Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tarczyca - odżywki i suplementy

( ilość produktów: 6 )

Zaburzenia pracy tarczycy stają się coraz bardziej powszechne, również u młodych ludzi. Zdecydowanie częściej notowana jest niedoczynność gruczołu tarczowego, która powoduje senność, zaburzenia miesiączkowania, niską tolerancję na zimno, a także obniżenie podstawowej przemiany materii co może skutkować zwiększeniem masy ciała.

W przypadku już występującej choroby należy przestrzegać zaleceń lekarza dotyczących dawkowania leków. Jeśli jednak nie ma ku temu przeciwwskazań, można włączyć dodatkowe preparaty na tarczyce.

Suplementy na tarczyce

Wśród produktów dostępnych w Muscle Power znajdziesz te, które zawierają składniki aktywne takie jak:

  • Jod pochodzący z kelpu – należy do składników znacznie wpływających na tarczycę, a jego niedobór wpływa niekorzystnie na jej pracę.
  • Mikroorganizmy probiotyczne – niektóre ze szczepów pozwalają zmniejszać stan zapalny, co ma szczególne znaczenie w przypadku choroby Hashimoto, której przebieg wiąże się z wystąpieniem stanu zapalnego.
  • Allium sativum – ekstrakt bogaty w sole mineralne, np. selen, który wykazuje korzystne działanie na pracę gruczołu tarczowego.
  • Witamina C – antyoksydant, który pozwala zmniejszać ilość wolnych rodników tlenowych – ich nadmiar działa niekorzystnie na działanie układu odpornościowego, co ma znaczenie w przypadku chorób tarczycy o podłożu autoimmunologicznym.
  • Gymnema sylvestre – suplementy na tarczyce zawierają ten ekstrakt, ponieważ wykazuje działanie przeciwzapalne.

Odżywki na tarczyce w tabletkach

Muscle Power oferuje preparaty w wygodnej formie tabletek. Nie musisz niczego rozpuszczać, wystarczy popić je wodą. Dzięki temu te suplementy na tarczyce zawierają odpowiednią ilość substancji aktywnych w jednorazowej dawce. W przypadku przyjmowania innych preparatów na receptę lub bez recepty (np. z jodem) kwestię przyjmowania innej odżywki na tarczyce warto skonsultować ze swoim lekarzem prowadzącym, aby nie doprowadzić do jego nadmiaru, (on również działa wówczas niekorzystnie!).

Sprawdź ofertę naszych suplementów i zamów zestaw dla siebie. Każdy produkt opatrzony jest dokładnym opisem, który zawiera skład, sposób dawkowania i ogólne informacje na temat preparatu oraz jego działania.

Marka
Cena
-
pixel