Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tabletki na energię i pobudzenie

( ilość produktów: 22 )

Pobudzenie i energia – grupa produktów specjalnego przeznaczenia, która zwiększa możliwości adaptacyjne organizmu do wysiłku, oraz dodaje energii w momentach, kiedy nam jej brakuje. Szczególne uznanie znajdują wśród osób o wzmożonym wysiłku fizycznym i umysłowym. W świecie pełnym wyzwań i codziennych obowiązków nie jest łatwo zachowywać ciągle wysoki poziom energii. Wbrew pozorom dotyczy to nie tylko osób, które notorycznie zarywają nocki lub śpią bardzo krótko. Zawsze warto przyjrzeć się swojemu stylowi życia i sprawdzić, czy nie jest to rezultatem jakieś choroby. Jednak doraźnie z pomocą przychodzą tabletki na pobudzenie, które skutecznie podniosą poziom energii.

Tabletki na energię – jakich substancji szukać?

W Muscle Power znajdziesz preparaty, których działanie sprawi, że przestaniesz sięgać po popularne energetyki. Tabletki dodające energii zawierają substancje o działaniu pobudzającym lub przeciwdziałającym zmęczeniu takie jak m.in.:

  • tauryna,
  • kofeina (także ta pochodząca z guarany),
  • beta-alanina,
  • BCAA,
  • L-tyrozyna.

Sposób działania tabletek dodających energię

Sam mechanizm działania jest ściśle związany z substancją czynną preparatu. Kofeina działa poprzez blokowanie receptorów adenozynowych. Gdy adenozyna się do nich przyłącza, znacznie zwiększa się nasze odczuwanie senności. Kofeina zapobiega temu i powoduje, że efekt postępującego zmęczenia jest odsuwany w czasie. Natomiast BCAA może powodować późniejsze nastąpienie zmęczenia ośrodkowego, które jest obserwowane przede wszystkim w trakcie długotrwałych wysiłków. Męczą się nie tylko mięśnie, ale także ośrodkowy układ nerwowy, czyli mózg. Suplementacja BCAA utrudnia przedostanie się do mózgu tryptofanu, czyli aminokwasu niezbędnego do produkcji serotoniny – ta zaś gromadząc się w mózgu podczas wysiłku może powodować uczucie senności i zmęczenia. Tymczasem beta-alanina wpływa pozytywnie na utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej, której zmiany podczas treningu powodują postępowanie zmęczenia.

Popularne formy suplementacji

Najlepsza postać suplementacji to ta, która jest wygodna i dzięki temu będzie przez nas stosowana. Oferujemy w sklepie shoty, sproszkowane ekstrakty oraz tabletki na energię. Wybierz taki produkt, który odpowiada Ci najbardziej.

Seria
Pokaż tylko
Marka
Wariant
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel