Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zwroty

Bezpłatny zwrot
z paczkomatu!

Zwróć produkt z paczkomatu

Możesz szybko i łatwo zwrócić zakupione towary. Nie musisz czekać na kuriera czy stać w kolejce na poczcie. Skorzystaj ze zwrotu za pomocą paczkomatu.

Wystarczy, że wpiszesz podstawowe dane dotyczące Twojego zamówienia i system wygeneruję etykietę zwrotu. Zeskanuj ją przy paczkomacie i włóż paczkę. To wszystko! W ciągu kilku dni zwrócimy Ci pieniądze.

Nie masz u nas konta?
NIE SZKODZI!

Możesz zwrócić towar bez logowania!

Zwróć towar bez logowania

01 | Odstąp od umowy bez podania przyczyny

Kupujący/Klient będący jednocześnie konsumentem w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, który zawarł umowę na odległość, ma możliwość odstąpienia od niej bez podania przyczyny zgodnie z obowiązującymi zapisami prawa.

02 | 30 dni na zwrot towaru po zakupie

Odstąpienie od umowy polega na złożeniu przez Konsumenta/Klienta jednoznacznego oświadczenia (np. mailowo lub w formie pisemnej) w terminie 30 dni kalendarzowych od daty otrzeymania towaru lub odbioru tegoż towaru przez osobę przez Konsumenta/Klienta upoważnioną z wykluczeniem firmy dostarczającej towar (zgodnej ze wskazaniem na formularzu zakupu).

03 | Zwrot należności

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru. Muscle Power zgodnie z obowiązującymi przepisami zwraca koszty dostarczenia towaru do Kupującego do wysokości ceny najtańszej formy dostawy. Jeżeli Konsument wybrał sposób dostarczenia zwracanego towaru inny niż najtańszy oferowany przez Sprzedawcę. Konsument zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa nie może żądać zwrotu dodatkowych kosztów wysyłki towaru powyżej najtańszej formy dostawy.

04 | Pozostali konsumenci

W przypadku Klientów nie będących w rozumieniu Kodeksu Cywilnego Konsumentami, zastosowanie mają powyższe zapisy jak również ustalenia umowne/pisemne miedzy podmiotami Sprzedawcy i Klienta zgodnie z obowiązujacymi przepisami prawa.

05 | Adres wysyłki zwracanego towaru

Towar należy desłać na poniższy adres:

42-200 CZĘSTOCHOWA

MUSCLE POWER, ul. Krakowska 45, lok. 86/87A

(Park Handlowo-Usługowy "Warta")

Adres ten podany jest również w stopce formularza odstąpienia.

pixel