Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

BLENDER BOTTLE

( ilość produktów: 6 )

To firma, która zrewolucjonizowała sposób spożywania i mieszania suplementów. Zaczynali od prowadzenia działalności w domu, ale za sprawą świetnych pomysłów szybko ewoluowali i teraz należą do jednych z najlepszych na świecie. Ich konstrukcje są innowacyjne, przez co szybko podbili rynek akcesoriów do treningu i fitness. Niekonwencjonalne rozwiązania użyte w shakerach zostały szybko zweryfikowane przez rynek i entuzjastycznie przyjęte przez klientów. Ich popularność była kwestią czasu, ponieważ wszystko, co robią wyróżnia niezwykła kreatywność. Kup ich produkty z serii odzież i akcesoria i sprawdź sam.

Blender Bottle - pasja i współpraca

Blender Bottle to nie tylko sprzedaż butelek to sposób na uproszczenie i poprawienie życia. Uważają, że ich pasja i kreatywność tkwią w samym DNA tego, co tworzą. Z pewnością, właśnie dzięki unikalnemu wzornictwu i trwałości produktów od lat przekonują do siebie klientów. Ich zespół, w samych Stanach Zjednoczonych liczy 150 osób, a w skali ogólnoświatowej pomagają zatrudnić 1000. Pracownicy Blender Bottle codziennie starają się, by tworzone przez nich produkty realnie wpływały na jakość życia klientów. Nie chodzi tutaj tylko o wymyślanie nowych rozwiązań, ale również tworzenie przedmiotów o wysokich walorach estetycznych i użytkowych. Wystarczy, że weźmiesz do ręki ich shakery i bidony, a przekonasz się, że to zupełnie inna liga.

Na jakie produkty powinieneś zwrócić uwagę?

Zarówno osoby aktywne fizycznie, jak i dbające po prostu u uzupełnianie płynów powinny się zainteresować shakerami. Wykonane są z surowców o niekwestionowanej jakości i pozwolą z łatwością wymieszać w nich odżywki. Blender Ball jest zrobiona ze stali nierdzewnej, dzięki czemu masz pewność, że nie zardzewieje. Specjalna konstrukcja piłeczki została opatentowana i możesz ją spotkać wyłącznie w produktach tej marki. Piłeczka sprężynowa umieszczona w środku shakerów pozwala idealnie rozpuścić odżywki. Możesz zapomnieć o grudkach pojawiających się w napoju - Blender Bottle stworzył rozwiązanie, które rozbija zbrylony proszek i gwarantuje gładką konsystencję płynu.

Pokaż tylko
Wariant
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel