Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

SiS

( ilość produktów: 1 )

To jeden z wiodących producentów na rynku, który zajmuje się żywieniem sportowym. Tworzone przez nich artykuły są innowacyjne i interesują się nimi zarówno profesjonalni sportowcy, jak i amatorzy. Świetnie dobrane składniki sprawiają, że ich produkty sprawdzą się zarówno w zastosowaniach profesjonalnych - współpracują z wieloma profesjonalnymi drużynami kolarskimi, jak i piłkarskimi. SIS współpracuje również z całymi organizacjami, jest też partnerem w wydarzeniach sportowych. Jakość ich produktów jest również doceniana przez osoby trenujące amatorsko i ich preparaty są często wybierana przez zawodników startujących w mniejszych zawodach. SiS to marka sprzedawana na całym świecie tradycyjnie, jak i przez Internet, warto jednak zaopatrzyć się w ich produkty w zaufanym sklepie, który wie jak przechowywać tego typu preparaty. MusclePower od ponad dekady zajmuje się odżywkami i suplementami. Możesz mieć pewność, że u nas kupisz produkty najwyższej jakości.

Ambasadorzy marki Science in Sport

Wybierz Science in Sport i skorzystaj z jakości doskonalonej od 1992 roku. O ich standardach mówi fakt, że są oficjalnym dostawcą dla wielu profesjonalnych drużyn i organizacji kolarskich. Należą do nich: Team INEOS, British Cycling, Cycling Australia, USA Cycling i USA Triathlon. Zaopatrują ponad 80 profesjonalnych klubów piłkarskich w Anglii, są także oficjalnym partnerem brytyjskiego Triathlonu I Rock ‘n’ Roll Marathon Series. Do ambasadorów marki należą olimpijczycy: Sir Chris Hoy, Mark Cavendish i Adam Peaty.

Produkty SiS

Ich shoty i żele należą do jednych z najczęściej kupowanych. Wszystko to dzięki temu, że dostarczają energii, poprawiają wydolność organizmu i sprawność umysłową. Za ich sprawą znacznie szybciej i lepiej osiągniesz upragnione rezultaty treningowe. Tego typu środki są szczególnie przydatne w dyscyplinach sportowych, które wymagają wysokiego poziomu energii przez długi czas (np. kolarstwo, maratony). Jeżeli wysiłek trwa kilkadziesiąt minut, to niezbędne będzie dostarczenie organizmowi porcji węglowodanów, która pozwoli utrzymać siły.

Pokaż tylko
Wariant
Usuń wszystkie filtry
pixel