Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

FARMA BIAŁKA

( ilość produktów: 2 )

Farma białka to firma, która sprzedaje jedyne i niepowtarzalne białka w płynie. Produkty bazujące na naturalnym składnikach, które są świetnym sposobem na uzupełnienie tego makroskładnika w diecie. Zajmują się tym od 2015 roku, a produkt ten, cieszy się stale rosnącą popularnością. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie klientów, którzy wysoko oceniają te produkty. Wszystko to dzięki temu, że spełnia on stawiane mu wymagania jakościowe i prawne. Z miesiąca na miesiąc znajduje coraz to nowsze zastosowania zarówno w gastronomii, piekarniach, jak i prywatnych gospodarstwach. Mają również swoje grono sympatyków wśród osób aktywnie ćwiczących, które chcą zwiększyć podaż białka w swojej diecie. Dzięki produktom Farmy białka jest to możliwe do zrealizowania i to przy wykorzystaniu w 100% naturalnych składników.

Dostarcz białko do organizmu z Farmą Białka

Jeżeli zależy Ci na dostarczeniu do organizmu białka wysokiej jakości, to Farma Białka Ci pomoże. Ta marka wypuściła do tej pory tylko jeden produkt, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Od początku ich priorytet stanowi dostarczenie konsumentom tylko najlepszych produktów. Białko tej marki w pełni realizuje tę zasadę, przez co jest jednym z najlepszych produktów w swojej kategorii. Białko jaj w płynie jest wykonane w 100% z naturalnych białek kurzych, nie ma więc obaw o skład - jest on najlepszy z możliwych.

Do czego może Ci się przydać?

Najwyższej jakości pasteryzowane białko jaj kurzych klasy A (chów ściółkowy), gotowe do spożycia. Ich skład jest w 100% naturalny, nie ma dodatków, konserwantów, ani barwników. Jest świetnie wchłaniane i niemal pozbawione węglowodanów i tłuszczy. W jednej butelce znajdują się aż 32 białka świeżych jaj. Jeżeli budujesz masę mięsniową i potrzebujesz większej ilości biała w swojej diecie, możesz wykorzystać kurze białka do uzupełnienia tego makroelementu. Tego typu produkty są wykorzystywane również w przemyśle spożywczym, ale z proteiny z Farmy białka mogą być z powodzeniem wykorzystane w diecie sportowca. Spróbuj tych produktów z kategorii zdrowa żywność!

Pokaż tylko
Kategoria
pixel