Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kontrola apetytu

( ilość produktów: 13 )

Kontrola apetytu – dział zawiera specjalnie dobrane produkty, pozwalające kontrolować nadmierny apetyt podczas długotrwałego odchudzania. Wydaje się to istotnym elementem z punktu widzenia diety redukcyjnej, gdyż zabezpiecza przed niekontrolowanym objadaniem się. Jednak dla osób, które mają problemy odwrotne, czyli brak łaknienia, również znajdą się odpowiednie suplementy pozwalające zwiększyć apetyt oraz ułatwić trawienie. Sprawdź jakie produkty dla Ciebie przygotowaliśmy w naszym sklepie.

Suplementy hamujące łaknienie

Dieta redukcyjna wymaga zmniejszenia ilości spożywanej energii i przez to zdarza się, że przyjmowane posiłki nie są w stanie zaspokoić łaknienia i także apetytu. Może to być szczególnie kłopotliwe np. tuż przed zawodami, które wymagają osiągnięcia odpowiedniej sylwetki lub masy ciała. Jednak nawet osoby, których to nie dotyczy, mogą potrzebować wsparcia w kontroli swojego apetytu. W składzie środków hamujących łaknienie znajdziesz:

  • Ekstrakt Garcinia Cambogia – zawiera kwas hydroksycytrynowy, który pomaga hamować apetyt,
  • Ekstrakt z liści Banaba - suplementy hamujące łaknienie zawierają jej ekstrakty ze względu na obecność kwasu korozolowego, który pomaga stabilizować poziom cukru we krwi i tym samym zapobiegać wahaniom apetytu wynikającego z chwiejnej gospodarki cukrowej,
  • Błonnik – dodając go do potraw, możesz skutecznie zwiększyć uczucie sytości. Błonnik wiąże wodę oraz pęcznieje w żołądku i dzięki temu pozwala na szybsze wysyłanie odpowiednich sygnałów do ośrodka sytości. Ważne, by podczas jego spożywania pić dużą ilość wody, aby nie doprowadzić do zaparć,
  • Chrom – odżywki redukujące apetyt bardzo często bazują na tym pierwiastku, który ułatwiając utrzymywanie stabilnego poziomu cukru we krwi, może tym samym obniżać apetyt na słodycze i produkty wysokowęglowodanowe.

Substancje wspomagające trawienie i apetyt

Jedną z takich substancji jest np. piperyna, która zwiększa wydzielanie soków trawiennych i dzięki temu poprawia trawienie. Tym samym może ułatwiać zjadanie większych porcji, co ma duże znaczenie szczególnie w czasie okresu budowania masy mięśniowej.

Oblicz swój deficyt kaloryczny z naszym kalkulatorem kalorii


Seria
Pokaż tylko
Marka
Cena
-
pixel