Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zwiększyć anaboliczność - oceniamy CGT + Beta Alanine


Na rynku suplementów istnieje mnóstwo odżywek zarówno przedtreningowych, jak i przygotowanych do stosowania wyłącznie po treningu. W naszym artykule zajmiemy się zupełnie nowym, wyjątkowym produktem marki MEX ? CGT + Beta Alanine.


Nie będzie tutaj żadnego zachwalania suplementu, a także opisywania wyłącznie jego pozytywów, tylko chłodne spojrzenie, na to, co może nam przynieść suplementacja CGT+ Beta Alanine i czy w ogóle warto stosować ten produkt.
Na pierwszy rzut oka.. wygląda całkiem przyzwoicie, 600g produktu potreningowego w naprawdę dobrej cenie. Jednakże nie interesuje nas wyłącznie tani suplement. Najważniejsze ? jest jego wnętrze. Dlatego przyjrzyjmy się jego składowi i omówmy go pokrótce.Monohydrat kreatyny
 ? prawie każda osoba trenująca, przynajmniej raz w życiu stosowała tzw. ?mono?. Nie ma co ukrywać, gdyż jest to super substancja, która praktycznie za każdym razem doprowadza do poprawy wyników siłowych. Jej podstawowym zadaniem jest przeniesienie możliwie dużej ilości wody do tkanki mięśniowej. Znaleźć ją można zarówno, jako osobny produkt, np. CREA PLUS, jak i jeden ze składników różnorodnych suplementów. Jedna porcja CGT+ Beta Alanine dostarcza 4,25g monohydratu kreatyny.

Chlorowodorek kreatyny ? znacznie lepsza, silniejsza i o blisko 70% lepiej wchłanialna wersja poprzednika. Wywołuje bardzo silne zdolności anaboliczne w organizmie ludzkim, dlatego też cieszy się olbrzymią popularnością na rynku suplementów. CGT+Beta Alanine w swoim składzie zawiera 0,75g chlorowodorku kreatyny (w porcji).

Tauryna
 ? w produkcie marki MEX, odpowiedzialna jest ona przede wszystkim za prawidłowy transport kreatyny, jak i glutaminy. Poza tym, aminokwas ten naśladuje zachowanie insuliny, toteż dostarcza kluczowych mikro- i makroskładników do organizmu. Tak samo, jak poprzednicy ? tauryna może występować w wolnej formie, a w produkcie CGT+BA jedna porcja dostarcza 2g.

L-Glutamina ? prawdopodobnie najbardziej popularny aminokwas, który ma silne właściwości antykataboliczne. Suplementacja nią doprowadza do regularnych przyrostów masy mięśniowej, gdyż komórka mięśniowa jest odpowiednio nawodniona. Również i w tym wypadku, substancja ta występuje pod postacią pojedynczego suplementu oraz jako jeden ze składników. Jedna porcja zawiera 2g glutaminy.

Peptyd glutaminy ? sama glutamina ? bez względu na jej właściwości ? nie jest w stanie zapewnić najwyższego stężenia i największej szybkości wchłaniania. Dzięki wiązaniom peptydowym dochodzi do szybszego nasycenia mięśni, a także wyższego stężenia glutaminy w komórkach mięśniowych. Warto napomnieć że 1g glutaminy z wiązaniami peptydowymi, to 5g aminokwasu w wolnej formie. CGT+ Beta Alanine zawiera w swoim składzie 2g wiązań peptydowych.Beta alanina
 ? aminokwas cieszący się coraz większą popularnością, który odpowiedzialny jest za podnoszenie poziomu karnozyny. Dzięki temu, dochodzi do przyspieszonej regeneracji mięśniowej, zwiększenia siły mięśni, a także opóźnienia uczucia zmęczenia. Należy zauważyć, że suplementacja tauryną, obniża poziom beta alaniny. Dlatego też w produkcie CGT+BA połączone zostały oba składniki, aby uzyskać równowagę i efekt magazynowania.

Dekstroza ? cukier prosty, który bardzo dobrze uzupełnia braki glikogenu, a także odnawia zasoby energetyczne.Dodatkowo przyczynia się do niewielkiego przyrostu poziomu insuliny, co ma pozytywny wpływ na transport oraz wchłanianie kreatyny. Suplementacja dekstrozą hamuje procesy kataboliczne, wywołane w wyniku intensywnych treningów siłowych.
Jak widać składniki zawarte w CGT + Beta Alanine są naprawdę odpowiednio dobrane i przyspieszają zdolności anaboliczne. Należy również wziąć pod uwagę fakt, że nic nie zostało dodane przypadkowo, ani nie wywołuje efektów ubocznych. Zatem, czy warto stosować produkt firmy MEX? Musicie sami odpowiedzieć na to pytanie. Bo obecnie znaleźć coś podobnego, co rozbuduje komórki mięśniowe, a także pomoże uzyskać świetną, kulturystyczną sylwetkę w takiej cenie ? jest bardzo ciężko. My stawiamy plus dla CGT+BA ? tania odżywka potreningowa dla początkujących, która wspomoże pokonywanie barier organizmu. Dla zaawansowanych zalecamy pojedyncze formy produktów, o których mowa była powyżej.
Data publikacji:

Polecane

pixel