Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PROMERA HEALTH

( ilość produktów: 2 )

Jeżeli chcesz wybrać suplementy od kogoś, kto jest głęboko zakorzeniony w nauce i przywiązaniu do jakości, to wybierz Promera Health. Ich macierzysta firma – Vireo Systems została stworzona w oparciu o nauki farmaceutyczne i toksykologię sądową. Czyli dwie dziedziny, wymagające najwyższych standardów badań i licznych certyfikatów. Takie pochodzenie gwarantuję, że ich produkty będą dopracowane w każdym calu, a za każdą decyzją będą stały twarde, naukowe dowody. Takie podejście Promera Health pozwala tworzyć najlepsze z możliwych preparatów - zaplecze naukowe i technologiczne sprawia, że mogą wykorzystać najnowsze zdobycze nauki, dążąc do stworzenia najlepszych odżwyek i suplementów.

Chlorowodorek kreatyny od Promera Health

W 2002 roku w wyniku badań i testów aminokwasów dokonali przypadkowego, błędnego obliczenia, którego skutkiem było powstanie cząsteczki następnie przekształconej w Con-Cret. Została ona zidentyfikowana jako chlorowodorek kreatyny, który przez kilka lat był badany przez personel Vireo. Uznali oni, że jest ona na tyle rewolucyjna, że stanowi przyszłość kreatyny. Od tej pory jest to ich flagowy produkt, który dystrybuują na całym świecie. O jego jakości mogą świadczyć niezliczone pozytywne opinie, które wskazują na bardzo wysoką jakość, która przekłada się na skuteczność, a także na innowacyjną formułę produktu. Promera Health tworząc swoje produkty, opiera się na zdobyczach nauki, dzięki czemu masz pewność, że ich preparaty są nie tylko skuteczne, ale również w 100% bezpieczne.

Promera Health - konkretne produkty

Promera Health wypuściła między innymi: kreatyny, odżywki okołotreningowe i odżywki białkowe. Od początku swojego istnienia za pomocą innowacyjności swoich receptur i wysokich standardów przyciągają liczne grono wiernych klientów. Sprawdź sam ich opatentowane suplementy i przekonaj się, czy opinie na temat tej marki są prawdziwe. Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu efektywności swoich treningów i chciałbyś szybciej osiągnąć wymarzoną sylwetkę, to Promera Health ma odpowiednie środki dla Ciebie.

Wariant
pixel