Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Żele Antybakteryjne i Maseczki

( ilość produktów: 19 )

To kategoria, w której znajdziesz środki, które mogą Ci pomóc w zabezpieczeniu się przed szkodliwymi wirusami, bakteriami i drobnoustrojami. W naszej ofercie znajdują się płyny, maseczki i rękawice ochronne, które w 100% spełniają normy bezpieczeństwa i stanowią podstawę ochrony osobistej. Korzystanie z tego typu produktów staje się coraz powszechniejsze i nikogo już nie dziwi widok osoby w maseczce ochronnej. Dbanie o zdrowie własne i innych jest pozytywnym trendem, który zdobywa popularność.

Żele antybakteryjne i maseczki

To bardzo ważna kategoria przeznaczona dla entuzjastów dbania o higienę i sterylność. Jeżeli Ty także obawiasz się bakterii, wirusów i drobnoustrojów, to na pewno znajdziesz coś dla siebie. Za jej sprawą znacznie łatwiej przyjdzie Ci zadbanie zarówno o sterylność siebie, skóry, jak i pomieszczeń i rzeczy, z którymi masz codziennie styczność. Z roku na roku coraz bardziej zwiększa się świadomość dotycząca czystości i złego wpływu drobnoustrojów na nasze zdrowie. Dla Twojego samopoczucia może być kluczowe, aby wyeliminować czynniki niepożądane i niebezpieczne. Możesz to szybciej i prościej zrobić za pomocą maseczek, płynów, żeli i innych preparatów antybakteryjnych.

Za pomocą tego rodzaju produktów skutecznie zwalczysz bakterie, wirusy i grzyby. Część z nich ma tak praktyczny rozmiar, że z pewnością zmieszczą się w kieszeni i torebce. Z kolei, nosząc maseczkę sprawisz, że zmniejszy się szansa na zarówno na zachorowanie, jak i na zarażenie innych przeziębieniem, czy grypą. Rękawice ochronne pozwalają wyeliminować możliwość zarażanie się poprzez styczność z przedmiotami, których dotyka wiele osób.

Artykuły higieniczne

Dbanie o higienę jest podstawowym czynnikiem wpływającym na możliwość zachorowania - korzystając z naszych produktów zmniejszasz prawdopodobieństwo zakażenia i przejścia różnych, czasem bardzo groźnych chorób. Warto wzmacniać swoją odpornośćWarto zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich, a wystarczy tylko nosić ze sobą płyn antybakteryjny w kompaktowym opakowaniu, który pozwala na użycie w każdej chwili.

Kategoria
Marka
Wariant
Cena
-
pixel