Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ACTIVLAB PHARMA

( ilość produktów: 29 )

Activlab Pharma to "siostra" Activlab, również produkowana i dystrybuowana przez polską firmę Regis. Jest to marka parasolowa budowana na gruncie innowacyjności i nowoczesnych produktów, które poszerzają dotychczasową ofertę na rynku farmaceutycznym. "Tworząc portfolio marki, w skład którego wchodzą suplementy diety i dietetyczne środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego, kierowaliśmy się doświadczeniem, wiedzą i najnowszymi wynikami badań służącymi przede wszystkim pacjentom. Budujemy zaufanie lekarzy do naszych produktów poprzez jakość, profesjonalizm i dbałość o każdy element procesu rozwojowego. Zdrowie jest dla nas wartością najważniejszą - promujemy i upowszechniamy zdrowy styl życia, oferując specjalistyczną gamę naszych rozwiązań."

Asortyment Activlab Pharma

W ofercie Activlab Pharma znajdują się przede wszystkim produkty z kategorii prozdrowotnych - wspomagających odporność, regeneratory stawów, wspomagających funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego, regulujących pracę jelit i wątroby, uzupełniających braki elektrolitów, uzupełniających witaminy i minerały i wzmacniających organizm. Zdobywcy elitarnej nagrody Dziennika "Puls Biznesu" - "Gazele Biznesu" oraz certyfikatu "Perła Polskiej Gospodarki" przyznawanego przez Redakcję Miesięcznika "Polish Market" i Instytut Nauk Ekonomicznych PAN. Ilość nagród, jakie zdobyła Activlab Pharma, świadczy o wysokiej jakości produktów oraz zaangażowaniu w tworzenie coraz lepszych odżywek i preparatów.

Najpopularniejsze produkty

Do najpopularniejszych produktów należą shoty witaminowe, uzupełniające wszystkie elektrolity w przystępnej formie. Ważnym segmentem w portfolio Activlab Pharma są witaminy i minerały, które pozwalają uzupełnić wszystkie niedobry. Szczególnie popularna jest witamina C w kapsułkach musujących, która zaspokoi Twoje zapotrzebowanie na kwas askorbinowy, a także magnez w tabletkach, który jest szczególnie chętnie wybierany przez konsumentów. Activlab Pharma ma w swojej ofercie również produkty opracowane z myślą o osobach aktywnych - regeneratory stawów i spalacze tłuszczu.

Seria
Pokaż tylko
Kategoria
Wariant
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel