Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Spalacze tłuszczu - wszystko co jest potrzebne aby dobrze wybrać!

Jesteś odpowiednio przygotowany na sezon plażowy? A może czujesz, że do pełni sukcesu dzieli Cię jeszcze kilka niechcianych cm...? Jeśli tak, to koniecznie przeczytaj nasz nowy artykuł o substancjach wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej!

Pierwsze letnie upały mamy już za sobą. Wiadomo, kiedy z nieba leje się żar, najprzyjemniej jest spędzić wolne chwile nad morzem lub jeziorem. Ale czy aby na pewno jesteśmy dobrze przygotowani na eksponowanie naszego ciała w skąpym odzieniu? Jeśli nie jesteśmy do końca pewni, to nic straconego! W dzisiejszym artykule poświęcimy kilka linijek na to, w co zainwestować, jeśli zależy nam na ostatnim, przedwakacyjnym, sylwetkowym szlifie!


Pierwszą, bodajże najbardziej popularną substancją wspomagająca gubienie tkanki tłuszczowej jest L-karnityna, która ułatwiając utlenianie wolnych kwasów tłuszczowych, zmniejsza ich stężenie w krwiobiegu, tym samym zmniejszając ryzyko powstawania miażdżycy naczyń krwionośnych. Natomiast dodatkowa suplementacja karnityną zapewni każdemu sportowcowi zwiększenie odporności organizmu na zmęczenie, przyśpieszy regeneracje powysiłkową, a w sytuacji niedoboru energetycznego może zaoszczędzić zapasy glikogenu jak też zapobiec rozpadowi tkanki mięśniowej.

Ale to tylko niektóre z jej zalet! Najważniejszą dla osób dbających o sylwetkę jest jej przydatność w pozyskiwaniu energii z tłuszczu. Upraszczając, dzięki niej, łatwiej będziemy spalać tkankę tłuszczową, wykorzystując ten proces jako źródło energii. Tym samym, l-karnityna jest doskonałym środkiem wspomagającym przy stosowaniu silniejszych środków redukujących tkankę tłuszczową ? ponieważ spalając niechciane kilogramy, będziemy je znacznie łatwiej wykorzystywać jako energię niezbędną do życia i pozostania aktywnym!


Na uwagę zasługuje także Yerba mate, której skuteczne działanie w zakresie zwalczania niechcianych kilogramów zostało już dawno temu udowodnione. Niech was nie zmylą te niepozorne powiązania z jezuickim zielarstwem, ta roślina bowiem to prawdziwy zabójca tkanki tłuszczowej! Po pierwsze, nie tylko zwiększa utlenianie tłuszczy, ale także wspomaga spowolnianie opróżniania żołądka, przez co dłużej odczuwamy uczucie sytości.

Zarówno Yerba mate, jak i L-karnityna są składnikami wielu preparatów wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej, ale na uwagę zasługują CUT 4 HIM oraz CUT 4 HER, które nie tylko są bardzo złożone w swoim składzie, ale także niezwykle skuteczne. Kompleksowe działanie zapewniają im dodatkowo ekstrakt z chili, a także zastosowanie sinetrolu.

Ekstrakt z chili, pieprzu kajeńskiego czy papryki ostrej łączy jedno? kapsaicyna. Substancja ta ma za zadanie spalać tłuszcz wręcz pożerając go. To, co my czujemy jako pieczenie i rozgrzewanie jest zasługą ekstraktów z dwóch roślin? pieprzu czarnego i pieprzu cayenne. Chyba każdy z nas niejednokrotnie przeżył ekstremalne doznania jakie towarzyszą zjedzeniu zbyt pikantnej potrawy. Za te właśnie reakcje są odpowiedzialne alkaloidy odpowiadające za pobudzanie receptorów ciepła a w spalaczach tłuszczu wykorzystany jest ich termogeniczny wpływ. Substancje termogeniczne mają za zadanie wpływać na regulację temperatury ciała, przez co ułatwiają dosłownie wytapianie tłuszczu w celu pozyskania energii rozpraszanej w postaci ciepła.


Wspominaliśmy jeszcze o sinetrolu, który można znaleźć w CUT 4 HER i CUT 4 HIM. Kompleks ten zawiera ekstrakt ze skórki gorzkiej pomarańczy, który ? podobnie jak kapsaicynę, można także znaleźć w innym, rewelacyjnym spalaczu? BURN SHAPE-ie firmy IRON HORSE. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy zawiera alkaloidy odpowiedzialne za lipolizę, czyli rozpad tłuszczu. Wpływ alkaloidów zawartch w sinetrolu i ekstrakcie z gorzkiej pomarańczy jest już od dawna udowodniony, jednak co ciekawe, niesamowicie zwielokrotnia go połączenie np. z wspominaną wcześniej kapsaicyną obecną w pieprzu kajeńskim.

BURN SHAPE jest niezwykle skuteczny także dzięki zawartości ketonów malinowych. Niech nie zmyli pierwsze skojarzenie z malinami, jako słodkim owocem. Ketony malinowe bowiem mają nie tylko łagodnie termogeniczne działanie, ale także wspomagają przemianę materii, dzięki czemu są naprawdę silnym orężem w walce z niechcianymi kilogramami. Uznaje się również, że mogą mieć wpływ na ograniczenie przyswajania tłuszczy, dzięki czemu łatwiej utrzymać piękną sylwetkę nawet bez restrykcyjnej diety. Warto także dodać, ze suplement o którym mówimy, zawiera również bardzo dobrze przyswajana przez organizm formę l-karnityny w postaci acetylu, dzięki czemu działa jak jeden wielki kompleks wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej.

Bez względu na to, w jaki sposób pragniemy doprowadzić nasza sylwetkę do satysfakcjonującego nas stanu, musimy pamiętać, że zdrowe odżywianie powinno być podstawą naszych działań. Nawet najskuteczniejszy, najbardziej zaawansowany w swoim składzie spalacz tłuszczu nie pomoże, jeżeli zamiast zdrowego posiłku wybierzemy przyplażową budkę z hamburgerami. Ale jeżeli połączymy diete, ruch i odpowiednią suplementację, to możemy być niemalże pewni, że osiągniemy sukces!

--- Artykuł przygotowany został przez Panią Olimpię Przyjemską

Data publikacji:

Polecane

pixel