Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Przyłbice i maseczki ochronne

( ilość produktów: 18 )

W dobie wzmożonego zachorowania na rozmaite przykre przypadłości sezonowe noszenie maseczek może okazać się zbawieniem. Warto zdecydować się na taką, która jak najbardziej spełni oczekiwania i podkreśli Twoją indywidualność. Ważnym aspektem jest też jakość maseczki - warto wybrać lepsze jakościowo produkty, których będziemy mogli używać przez dłuższy czas. Kolejną kwestią jest przepuszczalność powietrza, zależnie od tego, czego oczekujemy od maseczki, możemy wybrać odpowiedni model, który zapewniając nam niezbędną ochronę, nie będzie nadmiernie blokował przepływu powietrza, co szczególnie docenimy podczas upalnych dni. Najważniejszą funkcją maseczek jest, jednak ograniczenie rozprzestrzenia wirusów i patogenów. Każdy z naszych produktów, spełnia wymogi maseczek ochronnych i może być używany w komunikacji miejskiej, sklepie czy innym miejscu, gdzie gromadzą się ludzie.

Maseczki na miarę naszych czasów

Grypa, przeziębienie i inne podobne choroby dotykają niemal każdego, zwłaszcza w okresach przejściowych. Codziennie jesteśmy narażeni na kontakt z patogenem i nawet jeśli sami uważamy, to może się zdarzyć, że ktoś inny nas zarazi. Może mieć to miejsce w kolejce w sklepie, gdy ktoś kaszle lub kicha, może także zdarzyć się w pracy, autobusie i wielu innych miejscach. Jeżeli nasza odporność jest osłabiona to może dojść do infekcji. Maseczki pozwalają ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusów przenoszonych drogą kropelkową. Warto jednak pamiętać, że kluczowe jest, by maseczki nosiły osoby, które mają objawy zarażanie, to w ich przypadku maseczki ochronne sprawdzą się najlepiej.

Zapewnij sobie potrzebną ochronę

Dlatego, noszenie maseczki jest świetnym pomysłem niezależnie od tego, czy chcesz ochronić siebie, czy innych. Zakładając ją na twarz, zakryjesz także zaczerwieniony od kataru nos. Jeżeli jednak uważasz, że maseczka przylega zbyt blisko twarzy, to możesz zdecydować się na przyłbicę ochronną. Zwykle możesz ją dopasować do głowy i podnieść lub opuścić w zależności od potrzeby. Takie rozwiązanie również ogranicza rozprzestrzenianie się wirusów, a do tego nie utrudnia przepływu powietrza. Takie rozwiązanie docenią szczególnie osoby starsze i te mające problemy z oddychaniem.

Zobacz też płyny antybakteryjne i rękawiczki ochronne.

Marka
Wariant
Cena
-
pixel