Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dieta WEGE

( ilość produktów: 53 )

Osoby na dietach roślinnych, które w pełni rezygnują ze spożycia produktów odzwierzęcych, muszą szczególnie dbać o swoją dietę (zwłaszcza gdy jednocześnie podejmują aktywność fizyczną). Wiele dostępnych odżywek bazuje na proteinach mlecznych, jednak w tym dziale prezentujemy specjalne suplementy dla wegan. Z ich pomocą możesz realizować swoje cele sportowe, jednocześnie kontynuując roślinny sposób żywienia.

Rodzaje wegańskich suplementów w Muscle Power

  • Izolaty jednoskładnikowe - w tej grupie znajdują się preparaty, które zawierają jedno główne źródło białka. Do najpopularniejszych typów odżywek dla wegan należą te na bazie nasion sojowych. Soja należy do roślin, które charakteryzują się bardzo dobrym aminogramem i nadaje się do stworzenia przeznaczonej dla osób aktywnych odżywki. Wege preparaty są wzbogacone o witaminy i dostępne w kilku smakach, np. wanilia, czekolada.
  • Izolaty dwuskładnikowe - w takich produktach łączone są dwa typy białek roślinnych. Najczęściej jedno z nich należy do protein zbożowych a drugie do białek pochodzących z roślin strączkowych. Każde z nich ma inny profil aminokwasów, które po połączeniu w jednym produkcie idealnie się uzupełniają. Jest to popularny sposób na stworzenie pełnowartościowego białka w diecie wegetarian. Kupisz u nas preparaty na bazie białek grochu oraz ryżu. Świetnie sprawdzą się u osób, które z powodów zdrowotnych powinny unikać izoflawonów sojowych.
  • Izolaty wieloskładnikowe - zawierają kilka różnych typów białek. W Musce Power oferujemy suplementy wege, które zawierają trzy rodzaje protein (pochodzące z grochu, ryżu oraz nasion soi). Również w tym przypadku można mówić o uzyskaniu kompletnego aminogramu, który skutecznie będzie stymulował wzrost masy mięśniowej i wspomoże regenerację. Często są one także uzupełnione o witaminy.

Ilość białka w produktach dla wegan

Zwłaszcza osoby budujące masę mięśniową mogą się zastanawiać, czy takie preparaty zapewnią im odpowiednią ilość białka. Odpowiedź brzmi: tak! Zapewniamy najlepsze produkty, które w składzie mają ok. 75-80% protein w składzie. Dodatkowo słodzone są sukralozą, więc ich spożycie nie wiąże się z wysoką podażą cukrów prostych.

Seria
Pokaż tylko
Marka
Wariant
Cena
-
pixel