Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

CONTROLLED LABS

( ilość produktów: 10 )

To amerykański producent odżywek i suplementów diety przeznaczonych dla osób aktywnych fizycznie. Wyróżnia ich certyfikat GMP, który gwarantuje brak niebezpiecznych substancji i czystość składu - użwyając produktów Controlled Labs masz pewność, że nie przyjmujesz żadnych zakazanych środków, które mogłyby zostać uznane za doping. Przyglądając się składnikom preparatów widoczne jest, że powstały one z ogromną dbałością o detale. Duże dawki składników aktywnych, w świetnie przyswajalnych formach gwarantują wysoką efektywność preparatów. Kupując odżywki i suplementy Controlled Labs masz pewsność, że są to skuteczne środki, a jednocześnie w 100 % bezpieczne.

Jakie produkty Controlled Labs warto wybrać?

Controlled Labs to firma produkująca suplementy diety o szerokim spektrum możliwości. Dzięki czemu inwestując w jeden środek, otrzymujesz wielopłaszczyznowe działanie. Wyobraź sobie, że za pomocą pojedynczej porcji dostarczysz do organizmu witaminy i minerały, dostarczysz regeneratory stawów i poprawisz trawienie. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Z Controlled Labs to możliwe.

Specjalnie opracowane formuły i badania nad synergicznym działaniem składników aktywnych, pozwalają Controlled Labs tworzyć zupełnie unikalne produkty, które poprawiają efektywność treningów (oraz ogólna jakość życia) na wielu płaszczyznach. Nie musisz już przyjmować kilkunastu różnych suplemnetów - produkty tej marki z powodzeniem zastępują kilka innych preparatów. Szczególnie warto zwrócić uwagę na ich witaminy i minerały, odżywki okołotreningowe oraz zestawy aminokwasów.

Twarze marki Controlled Labs

Z Controlled Labs współpracuje wiele osób aktywnych fizycznie. Do tej szczęśliwej grupy należy zaliczyć między innymi: Lindsay Kaye – odnoszącą sukcesy modelkę, Richa Lauro zawodowego kulturystę oraz trenera personalnego z wieloletnim doświadczeniem Kane’a Sumbat. Dzięki opiniom zawodowych sportowców, Controlled Labs może ulepszać swoje produkty i dopasowywać je do wymagań osób trenujących różne dyscypliny sportu.

Seria
Pokaż tylko
Kategoria
Wariant
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel