Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dextroza

( ilość produktów: 1 )

Dextroza – produkty, które w składzie mają cukry proste. W niezwykle szybki sposób podnoszą one poziom insuliny i tym samym pozwalają na szybkie uzupełnienie zapasów glikogenu. Jeśli podczas treningu potrzebujesz dodatkowej energii, dobrze pamiętać o takim związku jak dekstroza. Węglowodany o krótkim łańcuchu w niedługim czasie zostają wchłonięte i podnoszą poziom glukozy we krwi. To pozwala kontynuować trening oraz poprawić jego jakość. Znajdź preparat dla siebie i nie pozwól już sobie na nieprzewidziane spadki energii.

Jak to działa?

Nie kupuj kota w worku – poznaj mechanizm działania preparatu! Dekstroza (inaczej glukoza) natychmiastowo podnosi poziom cukru we krwi. Wyrzut insuliny spowodowany spożyciem dekstrozy pociąga za sobą przyśpieszony transport i wchłanianie składników odżywczych oraz kreatyny do mięśni. W ten sposób zwiększa się wydolność, ale także siła.

Kiedy warto sięgnąć po dekstrozę?

  • w trakcie przedłużających się wysiłków o charakterze wytrzymałościowym,
  • podczas treningu (każdego typu), kiedy odczuwasz nagły spadek energii,
  • gdy masz problem ze spożywaniem konwencjonalnej żywności podczas aktywności, bo często powoduje ona u Ciebie problemy żołądkowo-jelitowe,
  • jeżeli przyjmujesz preparaty kreatyny – glukoza w proszku lub tabletkach znacznie wspomoże jej działanie i pozwoli ją bardziej efektywnie wykorzystywać.

Produkty w Muscle Power na bazie dekstrozy

W ofercie naszego sklepu znajdziesz różne formy suplementów dekstrozy. Dzięki temu możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Te półpłynne/w żelu są przygotowane do natychmiastowego spożycia. Wystarczy wycisnąć je z tubki i spożyć. Sprzedawane są w wygodnych opakowaniach z zakrętką, dzięki czemu nie sprawią problemu z tworzeniem i możesz je sobie dawkować podczas aktywności. Natomiast glukozę (dekstrozę) w proszku należy rozpuścić w wodzie. Wielkość porcji zależy od koncentracji cukrów prostych w danym produkcie. W związku z tym zachęcamy do zapoznawania się z przygotowanymi dla Ciebie opisami produktowymi. Tam znajdziesz konkretne informacje dotyczące dawkowania i wielkości sugerowanych porcji.

Oblicz ile kalorii potrzebujesz, by rozbudować masę mięśniową. Sprawdź nasz kalkulator kalorii.

Szukasz najlepszej odżywki Carbo? Przeczytaj ranking węglowodanów.

Pokaż tylko
Wariant
Usuń wszystkie filtry
pixel