Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Stacki pompujące NO2

( ilość produktów: 16 )

Stacki pompujące boostery NO2 – specjalnie dobrane substancje powodują między innymi wzrost tlenku azotu w organizmie, co sprzyja rozszerzeniu naczyń krwionośnych. Dzięki temu mięśnie zaopatrywane są w większą ilość krwi zasobnej zarówno w tlen, jak i substancje odżywcze. Wszystko to sprzyja zwiększeniu pompy mięśniowej oraz waskularyzacji. Ponadto dzięki zawartości dodatkowych substancji, poprawie ulegają parametry siłowe. Zastosuj boostery azotowe i trenuj mocniej, dłużej, intensywniej. Koniecznie sprawdź, jakie produkty wspomagające Twój trening kupisz w naszym sklepie.

Stacki NO2 – co znajdziesz w ich składzie?

Tego typu preparaty składają się z kilku substancji powodujących wzrost poziomu tlenku azotu w organizmie. Suplementy łączące w sobie różne substancje o działaniu synergistycznym pozwalają uzyskać bardzo dobre efekty, poprzez wykorzystanie potencjału każdego ze związków. Najczęściej spotkasz się z:

  • L-argininą (która może pochodzić z różnych źródeł, np. kozieradki),
  • L-glutaminą,
  • Cytruliną (często w formie jabłczanu cytruliny),
  • AAKG.

Preparaty często zawierają także substancje uzupełniające, np. kreatynę, która dodatkowo ma wspomagać budowanie masy mięśniowej, czy pobudzającą kofeinę.

Kiedy warto zastosować boostery NO2:

  • podejmujesz duże obciążenia treningowe,
  • chcesz podnieść wydajność swojego treningu i osiągać lepsze rezultaty,
  • jesteś w okresie redukcji, kiedy w związku z niższą energetycznością diety jakość treningu może spadać,
  • nie przepadasz za konwencjonalnymi źródłami azotanów takich jak sok z buraka lub nie chcesz podnosić energetyczności diety poprzez dostarczanie NO w taki sposób,
  • chcesz sprawdzić, w jaki sposób może zmienić się Twoja wydolność poprzez wdrożenie suplementacji.

Najlepsze suplementy w dowolnej formie

Boostery NO2 kupisz w formie tabletek i kapsułek, proszku do rozrobienia, a także żelu. Wybierz taką postać preparatu, która jest dla Ciebie najwygodniejsza. Sproszkowane preparaty dostępne są w orzeźwiających smakach takich jak pomarańczowy czy cytrynowy. Oferujemy duże i ekonomiczne opakowania, dzięki czemu otrzymasz suplement dobrej jakości w świetnej cenie.

Pokaż tylko
Marka
Wariant
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel