłuższe życie!

Czy chciałbyś mieć możliwość spowolnienia procesów starzenia? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi - tak, to czytaj dalej…

Rzecz jasna, zdrowy styl życia, odpowiednio zbilansowana dieta, regularna aktywność fizyczna i unikanie czynników szkodliwych, takich jak palenie papierosów i nadmierny stres, wpływa pozytywnie na pracę naszego organizmu i ogólną jakość życia. Jednak nie są to jedyne czynniki mające wpływ na opóźnienie procesów starzenia się ludzkiego organizmu.

NMN - booster koenzymu NAD+ dla większej energii życiowej

Poznaj jedną z przyczyn starzenia się organizmu - dysfunkcja mitochondriów

Jednym z 9 głównych powodów starzenia się, które zostały niedawno spisane i potwierdzone przez Narodowy Instytut Zdrowia USA, jest dysfunkcja mitochondriów. Mitochondria to nasze elektrownie, które przekształcają tlen i substancje odżywcze w energię i dostarczają ją do naszych komórek, inaczej mówiąc są odpowiedzialne za oddychanie naszych komórek. Oddychanie komórkowe polega na przekształcaniu substancji odżywczych w cząsteczki ATP - podstawowego źródła energii dla komórek. Energia pochodząca z mitochondriów jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu, ponieważ umożliwia przeprowadzenie wielu procesów metabolicznych, które są kluczowe dla utrzymania życia. W wyniku nieprawidłowego funkcjonowania mitochondriów, może dochodzić do zwiększonej produkcji wolnych rodników i stresu oksydacyjnego, co również może prowadzić do rozwoju chorób. Dlatego też zachowanie prawidłowej funkcji mitochondriów i dostarczanie odpowiedniej ilości energii dla organizmu są kluczowe dla utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia. W trakcie produkcji energii przez całe nasze życie wraz z wiekiem mitochondria ulegają uszkodzeniom. Proces ten może prowadzić do dysfunkcji mitochondriów, a co za tym idzie, do dalszego uszkadzenia innych systemów komórkowych i organów. Tutaj z pomocą przychodzi oferowana przez markę Hiro.Lab Niacyna NMN, która została przebadana pod kątem czystości. Pełne badanie możesz zobaczyć tutaj.

NMN - zatrzymaj młodość

Zachowaj zdrowie komórek

Niacyna (witamina B3) jest kluczowym składnikiem dla zachowania zdrowia komórek. Jednym z metabolitów niacyny jest nikotynamidomononukleotyd - inaczej NMN, który bierze udział w szeregu procesów metabolicznych w organizmie. NMN jest zaś prekursorem nikotynamidoadeninodinukleotydu - inaczej NAD+, który jest ważnym koenzymem w wielu enzymatycznych procesach metabolicznych, w tym w przemianie węglowodanów, tłuszczów i białek na energię.

Kiedy poziom NAD+ w organizmie jest wystarczający, mitochondrialny łańcuch transportu elektronów jest w stanie funkcjonować w pełni wydajnie, a w wyniku tego komórki są w stanie produkować więcej energii. Podsumowując NAD+ poprawia funkcjonowanie mitochondrialnego łańcucha transportu elektronów i redukuje stres oksydacyjny w komórkach, co może prowadzić do zmniejszenia ryzyka chorób związanych z wiekiem.

Zmniejsz ryzyko chorób neurodegeneracyjnych i związanych z wiekiem

Ścieranie się telomeru

Skracanie się telomerów, czyli końcówek chromosomów, jest zjawiskiem charakterystycznym dla procesu starzenia się komórek i związane jest z ograniczoną zdolnością do regeneracji telomerów przez enzym telomerazę. Telomery to nic innego jaki krótkie fragmenty DNA, które powtarzają się tysiące razy. Te powtórzenia działają jak zderzaki samochodu - chronią zasadniczą część chromosomu. Podczas odbudowy komórek organizmu dochodzi do replikacji DNA, przez co telomery są regularnie skracane. Po przekroczeniu momentu krytycznego komórka przestaje się dzielić, a my stajemy się coraz bardziej podatni na choroby. NMN może wspierać procesy związane z utrzymaniem stabilności chromosomów poprzez wpływ na aktywność telomerazy i aktywację enzymów zaangażowanych w proces naprawy DNA. Suplementacja NMN zwiększa poziomy NAD+ w komórkach, co ma pozytywny wpływ na ochronę stabilności chromosomów i przyspieszenie procesów naprawy DNA. Odpowiednia kondycja DNA odgrywa kluczową rolę w zdrowiu organizmu. DNA zawiera informacje genetyczne, które regulują funkcjonowanie naszych komórek i wpływają na wiele aspektów naszego zdrowia, takich jak odpowiednia praca układu nerwowego, zdolność do walki z chorobami, czy procesy starzenia się.

Zatrzymaj młodzieńczą energię - osiągaj swoje cele!

Uthever® NMN: Prawdziwa czystość surowca

Marka EffePharm jest producentem nowatorskich składników, a w tym zastrzeżonego surowca o nazwie Uthever® NMN. EffePharm ściśle przestrzega wytycznych USP i FDA, aby zapewnić 100% jakości oraz sprawdzonej i doświadczonej produkcji. Uthever® zapewnia naukowcom i twórcom suplementów przetestowany klinicznie, czysty w ponad 99% NMN. Autentyczność i jakość składnika została potwierdzona przez niezależną międzynarodową firmę certyfikującą — Intertak. Dzięki temu możemy być pewni, że otrzymujemy tylko i wyłącznie pełnowartościowy surowiec. Na rynku istnieje wiele sfałszowanych NMN, niektóre mają mniej niż 80% czystości. Ty natomiast masz dostęp do sprawdzonej i zaufanej marki, która w przeszłości stworzyła już wiele wspaniałych produktów. Certyfikat czystości w pełnym rozmiarze możesz zobaczyć tutaj.

NMN z resweratrolem - miej kontrolę nad swoim życiem!

NMN w synergii z resweratrolem

Jak już wiemy NMN to cząsteczka związana z witaminą B3, która odgrywa ważną rolę w procesie wytwarzania energii w komórkach. Z kolei resweratrol to związek, który występuje w niektórych roślinach, w tym w winogronach i orzechach, i jest związany z korzyściami dla zdrowia, takimi jak zmniejszenie stanów zapalnych, ochrona przed chorobami serca i poprawa zdolności poznawczych. Połączenie NMN i resweratrolu ma na celu wywołanie efektu synergii polegającego na zwiększeniu pozytywnego wpływu obu substancji na organizm. Synergia tych dwóch substancji może wpłynąć na zwiększenie wytrzymałości fizycznej, poprawę funkcji mitochondrialnych oraz ochronę przed chorobami neurodegeneracyjnymi. Odkryj potencjał Twojego organizmu dzięki połączeniu NMN i resweratrolu, składników które mają realny wpływ na poprawę jakości Twojego życia.

Pytania najczęściej zadawane przez naszych klientów, jako źródło najcenniejszych informacji!

 

Co oznacza skrót NMN?

Niacyna NMN to skrót od nikotynamidu mononukleotydu.

Jakie są źródła Niacyny NMN?

Niacyna NMN jest naturalnie obecna w organizmach żywych, a także może być syntetyzowana w laboratorium.

Jak działa Niacyna NMN w organizmie?

Niacyna NMN działa jako prekursor NAD+, który jest niezbędny do wielu procesów metabolicznych w organizmie, takich jak produkcja energii i regeneracja tkanek.

Jakie są korzyści wynikające ze stosowania Niacyny NMN?

Niacyna NMN może przyspieszyć procesy regeneracji i poprawić ogólną kondycję organizmu, a także zwiększyć wydajność energetyczną i obniżyć poziom stresu oksydacyjnego.

Jaki NMN działa na mitochondria?

Niacyna NMN jest ważnym składnikiem odżywczym dla organizmu człowieka. Wpływa na mitochondria poprzez regulację procesów energetycznych zachodzących w tych organellach, opóźniając tym samym proces ich starzenia.

Jakie są zalecane dawki Niacyny NMN?

Zalecane dawki Niacyny NMN różnią się w zależności od celu stosowania i indywidualnych potrzeb organizmu.

Czy Niacyna NMN może być stosowana przez osoby starsze?

Na tą chwilę nie ma żadnych przeciwwskazań dotyczących stosowania NMN przez osoby starsze.

Czy Resweratrol może potęgować pracę NMN?

Resweratrol może potencjalnie wpływać na działanie NMN. Resweratrol może zwiększać poziom NAD, który jest produkowany z niacyny i bierze udział w wielu procesach metabolicznych.

Czy NMN może mieć realny wpływ na kondycję DNA?

NMN jest związkiem, który bierze udział w przemianach metabolicznych w organizmie i odgrywa ważną rolę w produkcji NAD+ , który jest kluczowy dla wielu procesów metabolicznych, w tym dla utrzymania dobrej kondycji DNA.

Jakie NMN najlepiej wybrać?

Ważne jest, aby wybrać suplement NMN wysokiej jakości, który jest wolny od zanieczyszczeń i zawiera czysty i aktywny składnik. Doskonałym wyborem jest produkt na bazie surowca Uthever®, który został przebadany klinicznie.

Porcja: 1vcap
Porcji w opakowaniu: 30
Opakowanie: 30vcaps

Składniki NMN: Mononukleotyd nikotynamidowy (NMN), trans-resweratrol, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna.

Suplement diety. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

Składnikiw 1 vcap
Uthever® Mononukleotyd nikotynamidowy (NMN) 400mg
Trans-resweratrol 200 mg

NMN - wsparcie w obniżaniu kortyzolu

Sposób użycia NMN: Stosować 1 wegańską kapsułkę dziennie.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Najlepiej spożyć przed końcem: data i nr partii produkcyjnej znajduje się na boku/spodzie opakowania.

Masa netto: 30vcaps

Hiro.Lab pomaga potrzebującym!

Przypisy:

  1. Shin-ichiro Imai , Leonard Guarente, Epub 2014 Apr 29. NAD+ and sirtuins in aging and disease - https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24786309/
  2. Kathryn F Mills, Shohei Yoshida, Liana R Stein, Alessia Grozio, Shunsuke Kubota, Yo Sasaki, Philip Redpath, Marie E Migaud, Rajendra S Apte, Koji Uchida, Jun Yoshino, Shin-Ichiro Imai, 2016 Dec. Long-Term Administration of Nicotinamide Mononucleotide Mitigates Age-Associated Physiological Decline in Mice - https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28068222
  3. Na Xie, Lu Zhang, Wei Gao, Canhua Huang, Peter Ernst Huber, Xiaobo Zhou, Changlong Li, Guobo Shen & Bingwen Zou, 07 October 2020. NAD+ metabolism: pathophysiologic mechanisms and therapeutic potential - https://www.nature.com/articles/s41392-020-00311-7
  4. Tamas Kiss, Cory B Giles, Stefano Tarantini, Andriy Yabluchanskiy, Priya Balasubramanian, Tripti Gautam, Tamas Csipo, Ádám Nyúl-Tóth, Agnes Lipecz, Csaba Szabo, Eszter Farkas, Jonathan D Wren, Anna Csisza, Zoltan Ungvari, 019 Aug.Nicotinamide mononucleotide (NMN) supplementation promotes anti-aging miRNA expression profile in the aorta of aged mice, predicting epigenetic rejuvenation and anti-atherogenic effects. - https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31463647/
  5. Peter Belenky, Katrina L Bogan, Charles Brenner, 2006 Dec 11. NAD+ metabolism in health and disease. - https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17161604/
  6. Natalie E. de Picciotto, Lindsey B. Gano, Lawrence C. Johnson, Christopher R. Martens, Amy L. Sindler, Kathryn F. Mills, Shin-ichiro Imai, Douglas R. Seals. 11 March 2016. Nicotinamide mononucleotide supplementation reverses vascular dysfunction and oxidative stress with aging in mice. - https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/acel.12461
  7. Hiroshi Akasaka, Hironori Nakagami, Ken Sugimoto, Yukiko Yasunobe, Tomohiro Minami, Taku Fujimoto, Koichi Yamamoto, Chikako Hara, Akihiko Shiraki, Kohji Nishida, Kento Asano, Masanobu Kanou, Kei Yamana, Shin-Ichiro Imai, Hiromi Rakugi, 2022 Nov 28. Effects of nicotinamide mononucleotide on older patients with diabetes and impaired physical performance: A prospective, placebo-controlled, double-blind study. - https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/36443648/

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie zdjęć jest zabronione przez Muscle Power © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Producent
Kod produktu
5060727121629
Seria
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Hiro.Lab NMN NAD+ Booster + Resveratrol - Niacynamid - 30vcaps

5.00
Liczba wystawionych opinii: 1
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz 3 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Polecam z całego serducha SUPER PRODUKTY I WSPANIAŁA OBSŁUGA Dziękuję
2023-06-20
Aneta, Wrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel