Ranking - Najlepsze spalacze tłuszczu minionego roku !

Witajcie! Kolejny rok praktycznie za nami a świąteczne obżarstwo można puścić już w niepamięć. Jako, że mija 4 rok pracy w sklepie z suplementami diety z mojego doświadczenia wiem, że od stycznia pojawi się u nas duże grono osób, które wraz z nowym rokiem będzie chciało zacząć pracę nad swoją sylwetką. Wtedy jednym z najczęściej kupowanych produktów są spalacze tłuszczu. Dlatego też chciałbym Wam pomóc w doborze idealnego spalacza dla każdego z Was. Będę brał tutaj pod uwagę najczęściej sprzedawane spalacze, które kupują klienci zarówno drogą wysyłki (a jest to kilkaset paczek dziennie) jak i te, które sprzedajemy w naszym sklepie stacjonarnym.

Spalacze tłuszczu – czym są?

Suplementy diety, które mają za zadanie przyśpieszyć efekty naszej pracy cieszą się coraz większą popularnością. Sama ich nazwa: spalacze tłuszczu nie wzięła się znikąd. Ich termogeniczne substancje takie jak: guarana, kofeina czy synefryna mają za zadanie zwiększyć ciepłotę ciała co przełoży się na większe spalanie kalorii. Nasz organizm może pozyskiwać energię (ATP) nie tylko z aminokwasów, cukrów czy kwasów tłuszczowych ale również w formie ciepła czyli przez zwiększony efekt termogenezy. Spalacze tłuszczu mają na celu zmobilizować nasz organizm do wykorzystania rezerw energetycznych, które mamy nagromadzone w postaci tkanki tłuszczowej. Głównie odbywa się to przy pomocy dwóch procesów:

- termogeneza to szereg procesów metabolicznych, podczas którego nasz organizm spala kalorie, aby utrzymać odpowiednią temperaturę ciała a nawet i ją podwyższyć. Należy do naturalnych przemian, które zachodzą w naszym organizmie. Nie jest to jednak jedyna zaleta. Dodatkowo możemy poczuć się pobudzeni a przyśpieszona akcja serca zwiększy naszą wydolność oraz wytrzymałość podczas treningu. Następuje również dużo szybsza przemiana materii. Substancje termogeniczne zwielokrotniają proces rozpadu tłuszczu.
- lipoliza podczas niej spalany jest tłuszcz wypełniający komórki tłuszczowe. Proces przebiega dzięki hormonom nadnercza: adrenaliny i noradrenaliny. Poprzez to przemiany energetyczne w komórkach tłuszczowych są o wiele bardziej intensywne. Zyskujemy dzięki temu uwolnienie dużych pokładów energii cieplnej, która podwyższa naszą temperaturę oraz energii chemicznej niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Proces lipolizy znacznie nasila się podczas aktywności fizycznej. Wówczas energia uwalniana jest w postaci ciepła (25% energii wykorzystane jest na pracę mięśni, 75% jest zamieniane na ciepło).


Spalacze tłuszczu – jakie wybrać?

Do wyboru odpowiedniego spalacza należy podejść indywidualnie. Każdy organizm jest inny i inaczej będzie reagował na różne składniki. Zazwyczaj klienci odwiedzający nasz sklep proszą o spalacz z konkretnej firmy bo taki polecił i doradził im kolega z siłowni. A nie zawsze to co na jednego, będzie równie dobrze działało na drugą osobę. Dlatego też tak jak i z pozostałymi suplementami trzeba podejść do sprawy indywidualnie i wziąć pod uwagę klika czynników.

Pierwszym z nich jest staż na siłowni.

Zawsze zadaję klientowi pytanie czy jest to jego pierwszy spalacz, czy brał coś wcześniej a jeżeli tak to jaki konkretny produkt. Dzięki temu dowiem się jakie substancje klient już przyjmował i w jakich dawkach. Lepiej zacząć jest od spalacza z niższej półki i wykorzystać potencjał słabszych składników i stopniowo je zwiększać niż od razu zakupić coś mocniejszego. Na początku i taki spalacz będzie przynosił oczekiwane rezultaty. Oczywiście wraz z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną. Kupując jako pierwszy spalacz z najwyższej półki to tak jakbyśmy od razu po zrobieniu prawa jazdy zaczęli jeździć 500 konnym Ferrari. Oczywiście można i tak ale co później? Wykorzystamy potencjał najmocniejszych składników w nim zawartych i nasze pole do popisu się zamyka. Kupując słabszy spalacz co miesiąc możemy zwiększać jego ,,moc” i wykorzystywać stopniowo każde składniki w nim zawarte.

Drugim czynnikiem byłaby tolerancja organizmu na stymulanty.

Z doświadczenia wiem, że jeden spalacz pierwszego klienta ,,wyrywa z butów” a na drugiego zadziała średnio. Sam osobiście biorąc pewien spalacz przy wadze 100g po wzięciu jednej tabletki byłem strasznie wystrzelony i pobudzony a klientka która ważyła 60kg po 2-3 porcjach nie czuła praktycznie nic. Dlatego też nasz organizm lepiej lub gorzej będzie reagował na niektóre substancje. Jeżeli np. poranna daje Ci niezły zastrzyk energii tzn., że Twoja tolerancja jest niezbyt wysoka. A im większa ilość przyjmowanych stymulantów tym nasza tolerancja na dany składnik zwiększa się.


Trzecim bardzo ważnym czynnikiem, który musimy wziąć pod uwagę podczas dokonywania zakupu spalacza są problemy z ciśnieniem, sercem lub układem krążenia.

Przy zakupie musimy być pewni, że nie mamy problemów z wyżej wymienionymi dolegliwościami ani nie jesteśmy uczuleni na którykolwiek ze składników znajdujących się w spalaczu. W przypadku zlekceważenia mogą wystąpić różne powikłania takie jak arytmia, kłucie serca, zbyt duże ciśnienie krwi, mocne bóle głowy i wiele innych poważnych konsekwencji. Żadnych z nich nie możemy bagatelizować ponieważ nasze zdrowie jest tutaj najważniejsze.


Zdjecie Nazwa Opis Termogeneza Lipoliza Potliwość Energia Koncentracja Link
CUTTING EDGE - Jako jeden z nielicznych spalaczy nie posiada w składzie kofeiny ani innych stymulantów przez co nie podnosi temperatury ani ciśnienia krwi. Dzięki temu to łagodny środek idealnie nadający się dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.
FAT BURNER - Wieloskładnikowy termogenik idealnie nadający się zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Unikatowa kombinacja składników wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej oraz ułatwiających zachowanie optymalnej masy ciała.
BURN SHAPE 2.0 - Wieloskładnikowy termogenik idealnie nadający się zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Unikatowa kombinacja składników wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej oraz ułatwiających zachowanie optymalnej masy ciała.
THERMO SHAPE 2.0 - Kompleksowy suplement diety zawierający precyzyjnie dobrane składniki aktywne. Ich zadaniem jest podniesienie ciepłoty ciała, przyśpieszenie metabolizmu oraz pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej.
BLACK BOMBS - Jeden z popularniejszych spalaczy na rynku od 6. krotnego zdobywcy tytuły Mr.Olympia Doriana Yatesa. Produkt ten pozwala na wielopłaszczyznowe spalanie tłuszczu poprzez podwyższenie temperatury ciała oraz potliwości. Dodatkowo stymuluję pracę metabolizmu, zwiększa intensywność procesów trawiennych oraz hamuje apetyt.
LIPO CORE - Składniki mają na celu zwiększenie metabolizmu tłuszczów, które pomagają u utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Dzięki zastosowaniu żelowych kapsułek zwiększono przyswajalność, absorpcję oraz biodostępność każdego ze składników. Dodatkowe aktywne składniki mogą wpływać na obniżenie poziomu złego cholesterolu oraz poprawiają skupienie oraz koncentrację.
CUT 4 HER - Niepowtarzalna formuła, która została przygotowana specjalnie dla kobiet pragnących wpomóc proces spalania tkanki tłuszczowej. Produkt powstał na bazie zupełnie naturalnych ekstraktów z roślin, które w bezpieczny i skuteczny sposób stymulują przemianę materii, zmniejszają łaknienie oraz dodadzą sił witalnych.
L-CARNITINE 1000 -Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości winianu l-karnityny produkt ten przyśpieszy spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo l-karnityna pozwala przenosić kwasy tłuszczowe wewnątrz komórek aby tam zostały one wykorzystane jako źródło energii do pracy mięśni.
MACHINE MAN BURNER -To synergistycznie dobrana mieszanka ekstraktów roślinnych, witamin z grupy B i fruktooligosacharydów przyśpieszających przemianę materii oraz wspomagających walkę z niechcianym tłuszczem. Dodatkowym aspektem tego suplementu jest korzystne działanie na układ pokarmowy, wspierając rozwój naturalnej flory bakteryjnej.
ANIMAL CUTS -Zawiera w swoim składzie kilka mieszanek gdzie każda z nich ma swoje określone zadanie. Począwszy od związków stymulujących, usprawniających pracę tarczycy, nasilających diurezę, zmniejszający nasz apetyt a nawet ograniczających działanie szkodliwego dla naszego organizmu kortyzolu..
BLACK BOMBS -Jeden z popularniejszych spalaczy na rynku od 6. krotnego zdobywcy tytuły Mr.Olympia Doriana Yatesa. Produkt ten pozwala na wielopłaszczyznowe spalanie tłuszczu poprzez podwyższenie temperatury ciała oraz potliwości. Dodatkowo stymuluję pracę metabolizmu, zwiększa intensywność procesów trawiennych oraz hamuje apetyt.
L-CARNITINE HCA+ -Suplement diety w którym zastosowano połączenie l-karnityny wraz z ekstraktem z owoców Garcinia cambogia zawierający kwas hydroksycytrynowy (HCA). Jedną z funkcji l-karnityny jest udział w transporcie kwasów tłuszczowych do komórek a dodatek HCA bierze udział w metabolizmie tłuszczów oraz wspomaga procesy ograniczające odkładanie się dodatkowych kilogramów...
CLA 1000 -To najwyższej jakości źródło sprzężonego kwasu linolowego CLA. Hamuje on odkładanie się tłuszczu podskórnego, wspomaga organizm przy spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej a dodatkowo działa na układ sercowo - naczyniowy. CLA jest również bardzo silnym przeciwutleniaczem.
3 C BURN + -Produkt ten oparty jest głównie o trzy ale jakże bardzo skuteczne składniki. Dzięki połączeniu l-choliny, l-karnityny oraz kofeiny spalacz ten przyczynia się do zwiększenia poziomy energii, zmniejszeniu uczucia zmęczenia, przyśpiesza transportowanie kwasów tłuszczowych do komórek a dodatkowo cholina używana jest do syntezy fosfolipidów odpowiedzialnych za transport tłuszczu w krwi.
KARNITIN L-30000 -Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości winianiu l-karnityny produkt ten przyśpieszy spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo l-karnityna pozwala przenosić kwasy tłuszczowe wewnątrz komórek aby tam zostały one wykorzystane jako źródło energii do pracy mięśni.
REDLINE ULTRA HARDCORE -Trójfazowa mieszanka, która znacząco przyśpieszy procesy energogenne oraz termogenezę ciała. W pierwszej fazie zwiększamy odpowiedź drżeniową organizmu. Faza druga to silne pocenie się poprzez odpowiedź ciała na intes
THERMO SPEED HARDCORE -Ulepszona wersja poprzednika Thermo Speed EXTREME. Silniejsza i bardziej skuteczna formuła. Jest to mieszanka składników aktywnych, które mają na celu przyśpieszenie tempa przemian metabolicznych oraz ułatwiających kontrolę wagi ciała. Dodatkowo zwiększa podstawową przemianę energii oraz usprawnia procesy lipolizy.
CLENBUREXIN -Nasila przemiany termiczne poprzez stymulowanie i uwalnianie hormonów. Nasila wydatki energetyczne w ciągu dnia, obniża apetyt a dodatkowo reguluje wchłanianie pokarmu i chroni przed kumulowaniem się nowej tkanki tłuszczowej.
L-CARNITINE COMPLEX -Dzięki połączeniu l-karnityny z chromem oraz witaminą B6 zwiększysz produkcję energii pochodzącej z tłuszczu. Dodatkowo l-karnityna bierze udział w transporcie kwasów tłuszczowych do mitochondriów, zwiększy wydolność na treningu oraz przyśpieszy redukcje tkanki tłuszczowej. Chrom reguluje poziom cukru we krwi co przełoży się korzystnie na niepohamowane napady głodu.
LIPO 6 BLACK -Zastosowane w nim substancje działają wielopoziomowo. Hamują apetyt, przyśpieszają spalanie oraz uwalnianie kwasów tłuszczowych, działają antykatabolicznie dzięki czemu Twoje mięśnie będą zabezpieczone podczas redukcji a dodatkowo podnoszą poziom energii. Zastosowane żelowe kapsułki przyśpieszą do maksimum tempo wchłaniania składników.
X-PEL -Produkt zawierający naturalne ekstrakty z ziół idealnie nadający się dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru wody z organizmu. Całkowicie bezpieczny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Działa w precyzyjny sposób wokół komórek mięśniowych, tak aby wyeliminować niepotrzebny zapas wody a dzięki temu nasza skóra i mięśnie wyglądały jeszcze lepiej.
THERMO CUTS -Zaawansowany preparat przyśpieszający proces spalania tkanki tłuszczowej. W skład wchodzą wyłącznie naturalne składniki. Połączenie mieszanek ziół w połączeniu z chromem oraz l-karnityną pozwala na bezpieczną i skuteczną walkę z niechcianymi kilogramami.
SYNE -Substancja pochodząca z ekstraktu z gorzkiej pomarańczy, która znana jest z silnego działania termogenicznego. Zwiększa wydatek energetyczny, wpływa na tempo przemian metabolicznych a dodatkowo hamuje niekontrolowane napady głodu.
SUPER CUTS 3 -Dzięki zastosowanym składnikom z tanki tłuszczowej uwalnianie są wolne kwasy tłuszczowe, które nastepie wykorzystywane są jako substrat energetyczny. Dodatkowo przyśpieszymy przemianę materii, nasilimy spalanie tłuszczu oraz zwiększymy intensywność na treningu.
JUNGLE BURNER -Skoncentrowana formuła, która w swoim składzie zawiera 16 synergistycznie dobranych do siebie składników. Mają one za zadanie wspomóc metabolizm, przyśpieszyć spalanie tłuszczu, zwiększyć termogenezę ciała a dodatkowo działa pobudzająco oraz dodaje energii.
L-CARNITINE 2.0 -Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości l-karnityny w postaci płynnej produkt ten przyśpieszy spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo l-karnityna pozwala przenosić kwasy tłuszczowe wewnątrz komórek aby tam zostały one wykorzystane jako źródło energii do pracy mięśni. Dodatkowo obniża poziom cholesterolu oraz eliminuje wolne rodniki.
L-CARNITINE 1500 -Skoncentrowany suplement, który w jednej kapsułce dostarcza aż 1500mg winianu l-karnityny. Jest ona kluczowym elementem rozkładu tłuszczów. Transportuje wolne kwasy tłuszczowe do ostatecznego miejsca ich utleniania - mitochondriów. Dodatkowo obniża poziom cholesterolu oraz eliminuje wolne rodniki.
XTREME THOROBURN -Popularny spalacz teraz w nowej i skuteczniejszej formie. Dla zwiększenia przyswajalności składników użyto żelowych kapsułek. Nasila spalanie tkanki tłuszczowej, przyśpiesza metabolizm, intensywnie pobudza oraz pozbywa się nadmiaru podskórnej wody.
CARNI 120000MG -Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości l-karnityny w postaci płynnej produkt ten przyśpieszy spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo l-karnityna pozwala przenosić kwasy tłuszczowe wewnątrz komórek aby tam zostały one wykorzystane jako źródło energii do pracy mięśni. Dodatkowo obniża poziom cholesterolu oraz eliminuje wolne rodniki.
KIMERA -Specjalnie dobrane składniki, których celem jest poprawa metabolizmu oraz przyśpieszenie procesu spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo zwiększa koncentrację oraz dodaje energii dzięki czemu podniesiesz intensywność treningową.
pixelpixelpixel


Powyżej przedstawiłem Wam produkty najlepiej sprzedające się na rok 2017. Liczba gwiazdek oczywiście nie jest przypadkowa. Przy ocenie energii oraz koncentracji brałem pod uwagę zawartość substancji pobudzających oraz wpływających na naszą koncentrację podanych przez producenta na jedną sugerowaną porcję. Potliwość natomiast jest sprawą indywidualną więc wziąłem tutaj pod uwagę zawarte składniki termogenne oraz własne odczucia gdyż dzięki uprzejmości firm miałem okazję przetestować próbkę każdego z produktów. Oczywiście pod uwagę brałem również opinię klientów zarówno sklepu stacjonarnego jak i internetowego, które zbierałem od dłuższego czasu aby jak najbardziej kompetentnie przedstawić Wam wyniki. W powyższej tabeli w skrócie opisałem każdy z produktów. W dalszych częściach artykułów będziemy szczegółowo zagłębiać się w skład oraz szczegółowo opisywać i porównywać każdy ze składników.

- Jak stosować spalacze tłuszczu? Na rynku dostępne są dziesiątki produktów wspomagających utratę zbędnych kilogramów, dlatego znalezienie odpowiedniego spalacza tłuszczu, odpowiadającego Twoim celom, może stanowić wyzwanie. Istnieje jednak kilka ogólnych wskazówek, które mogą Ci pomóc w wyborze i pozwolą optymalizować efekty. Przede wszystkim należy podzielić spalacze na dwie grupy: ze stymulantami, bez stymulantów.Jak dobrać właściwy spalacz tłuszczu?
- Czym są Spalacze Tłuszczu i jak działają ? Podczas zimy wiele osób myśli o budowaniu dobrej formy na wiosnę. Po świątecznej degustacji, większość z nas odczuwa nieprzyjemną ociężałość. Niektórzy zauważają także dodatkowe kilogramy. Wówczas dochodzi do szaleńczego poszukiwania specyfiku, który „zdziała cuda”. Zazwyczaj takie poszukiwania kończą się hasłem: spalacz tłuszczu. Tylko czym jest wspomniany spalacz, czy wystarczy regularnie go spożywać, by schudnąć i jak rozpoznać, że dany środek jest doskonały właśnie dla Ciebie?
- Jak cena wpływa na jakość spalaczy tłuszczu? - Podczas pierwszego zakupu spalacza tłuszczu, nie wiemy do końca czym się kierować. Czy cena jest wyznacznikiem jakości suplementu? A może wcale nie trzeba sięgać po najdroższe produkty, by osiągnąć zamierzone efekty. Na czym oprzeć swój wybór i jak rozpoznać produkt dobrej jakości?Dowiedz się, jakie składniki są stworzone właśnie dla Ciebie - byś w szybki i skuteczny sposób osiągnął upragnioną wagę.

- Zacznijmy od tego, że spalacze są różne – tak, jak różne są organizmy. Niektóre suplementy działają silniej, inne słabiej. Warto zacząć od tej drugiej grupy. Ponadto dochodzi kwestia źródła, z którego pozyskujemy taki spalacz. W Internecie jest mnóstwo aukcji od użytkowników, sprzedających podróbki suplementów. Jeśli więc ktoś pozyska spalacz z niewiadomego źródła, faktycznie produkt może mu zaszkodzić. Zakłada się, że zdrowy organizm bez problemu przyjmie dawki zalecane na etykiecie producenta sprawdzonego spalacza.Rankingi spalaczy tłuszczu przygotował dla Was Damian, specjalista ds. suplementacji, który w tej branży pracuje już 4 rok. Przez ten okres służył Wam pomocą odnośnie diet, treningów oraz doboru odpowiednich suplementów obsługując około 70 klientów dziennie co przez cały jego okres pracy daje nam liczbę prawie 70 tysięcy zadowolonych klientów.
  • facebook
  • googleplus1
  • twitter
Polecane
Cut 4 Her+ - 120caps
Cut 4 Her+ - 120capsDieta i odchudzanie
89,00 zł1780 pkt.
L-Carnitine HCA Plus - 50caps
L-Carnitine HCA Plus - 50capsDieta i odchudzanie
23,99 zł479.80 pkt.
Machine Man Burner - 120caps.
Machine Man Burner - 120caps.Dieta i odchudzanie
32,88 zł657.60 pkt.
Thermo Shape 2.0 - 180caps
Thermo Shape 2.0 - 180capsDieta i odchudzanie
29,28 zł39,00 zł585.60 pkt.
LipoCore - 120caps Bestseller
LipoCore - 120capsDieta i odchudzanie
22,90 zł458 pkt.
Animal Cuts - 42pack
Animal Cuts - 42packDieta i odchudzanie
136,68 zł151,43 zł2733.60 pkt.
Cutting Edge - 120tabs Polecany
Cutting Edge - 120tabsDieta i odchudzanie
50,97 zł53,99 zł1019.40 pkt.
Burn Shape 2.0 - 120caps + Pill Box Polecany
Burn Shape 2.0 - 120caps + Pill BoxDieta i odchudzanie
99,00 zł1980 pkt.
Fat Burner - 90caps
Fat Burner - 90capsDieta i odchudzanie
34,89 zł69,00 zł697.80 pkt.
L-Carnitine 1000 - 100tabs
L-Carnitine 1000 - 100tabsDieta i odchudzanie
29,99 zł599.80 pkt.
Black Bombs NEW - 300g
Black Bombs NEW - 300gDieta i odchudzanie
118,99 zł2379.80 pkt.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
X
pixelpixelpixel