Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dieta KETO

( ilość produktów: 44 )

Stosując dietę ketogeniczną (zwanej w skrócie „keto”), trzeba szczególnie zwracać uwagę na skład spożywanych produktów, aby nie doprowadzać do przerwania ketozy. W związku z tym przyjmowana żywność powinna mieć małą ilość węglowodanów, a zdecydowaną przewagę tłuszczów i dodatek białka. Produkty ketogeniczne dostępne w naszym sklepie zdecydowanie powinny pomóc w prowadzeniu tej diety.

Suplementy na ketozie

  • MCT - średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe są wchłaniane przez organizm w sposób odmienny niż reszta tłuszczów. Dzięki temu są szybkim źródłem energii, z którego często korzystają osoby na keto. Suplementy MCT są najczęściej dostępne w formie płynnej (oleju), ale w Muscle Power znajdziesz te kwasy także w formie sproszkowanej.
  • EAAegzogenne aminokwasy muszą zostać podane z zewnątrz, ponieważ organizm nie potrafi ich samodzielnie wyprodukować. Przyjmowane w wygodnej formie kapsułek dostarczą aminokwasów niezbędnych do budowania masy mięśniowej oraz wspomagania procesów regeneracyjnych.
  • Izolaty białka wołowego - w klasycznych odżywkach ilość cukrów jest zwykle zbyt duża i mogłaby powodować wyjście z ketozy. Izolaty wołowe zawierają sporo protein, a jednocześnie mało węglowodanów i dzięki temu mogą być stosowane jako suplementy na ketozie.
  • Białko na bazie protein jajka - ma ono wzorcowy aminogram i dlatego dostarcza wszystkich aminokwasów niezbędnych do celów budulcowych, przy jednoczesnej niewielkiej ilości węglowodanów w produkcie.
  • CLA - kwas wspomagający proces redukcji masy ciała oraz tkanki tłuszczowej.
  • Ketony egzogenne - są one źródłem energii i ułatwiają utrzymywanie organizmu w stanie ketozy.
  • Inne produkty - w związku z konkretnymi zasadami tego modelu żywienia, niektórym może w niej brakować np. słodyczy, ponieważ cukier i duża ilość węglowodanów jest tym, co zdecydowanie eliminuje dieta ketogeniczna. Dostępne produkty takie jak batony zero bazują na bezkalorycznych substancjach słodzących i zawierają przede wszystkim proteiny oraz tłuszcze. Dzięki temu od czasu do czasu można je włączyć do diety, bez obaw o przerwanie ketozy. Sprzedajemy je w dużych opakowaniach, więc kupisz je w bardzo korzystnej cenie w przeliczeniu na sztukę.
Seria
Pokaż tylko
Marka
Wariant
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel