Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Specjalne - Testosteron

( ilość produktów: 16 )

Grupa suplementów, o zaawansowanym składzie cechująca się silnym działaniem anabolicznym ukierunkowanym na podniesienie produkcji naturalnych hormonów anabolicznychZwiększenie beztłuszczowej masy ciała staje się prostsze, gdy poziom hormonów stymulujących budowanie tkanki mięśniowej jest na odpowiednio wysokim poziomie. By go skutecznie modyfikować (zwiększać), warto wdrożyć do protokołu suplementacji pochodne boosterów testosteronu.

Substancje stymulujące wzrost hormonów anabolicznych

Wśród preparatów dostępnych w ofercie Muscle Power znajdziesz takie, które będą zawierały następujące związki i składniki:

  • Ashwaganda (żeń-szeń indyjski) - należy do grupy adaptogenów, które wzmacniają układ nerwowy. Zmniejsza jego stymulację poprzez ograniczenie odbiory bodźców stresowych. Dodatkowo ma działanie przeciwzapalne oraz podnosi poziom testosteronu. Ashwaganda jednocześnie ma wpływ na zwiększenie ilości plemników, co jest istotną informacją dla osób chcących wspomóc płodność.
  • Maca (maka - Lepidum Meyenii) - zawiera argininę, czyli prekursor tlenku azotu, który ma wpływ na odpowiednie funkcjonowanie układu krwionośnego. Poprawia przepływ krwi, a naczynia krwionośne ulegają poszerzeniu, co działa korzystnie na jakość współżycia. Wpływa pozytywnie na popęd płciowy oraz jakość nasienia. Ze względu na obecność steroli stanowiących pochodne boosterów testosteronu działa korzystnie w kontekście zwiększania beztłuszczowej masy ciała.
  • Muira Puama - czasem nazywana jest „drzewem potencji”. Należy do delikatnych stymulantów i jest także afrodyzjakiem. Suplementacja Muira Puama poprawia erekcję oraz powoduje wzrost pożądania seksualnego. Wiąże się to z jego działaniem na poziom hormonów płciowych (także testosteronu).

Suplementy o działaniu anabolicznym w Muscle Power

Sprawdź wszystkie inne boostery testosteronu dostępne w naszym sklepie. Będą one pozytywnie wpływały na organizm zarówno w kontekście budowania masy, jak i funkcji seksualnych. Każdy z preparatów zawiera dokładny opis, w którym możesz sprawdzić zakres jego działania oraz sugerowane przez producenta dawkowanie.

Seria
Pokaż tylko
Marka
Wariant
Cena
-
pixel