Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tribulusy

( ilość produktów: 27 )

Tribulusy, czyli grupa produktów posiadających w swoim składzie ekstrakty tribulus terrestris wpływają na optymalizacje poziomu głównego hormonu anabolicznego, jakim jest testosteron. Testosteron odpowiada za samopoczucie, pewność siebie, libido, a zwłaszcza wielkość i jakość masy mięśniowej. Jest to podstawowy hormon warunkujący sukcesy w sporcie. Niektóre rośliny takie jak buzdyganek naziemny, przyjmowane w formie ekstraktu potrafią skutecznie wpływać na poziom testosteronu. Suplementami na jego bazie powinny zainteresować się osoby dążące do uzyskiwania progresu podczas treningów, a także chcące wspomóc funkcje seksualne i płodność.

Jak działa tribulus?

Buzdyganek naziemny jest rośliną, która zawiera saponiny steroidowe. Te związki mogą wpływać na wzrost poziomu testosteronu i dlatego stały się one składnikami suplementów wspomagających płodność, a także ułatwiających budowanie beztłuszczowej masy ciała. Istotny jest też aspekt zdrowotny, gdyż tribulus obniża obrzęk prostaty. Należy też podkreślić pełne bezpieczeństwo przyjmowania preparatów zawierających tribulus terrestris.

W jakiej formie można przyjmować tribulusy?

Sklep Muscle Power oferuje swoim klientom preparat buzdyganka ziemnego w formie tabletki (kapsułki). Dzięki temu zawsze przyjmujesz podobną ilość ekstraktu w porcji. Dawkowanie jest ściśle zależne od stężenia substancji w preparacie. Tribulus warto przyjmować zgodnie z wytycznymi określonymi przez producenta. Wszystkie informacje znajdziesz zarówno na opakowaniu, jak i w opisach produktowych na naszej stronie.

Dodatkowe substancje w preparatach z buzdyganka

Na rynku popularne są tribulusy w formie preparatów jednoskładnikowych, zawierających wyłącznie ekstrakt z buzdyganka. Nasz asortyment zawiera także odżywki z tribulusem, w których nie jest on jedynym składnikiem aktywnym. Spotkasz w nich następujące substancje:

  • ekstrakt kozieradki, który zawiera saponiny steroidowe,
  • ekstrakt korzenia maca – wykazuje podobne działanie co buzdyganek,
  • składniki mineralne takie jak cynk oraz selen – szczególnie ważne w kontekście płodności,
  • witaminy – są one przede wszystkim obecne w preparatach mających na celu poprawę funkcji seksualnych.
Seria
Pokaż tylko
Marka
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel