Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
HIRO.LAB EAA Powder - 400g

HIRO.LAB EAA Powder - 400g

  • EAA z elektrolitami to suplement diety dla sportowców, łączący aminokwasy EAA na bazie Astraginu i elektrolity służące do nawadniania organizmu. Formuła preparatu jest bogata w leucynę i dostarczała niezbędnych aminokwasów BCAA i EAA.
Wariant

Wyślemy

Wybierz okres
99,00 zł
/ szt. / co 21 dni
Cena jednostkowa247,50 zł / kg
Kup za 19800 pkt.
Po zakupie otrzymasz 990 pkt.

Wyślemy

Możesz kupić także poprzez:
Zamów więcej, zapłać mniej!
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez Muscle Power © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
  • Najlepsze proporcje aminokwasów oparte na wzorcowym AMINOGRAMIE
  • Hiro.Lab EAA wspiera regeneracje i naprawę włókien mięśniowych
  • ASTRAGIN® zwiększa przyswajalność aminokwasów nawet do 30 %
  • W składzie elektrolity niezbędne do odpowiedniego nawodnienia
  • Wsparcie w budowie beztłuszczowej masy mięśniowej  
  • Będziesz silniejszy, mocniejszy i szybszy!
HIRO.LAB EAA 400g aminokwasy lemon

EGG

EAA HIRO.LAB = Wyżej! Mocniej! Dalej!

Jeżeli jesteś treningowym hardkorem i zawsze dajesz z siebie wszystko, potrzebujesz suplementu, który dotrzyma Ci kroku. Stawiając sobie ambitne cele i nieustannie przesuwając granicę swojej wytrzymałości, nie wystarczy Ci standardowy zestaw aminokwasów EAA. Jeżeli nie chcesz zwalniać swojego tempa, zaufaj marce Hiro.Lab, która nieustannie myśli o tym, jak może Ci pomóc, abyś Ty z dnia na dzień, był jeszcze lepszą wersją siebie. Stworzona przez nich unikatowa formuła będzie wspierać Cię codziennie w poprawie wyników sportowych natomiast TY z każdym kolejnym powtórzeniem będziesz pobijać swoje osobiste rekordy!

HIRO.LAB EAA 400g sport trening lemon

Z aminokwasami EAA od HIRO możesz więcej!

Dążąc do zbudowania beztłuszczowej masy mięśniowej, musisz zadbać o odpowiedni fundament, jakim jest zmaksymalizowanie syntezy białek mięśniowych. Podczas treningu siłowego, Twój organizm rozpoczyna proces rozkładania białek, co może powodować ich ujemny bilans i prowadzić do stanu katabolicznego, działającego wyniszczająco na Twoje mięśnie. Aby przeciwdziałać negatywnym skutkom wywołanym przez angażujące ćwiczenia i zadbać o lepszą regenerację, wypróbuj suplementu EAA od Hiro.Lab, który pomoże Ci zwiększyć anaboliczną siłę obronną organizmu. Co więcej, wpłynie na poprawę ogólnej pracy Twojego organizmu oraz stanie się motywatorem do budowania wymarzonej sylwetki i osiągania jak najlepszych wyników sportowych.

HIRO.LAB EAA 400g anabolizm mięśni lemon

 


 


Wyselekcjonowany suplement o eksperckiej formule EAA

Wielu producentów używa do produkcji EAA białka serwatki potraktowane enzymami lub różnego rodzaju mieszanki oligopeptydów, jako niby „szybko działające” aminokwasy. Hiro.Lab specjalnie dla Ciebie stworzyło EAA o "farmaceutycznej czystości", które jako jeden z pierwszych tego typu produktów dostępnych na rynku, zawiera mieszankę pojedynczych aminokwasów wysokiej jakości, w odpowiednio dobranych proporcjach. Skład produktu oparto na wzorcowym aminogramie białka albuminy jaj, który został zatwierdzony przez międzynarodową organizację żywieniową. Wzbogacenie suplementu elektrolitami oraz opatentowanym składnikiem jakim jest Astragin, przyniesie Ci szereg dodatkowych korzyści. Elektrolity będę wspierać nawodnienie Twojego organizmu, a dzięki temu będziesz mocniejszy i wydajniejszy, przez co Twój trening będzie dłuższy i bardziej efektywny. Astragin natomiast przyśpieszy przyswajalność EAA nawet do 30%, co doskonale wpłynie na szybszą regenerację Twojego organizmu oraz odbudowę białek włókien mięśniowych. 

HIRO.LAB EAA 400g regeneracja mięśni astragin lemon

AstraGin® - Opatentowany Składnik Suplementu

Hiro.Lab do opracowania formuły suplementu zaprosiło markę NuLiv Science, która jest twórcą unikatowego składnika, jakim jest AstraGin®. Jego skuteczność potwierdzają badania, o czym przekonasz się sięgając po zestaw aminokwasów EAA HIRO. Obecność AstraGinu znacznie poprawi przyswajanie AMINO do Twojego organizmu i zwiększy ich biodostępność. Dodatkowo składnik ten, wykazuje właściwości regenerujące powierzchnie komórek nabłonka jelitowego, a także poprawia syntezę białek w mięśniach, dzięki zdolności do zwiększania wchłaniania leucyny (58% w ciągu 15 minut), co prowadzi do aktywacji szlaku sygnałowego mTOR. EAA z Astraginem pomoże Ci, zadbać o swoje ciało zarówno na zewnątrz, jak i od środka, wspierając budowanie masy mięśniowej, przy jednoczesnym regulowaniu pracy układu pokarmowego, co przekłada się na utrzymanie dobrej kondycji i wysokiego poziomu odporności.

HIRO.LAB EAA 400g w proszku działąnie astraginuHIRO.LAB EAA 400g w proszku elektrolity nawodnienie

* Przedstawione powyższe dane, pochodzą z badań nad Astraginem przygotowanych przez markę NuLiv Science. Nie każdy z przykładowych aminokwasów, musi znajdować się w produkcie Hiro.Lab EAA. Dokładny skład produktu znajduje się w tabeli wartości odżywczych.

** Więcej informacji na temat badań nad Astraginem do znalezienia w linkach na samym dole oferty.

Zadbaj o odpowiedni poziom nawodnienia dzięki Elektrolitom

Badania wskazują, że utrata wody równa 1–4% masy ciała, znacznie zmniejszają zdolność wysiłkową organizmu, natomiast jeszcze większe straty nawodnienia, sięgające nawet do 20%, mogą doprowadzić do zaburzeń układu krążenia. Tak wiec odpowiednie nawodnienie przyczyni się do wzrostu Twojej wytrzymałości, szybkości oraz siły podczas forsujących przepraw sportowych. Celem suplementacji BCAA jest wprowadzenie do organizmu niezbędnych aminokwasów przed rozpoczęciem treningu i utrzymanie ich poziomu przez cały czas jego trwania. Dlatego też specjaliści z Hiro.Lab od razu umieścili w swoim składzie elektrolity, które nie tylko odpowiednią Cię nawodnią, ale również zwiększą przyswajanie Amino. Oszczędzisz tym samym czas, suplementując zamiast dwóch, tylko jeden produkt, regulujący działanie włókien mięśniowych i znacznie opóźniający czas, w którym pojawi się zmęczenie.

Petraccia L., Liberati G., Masciullo S.G. i wsp., Water, mineral waters and health, Clin. Nutr., 2006, 25, 3, 377–385.

HIRO.LAB EAA 400g stymulacja białek mięśni nawodnienie lemon

eaa Hiro.lab cancer fighters fundacja lemon

Bezpieczne zakupy w MusclePower!

Warto zdecydować się na zakupy za pośrednictwem naszego sklepu ponieważ przynosi to różnorodne korzyści. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, dzięki czemu kupując u nas zyskujesz pewność, że zamówione suplementy wspierające organizm i dostarczające niezbędnych aminokwasów jak EAA od Hiro.Lab, są oryginalne i sprawdzone. W zakładce „Prezenty” znajdziesz informacje o obecnie obowiązujących promocjach. Jeśli chcesz złożyć zamówienie, ale nie wiesz, czy produkt EAA od Hiro.LAb stymulujący syntezę białek i wspomagający utlenianie tłuszczu będzie dla Ciebie najlepszy, możesz zasięgnąć porady naszego konsultanta.

Pytania najczęściej zadawane przez naszych klientów, jako źródło najcenniejszych informacji!

 

Jak działa suplement EAA?

Aminokwasy EAA poprawiają syntezę białek mięśniowych i przyjmowane około treningowo poprawiają reakcję anaboliczną na ćwiczenia. Zwiększona synteza białek mięśniowych może stworzyć dodatni bilans białkowy i doprowadzić do stanu budowy i regeneracji mięśni, który pozwala lepiej przygotować się do następnego treningu.

W jakich ilościach stosować EAA?

Należy stosować min. 6 g aminokwasów niezbędnych EAA, aby zaobserwować ich skuteczność. Istotne jest, aby dostarczać tej pełnej puli aminokwasów niezbędnych. Brak choć jednego z aminokwasów może spowodować, że regeneracja powysiłkowa będzie spowolniona lub mniej efektywna.

Dlaczego warto spożyć suplement EAA w proszku?

Celem takiej suplementacji jest wprowadzanie do organizmu niezbędnych aminokwasów przed rozpoczęciem treningu i utrzymanie ich tam przez cały trening. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest rozpoczęcie picia napoju z EAA na kilka minut przed treningiem, aby zakończyć go w połowie sesji. Optymalnie wybieraj EAA z dodatkiem elektrolitów dla wspomagania nawodnienia..

Co znajduje się w suplemencie z niezbędnymi aminokwasami (EAA)?

Suplementy EAA składają się z kombinacji niezbędnych aminokwasów. Istnieje 9 niezbędnych aminokwasów, a 3 z nich to również aminokwasy rozgałęzione (BCAA). Niezbędne aminokwasy (EAA) to: Histydyna, Izoleucyna (BCAA), Leucyna (BCAA), Lizyna, Metionina, Fenyloalanina, Tryptofan, Walina (BCAA), Treonina

Dlaczego uzupełnianie aminokwasów poprzez suplement EAA jest ważne?

Nasze organizmy potrzebują niezbędnych aminokwasów (EAA), aby mogły prawidłowo funkcjonować. Jednak nasze ciała nie są w stanie samodzielnie wyprodukować aminokwasów, dlatego niezbędna jest ich suplementacja. W naturalnej formie są dostarczane poprzez spożywanie posiłków, ale w przypadku osób intensywnie trenujących, może okazać się to niewystarczające. W takim wypadku warto postawić na suplement diety, który uzupełni wszystkie braki aminokwasów.

Jaka jest przewaga suplementu HIRO.LAB EAA od innych aminokwasów dostępnych na rynku?

Zdarza się, że producenci suplementów zamiast cząsteczek EAA, swoje produkty opierają na enzymach białka serwatkowego lub białkach albuminy jaj. W suplemencie EAA od HIRO zastosowano mieszankę pojedynczych, najczystszych aminokwasów wysokiej jakości w konkretnie dobranych proporcjach – zbliżających się do optymalnego aminogramu. Dzięki takim eksperckim rozwiązaniom możesz być pewny, że spożywany przez Ciebie suplement, będzie spełniał swoje zadanie w stu procentach. Co więcej, HIRO.LAB EAA jako jeden spośród niewielu tego typu produktów, bazuje na opatentowanym składniku jakim jest Astragin oraz łączy w sobie niezbędne aminokwasy Essentials Amino Acidsna z dodatkiem elektrolitów o wysokim stężeniu. Pozwala to na spożywanie jednego produktu, który poprawi efektywność treningu i tym samym zagwarantuje odpowiedni poziom nawodnienia.

Co może się stać w przypadku niedoboru aminokwasów EAA?

Niedobór aminokwasów może zaszkodzić normalnemu wzrostowi lub rozwojowi. Tak długo, jak stosujesz dobrze zbilansowaną dietę, powinieneś otrzymywać wystarczającą ilość aminokwasów. Jednak ostatnie badania sugerują, że osoby uprawiające intensywne sporty oraz osoby starsze, są narażone na niedobory aminokwasów.

Dlaczego sportowcy powinni uzupełniać aminokwasy EAA?

Aminokwasy tworzą białka w mięśniach i są bardzo ważne dla regeneracji po wysiłku fizycznym .Z tych powodów aminokwasy są powszechnie spożywane przez sportowców i osoby o aktywnym trybie życia. Aminokwasy nie muszą być rozkładane jak białka, dzięki czemu mogą być szybko i dynamicznie wchłaniane i wykorzystywane przez organizm. Dzięki temu można je łatwo uzupełnić jako składniki odżywcze w razie potrzeby, uzyskując tzw pik anaboliczny istotny w regeneracji sportowca.

Czy przyjmowanie aminokwasów EAA wspiera budowanie mięśni?

Aminokwasy dostarczają budulca do budowy mięśni. Ciężarowcy i kulturyści często przyjmują aminokwasy. Jednak przyjmowanie aminokwasów bez ćwiczeń nie spowoduje wzrostu mięśni. Poza tym to naturalne składniki a nie syntetyczne środki które powodują szybką budowę masy.

Jaką ilość aminokwasów powinno się przyjmować?

Aminokwasy są składnikami odżywczymi, a nie lekami, więc nie ma wytycznych dotyczących spożycia. Dzienne spożycie może również znacznie się różnić w zależności od osoby. Jednak dobrym pomysłem jest zwiększenie spożycia aminokwasów, jeśli wykonujesz dużo ciężkich treningów sportowych. Sugerujemy, abyś poeksperymentował, aby znaleźć ilość aminokwasów, która będzie dla Ciebie najlepsza.

Porcja: 10 g
Porcji w opakowaniu: 40
Opakowanie: 400g

Składniki EAA: Leucyna (L-Leucyna), Izoleucyna (L-izoleucyna), walina (L-walina), sód (cytrynian sodu), treonina (L-Treonina), lizyna (L-lizyna), magnez (cytrynian magnezu), potas (cytrynian potasu), regulator kwasowości- kwas cytrynowy, aromat, emulgator-lecytyny (ze słonecznika), substancja słodząca- sukraloza, histydyna (L-histydyna), metionina (L-metionina), tryptofan (L-tryptofan), fenyloalanina (L-fenyloalanina), barwnik- chlorofile, opatentowana formuła ASTRAGIN®- Ekstrakt z korzenia Panax notoginseng 50:1 i ekstrakt z korzenia Astragalus membranaceus 10:1, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), substancja przeciwzbrylająca- dwutlenek krzemu.

Suplement diety. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

Składniki aktywne1 porcja (10g)**% RWS
Aminokwasy:    
Leucyna (L-leucyna) 2500 mg -
Izoleucyna (L-izoleucyna) 1250 mg -
Walina (L-walina) 1250 mg -
Treonina (L-treonina) 1000 mg -
Lizyna (L-lizyna) 1000 mg -
Histydyna (L-histydyna) 100 mg -
Metionina (L-metionina) 75 mg -
Tryptofan (L-tryptofan) 75mg -
Fenyloalanina (L-fenyloalanina) 75 mg -
Inne składniki:    
Potas (cytrynian potasu) 300 mg 15%
Sód (cytrynian sodu) 230 mg -
Magnez (cytrynian magnezu) 70 mg 19%
Opatentowana formuła ASTRAGIN®-Ekstrakt z korzenia Panax notoginseng 50:1 i ekstrakt z korzenia Astralagus membranaceus 10:1 50 mg -
Witamina B6 0,7 mg 50%

EAA Hiro.lab składniki stosowanie sposób użycia lemon

Sposób użycia EAA: 1 porcję 10g (2 miarki) rozpuścić w 150-180 ml wody. Spożywać raz dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Najlepiej spożyć przed końcem: data i nr partii produkcyjnej znajduje się na dole opakowania

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym i chłodnym miejscu.

Masa netto: 400g

EAA Hiro.lab 400G przedtreningówka wsparcie moc lemonUWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie zdjęć jest zabronione przez Muscle Power © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

 

Sprawdź badania:

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o HIRO.LAB EAA Powder - 400g

5.00
Liczba wystawionych opinii: 4
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz 3 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
5
4
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Najlepsze eaa
2022-10-05
Łukasz, Gdańsk
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Jedno z najlepszych EAA jak miałem.
2022-08-30
Adrian, Rybnik
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam
2022-07-11
Mariusz, Den Haag
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 2
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Hiro lab firma krzak i no name nigdzie nie znana prócz w Polsce no bo rozdają produkty na lewo i prawo byle zabłysnąć a wiadomo jak to w Polskich social mediach dostaniesz batona to już reklamy robisz 99zl za eaa? Chyba sobie kpicie.. Firma z nikąd a ceny jak za Gucci
2022-04-12
Adam, Golub Dobrzyń
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 1
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel