Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

MR. BIG

( ilość produktów: 2 )

Ta istniejąca od 1987 roku firma jest jedną z najpopularniejszych i najlepszych na wymagającym, niemieckim rynku. Posiada bogate doświadczenie w produkcji suplementów i odżywek dla sportowców. Korzystając z wielu lat obecności na rynku, może oferować preparaty dopasowane do niemal każdej aktywności fizycznej. Mr Big wszystko wytwarza w Niemczech, zgodnie z tamtejszymi, rygorystycznymi wymogami. Dzięki temu mamy pewność, że receptury są bezpieczne, użyte składniki wysokiej jakości, a odżywki i suplementy skuteczne. Firma ta posiada rozległą sieć dystrybucji na niemal całą Europę, w tym także na Polskę.

M. Big - The one that works

Mr. Big to marka, która gwarantuje najwyższą jakość, przy dobrej cenie i szerokim asortymencie. Za czystość, recepturę oraz wysokie normy odpowiadają najlepsi niemieccy specjaliści z zakresu farmacji, żywienia i biochemii. W fabryce są pod stałą kontrolą, każda partia przed opuszczeniem zakładu jest sprawdzana i zatwierdzana. Mamy więc pewność, że każdy preparat wychodzący od Mr. Big będzie skuteczny i bezpieczny. Dodatkowo wszystkie opakowania odżywek i suplementów są hermetycznie zamknięte i bezpieczne. Kup ich batony lub witaminy i minerały i sprawdź sam jak wygląda niemiecka jakość w wykonaniu Mr. Big.

Produkty Mr. Big

Suplementy tego producenta są wolne od pro-hormonów, zanieczyszczeń i środków dopingujących. Nawet osoby startujące w zawodach mogą bez obaw używać odżywek i suplementów Mr. Big. Certyfikacje gwarantują, że nie trzeba się obawiać żadnej kontroli antydopingowej. To nie wszytsko - ich opakowania są zgodne z wymaganiami, które stawia się produktom farmaceutycznym. Gwarantuje, to bezpieczne przechowywanie preparatów, bez obaw na wpływ światła czy temperatury. Ponadto produkty Mr. Big posiadają certyfikaty, że są zgodne ze standardami jakości: PHARMA-NIVEA, International Food Standard (IFS), ISO 9001: 2000, HACCP, GMP. Nie ma wątpliwości, że niemiecka marka dba o jakość swoich produktów i wybierając ich preparaty możemy spodziewać się najwyższej jakości.

Kategoria
Wariant
Cena
-
pixel