Ranking - Najlepsze spalacze tłuszczu minionego roku !

Witajcie! Kolejny rok praktycznie za nami a świąteczne obżarstwo można puścić już w niepamięć. Jako, że mija 4 rok pracy w sklepie z suplementami diety z mojego doświadczenia wiem, że od stycznia pojawi się u nas duże grono osób, które wraz z nowym rokiem będzie chciało zacząć pracę nad swoją sylwetką. Wtedy jednym z najczęściej kupowanych produktów są spalacze tłuszczu. Dlatego też chciałbym Wam pomóc w doborze idealnego spalacza dla każdego z Was. Będę brał tutaj pod uwagę najczęściej sprzedawane spalacze, które kupują klienci zarówno drogą wysyłki (a jest to kilkaset paczek dziennie) jak i te, które sprzedajemy w naszym sklepie stacjonarnym.

Spalacze tłuszczu – czym są?Suplementy diety, które mają za zadanie przyśpieszyć efekty naszej pracy cieszą się coraz większą popularnością. Sama ich nazwa: spalacze tłuszczu nie wzięła się znikąd. Ich termogeniczne substancje takie jak: guarana, kofeina czy synefryna mają za zadanie zwiększyć ciepłotę ciała co przełoży się na większe spalanie kalorii. Nasz organizm może pozyskiwać energię (ATP) nie tylko z aminokwasów, cukrów czy kwasów tłuszczowych ale również w formie ciepła czyli przez zwiększony efekt termogenezy. Spalacze tłuszczu mają na celu zmobilizować nasz organizm do wykorzystania rezerw energetycznych, które mamy nagromadzone w postaci tkanki tłuszczowej. Głównie odbywa się to przy pomocy dwóch procesów:

- termogeneza

to szereg procesów metabolicznych, podczas którego nasz organizm spala kalorie, aby utrzymać odpowiednią temperaturę ciała a nawet i ją podwyższyć. Należy do naturalnych przemian, które zachodzą w naszym organizmie. Nie jest to jednak jedyna zaleta. Dodatkowo możemy poczuć się pobudzeni a przyśpieszona akcja serca zwiększy naszą wydolność oraz wytrzymałość podczas treningu. Następuje również dużo szybsza przemiana materii. Substancje termogeniczne zwielokrotniają proces rozpadu tłuszczu.

- lipoliza

podczas niej spalany jest tłuszcz wypełniający komórki tłuszczowe. Proces przebiega dzięki hormonom nadnercza: adrenaliny i noradrenaliny. Poprzez to przemiany energetyczne w komórkach tłuszczowych są o wiele bardziej intensywne. Zyskujemy dzięki temu uwolnienie dużych pokładów energii cieplnej, która podwyższa naszą temperaturę oraz energii chemicznej niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Proces lipolizy znacznie nasila się podczas aktywności fizycznej. Wówczas energia uwalniana jest w postaci ciepła (25% energii wykorzystane jest na pracę mięśni, 75% jest zamieniane na ciepło).Spalacze tłuszczu – jakie wybrać?Do wyboru odpowiedniego spalacza należy podejść indywidualnie. Każdy organizm jest inny i inaczej będzie reagował na różne składniki. Zazwyczaj klienci odwiedzający nasz sklep proszą o spalacz z konkretnej firmy bo taki polecił i doradził im kolega z siłowni. A nie zawsze to co na jednego, będzie równie dobrze działało na drugą osobę. Dlatego też tak jak i z pozostałymi suplementami trzeba podejść do sprawy indywidualnie i wziąć pod uwagę klika czynników.

Pierwszym z nich jest staż na siłowni.Zawsze zadaję klientowi pytanie czy jest to jego pierwszy spalacz, czy brał coś wcześniej a jeżeli tak to jaki konkretny produkt. Dzięki temu dowiem się jakie substancje klient już przyjmował i w jakich dawkach. Lepiej zacząć jest od spalacza z niższej półki i wykorzystać potencjał słabszych składników i stopniowo je zwiększać niż od razu zakupić coś mocniejszego. Na początku i taki spalacz będzie przynosił oczekiwane rezultaty. Oczywiście wraz z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną. Kupując jako pierwszy spalacz z najwyższej półki to tak jakbyśmy od razu po zrobieniu prawa jazdy zaczęli jeździć 500 konnym Ferrari. Oczywiście można i tak ale co później? Wykorzystamy potencjał najmocniejszych składników w nim zawartych i nasze pole do popisu się zamyka. Kupując słabszy spalacz co miesiąc możemy zwiększać jego ,,moc” i wykorzystywać stopniowo każde składniki w nim zawarte.

Drugim czynnikiem byłaby tolerancja organizmu na stymulanty.

Z doświadczenia wiem, że jeden spalacz pierwszego klienta ,,wyrywa z butów” a na drugiego zadziała średnio. Sam osobiście biorąc pewien spalacz przy wadze 100g po wzięciu jednej tabletki byłem strasznie wystrzelony i pobudzony a klientka która ważyła 60kg po 2-3 porcjach nie czuła praktycznie nic. Dlatego też nasz organizm lepiej lub gorzej będzie reagował na niektóre substancje. Jeżeli np. poranna daje Ci niezły zastrzyk energii tzn., że Twoja tolerancja jest niezbyt wysoka. A im większa ilość przyjmowanych stymulantów tym nasza tolerancja na dany składnik zwiększa się.


Trzecim bardzo ważnym czynnikiem, który musimy wziąć pod uwagę podczas dokonywania zakupu spalacza są problemy z ciśnieniem, sercem lub układem krążenia.

Przy zakupie musimy być pewni, że nie mamy problemów z wyżej wymienionymi dolegliwościami ani nie jesteśmy uczuleni na którykolwiek ze składników znajdujących się w spalaczu. W przypadku zlekceważenia mogą wystąpić różne powikłania takie jak arytmia, kłucie serca, zbyt duże ciśnienie krwi, mocne bóle głowy i wiele innych poważnych konsekwencji. Żadnych z nich nie możemy bagatelizować ponieważ nasze zdrowie jest tutaj najważniejsze.


Zdjecie Nazwa Opis Termogeneza Lipoliza Potliwość Energia Koncentracja Link
BLACK BOMBS -Jeden z popularniejszych spalaczy na rynku od 6. krotnego zdobywcy tytuły Mr.Olympia Doriana Yatesa. Produkt ten pozwala na wielopłaszczyznowe spalanie tłuszczu poprzez podwyższenie temperatury ciała oraz potliwości. Dodatkowo stymuluję pracę metabolizmu, zwiększa intensywność procesów trawiennych oraz hamuje apetyt.
CUTTING EDGE - Jako jeden z nielicznych spalaczy nie posiada w składzie kofeiny ani innych stymulantów przez co nie podnosi temperatury ani ciśnienia krwi. Dzięki temu to łagodny środek idealnie nadający się dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.
BURN SHAPE 2.0 - Wieloskładnikowy termogenik idealnie nadający się zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Unikatowa kombinacja składników wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej oraz ułatwiających zachowanie optymalnej masy ciała.
ANIMAL CUTS -Zawiera w swoim składzie kilka mieszanek gdzie każda z nich ma swoje określone zadanie. Począwszy od związków stymulujących, usprawniających pracę tarczycy, nasilających diurezę, zmniejszający nasz apetyt a nawet ograniczających działanie szkodliwego dla naszego organizmu kortyzolu..
FAT BURNER - Wieloskładnikowy termogenik idealnie nadający się zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Unikatowa kombinacja składników wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej oraz ułatwiających zachowanie optymalnej masy ciała.
THERMO SHAPE 2.0 - Kompleksowy suplement diety zawierający precyzyjnie dobrane składniki aktywne. Ich zadaniem jest podniesienie ciepłoty ciała, przyśpieszenie metabolizmu oraz pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej.
BLACK BOMBS - Jeden z popularniejszych spalaczy na rynku od 6. krotnego zdobywcy tytuły Mr.Olympia Doriana Yatesa. Produkt ten pozwala na wielopłaszczyznowe spalanie tłuszczu poprzez podwyższenie temperatury ciała oraz potliwości. Dodatkowo stymuluję pracę metabolizmu, zwiększa intensywność procesów trawiennych oraz hamuje apetyt.
CUT 4 HER - Niepowtarzalna formuła, która została przygotowana specjalnie dla kobiet pragnących wpomóc proces spalania tkanki tłuszczowej. Produkt powstał na bazie zupełnie naturalnych ekstraktów z roślin, które w bezpieczny i skuteczny sposób stymulują przemianę materii, zmniejszają łaknienie oraz dodadzą sił witalnych.
LIPO 6 BLACK -Zastosowane w nim substancje działają wielopoziomowo. Hamują apetyt, przyśpieszają spalanie oraz uwalnianie kwasów tłuszczowych, działają antykatabolicznie dzięki czemu Twoje mięśnie będą zabezpieczone podczas redukcji a dodatkowo podnoszą poziom energii. Zastosowane żelowe kapsułki przyśpieszą do maksimum tempo wchłaniania składników.
THERMO SPEED HARDCORE -Ulepszona wersja poprzednika Thermo Speed EXTREME. Silniejsza i bardziej skuteczna formuła. Jest to mieszanka składników aktywnych, które mają na celu przyśpieszenie tempa przemian metabolicznych oraz ułatwiających kontrolę wagi ciała. Dodatkowo zwiększa podstawową przemianę energii oraz usprawnia procesy lipolizy.
CARNI 120000MG -Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości l-karnityny w postaci płynnej produkt ten przyśpieszy spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo l-karnityna pozwala przenosić kwasy tłuszczowe wewnątrz komórek aby tam zostały one wykorzystane jako źródło energii do pracy mięśni. Dodatkowo obniża poziom cholesterolu oraz eliminuje wolne rodniki.
L-CARNITINE 1500 -Skoncentrowany suplement, który w jednej kapsułce dostarcza aż 1500mg winianu l-karnityny. Jest ona kluczowym elementem rozkładu tłuszczów. Transportuje wolne kwasy tłuszczowe do ostatecznego miejsca ich utleniania - mitochondriów. Dodatkowo obniża poziom cholesterolu oraz eliminuje wolne rodniki.
CLENBUREXIN -Nasila przemiany termiczne poprzez stymulowanie i uwalnianie hormonów. Nasila wydatki energetyczne w ciągu dnia, obniża apetyt a dodatkowo reguluje wchłanianie pokarmu i chroni przed kumulowaniem się nowej tkanki tłuszczowej.
H2O XPELL+ -Produkt pomoże Ci raz na zawsze pozbyć się nadmiaru wody w Twoim organizmie, który często staje na przeszkodzie uzyskania wymarzonej „ostrej” i „pociętej” sylwetki. W 100% naturalny skład produktu działa odwadniająco bez szkody dla zdrowia.
MACHINE MAN BURNER -To synergistycznie dobrana mieszanka ekstraktów roślinnych, witamin z grupy B i fruktooligosacharydów przyśpieszających przemianę materii oraz wspomagających walkę z niechcianym tłuszczem. Dodatkowym aspektem tego suplementu jest korzystne działanie na układ pokarmowy, wspierając rozwój naturalnej flory bakteryjnej.
THERMO LIZZER -Wyjątkowe połączenie ekstraktu z Jagód Akai oraz Sinetrolu ( opatentowanej formuły ziołowej, której działanie zostało poparte badaniami klinicznymi ) pozwoliło na stworzenie spalacza tłuszczu który możesz stosować 24 godziny na dobę. Ten środek działa kiedy pracujesz, uczysz się, trenujesz a nawet śpisz.
SUPER CUTS 3 -Dzięki zastosowanym składnikom z tanki tłuszczowej uwalnianie są wolne kwasy tłuszczowe, które nastepie wykorzystywane są jako substrat energetyczny. Dodatkowo przyśpieszymy przemianę materii, nasilimy spalanie tłuszczu oraz zwiększymy intensywność na treningu.
L-CARNITINE 1000 -Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości winianu l-karnityny produkt ten przyśpieszy spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo l-karnityna pozwala przenosić kwasy tłuszczowe wewnątrz komórek aby tam zostały one wykorzystane jako źródło energii do pracy mięśni.
CUT 4 HER CREAM - W odróżnieniu od innych tego rodzaju produktów zawiera składniki o skuteczności popartej badaniami. Poza usuwaniem uporczywego tłuszczu, pomaga ujędrnić i nawilżyć tkanki, przez co szybko i efektywnie poprawia sylwetkę.
L-CARNITINE 2.0 -Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości l-karnityny w postaci płynnej produkt ten przyśpieszy spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo l-karnityna pozwala przenosić kwasy tłuszczowe wewnątrz komórek aby tam zostały one wykorzystane jako źródło energii do pracy mięśni. Dodatkowo obniża poziom cholesterolu oraz eliminuje wolne rodniki.
L-CARNITINE HCA+ -Suplement diety w którym zastosowano połączenie l-karnityny wraz z ekstraktem z owoców Garcinia cambogia zawierający kwas hydroksycytrynowy (HCA). Jedną z funkcji l-karnityny jest udział w transporcie kwasów tłuszczowych do komórek a dodatek HCA bierze udział w metabolizmie tłuszczów oraz wspomaga procesy ograniczające odkładanie się dodatkowych kilogramów...
CLA 1000 -To najwyższej jakości źródło sprzężonego kwasu linolowego CLA. Hamuje on odkładanie się tłuszczu podskórnego, wspomaga organizm przy spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej a dodatkowo działa na układ sercowo - naczyniowy. CLA jest również bardzo silnym przeciwutleniaczem.
KARNITIN L-30000 -Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości winianiu l-karnityny produkt ten przyśpieszy spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo l-karnityna pozwala przenosić kwasy tłuszczowe wewnątrz komórek aby tam zostały one wykorzystane jako źródło energii do pracy mięśni.
L-CARNITINE COMPLEX -Dzięki połączeniu l-karnityny z chromem oraz witaminą B6 zwiększysz produkcję energii pochodzącej z tłuszczu. Dodatkowo l-karnityna bierze udział w transporcie kwasów tłuszczowych do mitochondriów, zwiększy wydolność na treningu oraz przyśpieszy redukcje tkanki tłuszczowej. Chrom reguluje poziom cukru we krwi co przełoży się korzystnie na niepohamowane napady głodu.
X-PEL -Produkt zawierający naturalne ekstrakty z ziół idealnie nadający się dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru wody z organizmu. Całkowicie bezpieczny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Działa w precyzyjny sposób wokół komórek mięśniowych, tak aby wyeliminować niepotrzebny zapas wody a dzięki temu nasza skóra i mięśnie wyglądały jeszcze lepiej.
SYNE -Substancja pochodząca z ekstraktu z gorzkiej pomarańczy, która znana jest z silnego działania termogenicznego. Zwiększa wydatek energetyczny, wpływa na tempo przemian metabolicznych a dodatkowo hamuje niekontrolowane napady głodu.
JUNGLE BURNER -Skoncentrowana formuła, która w swoim składzie zawiera 16 synergistycznie dobranych do siebie składników. Mają one za zadanie wspomóc metabolizm, przyśpieszyć spalanie tłuszczu, zwiększyć termogenezę ciała a dodatkowo działa pobudzająco oraz dodaje energii.
XTREME THOROBURN -Popularny spalacz teraz w nowej i skuteczniejszej formie. Dla zwiększenia przyswajalności składników użyto żelowych kapsułek. Nasila spalanie tkanki tłuszczowej, przyśpiesza metabolizm, intensywnie pobudza oraz pozbywa się nadmiaru podskórnej wody.
ACETYL L-CARNITINE 1000mg - Jest ona bardzo często stosowana w walce z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej. Jej działanie opiera się przede wszystkim na regulowaniu metabolizmu, oraz na zwalczania wolnych rodników i stresu oksydacyjnego.
HCA CHITOSAN - Kapsułki zawierające HCA i chitosan, które blokują powstawanie tłuszczu z białek i węglowodanów i zmniejszają łaknienie.


Powyżej przedstawiłem Wam produkty najlepiej sprzedające się na rok 2017. Liczba gwiazdek oczywiście nie jest przypadkowa. Przy ocenie energii oraz koncentracji brałem pod uwagę zawartość substancji pobudzających oraz wpływających na naszą koncentrację podanych przez producenta na jedną sugerowaną porcję. Potliwość natomiast jest sprawą indywidualną więc wziąłem tutaj pod uwagę zawarte składniki termogenne oraz własne odczucia gdyż dzięki uprzejmości firm miałem okazję przetestować próbkę każdego z produktów. Oczywiście pod uwagę brałem również opinię klientów zarówno sklepu stacjonarnego jak i internetowego, które zbierałem od dłuższego czasu aby jak najbardziej kompetentnie przedstawić Wam wyniki. W powyższej tabeli w skrócie opisałem każdy z produktów. W dalszych częściach artykułów będziemy szczegółowo zagłębiać się w skład oraz szczegółowo opisywać i porównywać każdy ze składników.Nowości w świecie spalaczy


Każdego roku na rynku pojawia się wiele nowych produktów wspomagających odchudzanie. Praktycznie codziennie ktoś wymyśla nowe sposoby na redukcję wagi, więc ciągle tworzone są także wspomagacze. Producenci prześcigają się, aby dostarczyć klientom coraz lepsze środki, które pomagają pozbywać się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Spalacze nowej generacji spełniają nawet najbardziej wyśrubowane wymagania osób będących na redukcji.


Masz do wyboru produkty oparte na ekstraktach roślinnych, pierwiastkach, witaminach i minerałach, substancjach chemicznych, wielo- i jednoskładnikowe. Pomagają one w szybszym spalaniu tkanki tłuszczowej, hamują apetyt, wspierają metabolizm. Czasami ich rolą jest regulowanie poziomu glukozy we krwi. Często pomagają pozbywać się nadmiaru wody z organizmu, która może być powodem wzrostu wagi. Jeśli pragniesz mieć piękną i szczupłą sylwetkę powinieneś wybrać naprawdę dobry spalacz.


Wybierając produkt dla siebie musisz przede wszystkim zastanowić się, jakie masz cele i oczekiwania. Dobry spalacz powinien być dopasowany do Ciebie i Twojego stylu życia. Zastanów się, jakie działanie będzie Ci najbardziej odpowiadało? Czy zależy Ci tylko na szybszym spalaniu, czy może chcesz także pomocy w hamowaniu apetytu? Pragniesz wypróbować nieznane Ci ekstrakty z roślin, czy może wolisz popularniejsze substancje? Wybór jest naprawdę duży, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zapoznaj się z najlepszymi nowościami:NUTREND Fat Direct - 60caps - To jedna z najciekawszych propozycji, ponieważ to spalacz tłuszczu, który możesz stosować na noc. Od zawsze marzyłeś o tym, żeby Twoja waga spadała, gdy śpisz? Dzięki temu produktowi marzenia mogą się spełnić. Znajdziesz w nim między innymi algi Wakame, ekstrakt z zielonej kawy, kwas chlorogenowy i ekstrakt z Garcinia cambogia.

BioTech USA Shaper - Ulisses Series - 90caps - Spalacz tłuszczu sygnowany nazwiskiem legendy Fitness – Ulissesa Jr. Zawiera ekstrakty ziołowe – Garcinia Cambogia i CLA (sprzężony kwas linolowy) oraz cały kompleks witamin i minerałów pomagających pozbyć się niechcianych kilogramów. Dzięki temu produktowi będziesz mieć lepszy metabolizm, który sprawi, że węglowodany i tłuszcze będą o wiele lepiej wykorzystywane.

Puritan's Pride CLA Tonalin 1000mg - 90softgels - Poznaj działanie oleju z Krokosza Barwierskiego, zawierającego ogromną ilość kwasu linolowego, który podnosi temperaturę ciała powodując tym szybsze spalanie tłuszczów. Jego kolejną zaletą jest hamowanie enzymów, które odpowiadają za magazynowanie komórek tłuszczowych. Produkt znacząco poprawia przemianę materii.

NOW Water-Out - 100vegcaps - Jeśli często cierpisz z powodu nadmiernego zatrzymania wody w organizmie, warto zainwestować w produkt, który pomaga naturalnie się jej pozbyć. W Water-Out znajdziesz mieszankę ziół (jałowiec, mniszek lekarski, nawłoć) oraz składników odżywczych (witamina B6 i potas), które wesprą w tym celu Twój układ moczowy i pomogą przywrócić naturalną równowagę płynów ustrojowych.

OSTROVIT Acai Berry 12:1 - 90tabs - Jeśli zależy Ci na produktach opartych w 100% na naturalnych środkach z pewnością zainteresujesz się spalaczem z ekstraktu z jagody Acai. Ta drogocenna roślina pomaga przyspieszyć metabolizm, ma także silne działanie przeciwutleniające. Jagody Acai wspierają redukcję tkanki tłuszczowej i walkę z wolnymi rodnikami, które szkodzą całemu Twojemu ciału.

4+ NUTRITION Glucose Control 4 Her+ - 30tabs - To naprawdę wyjątkowy produkt skierowany do kobiet, który zawiera cały kompleks roślinny, znajdziesz w nim m.in. ekstrakt z kozieradki, ashwagandhy czy cynamonu. Pomagają one kontrolować apetyt, wspierają redukcję wagi, uwrażliwiają organizm na insulinę, ułatwiają utrzymanie stabilnego poziomu glukozy we krwi. Warto docenić specjalny dodatek chromu.

TREC L-Carnitine PRO - 60caps - Być może przypadnie Ci do gustu wyjątkowa dawka L-Karnityny, która przyspiesza i ułatwia metabolizm tłuszczów, wspiera w ten sposób spalanie tkanki tłuszczowej. Przetwarza ją w energię, dzięki czemu zyskujesz podwójnie – z jednej strony pozbędziesz się zbędnej tkanki, a z drugiej zyskasz siłę na dalsze ćwiczenia. To produkt bez zbędnych dodatków, zawierający tylko karnitynę i leucynę.


- Jak stosować spalacze tłuszczu?

Na rynku dostępne są dziesiątki produktów wspomagających utratę zbędnych kilogramów, dlatego znalezienie odpowiedniego spalacza tłuszczu, odpowiadającego Twoim celom, może stanowić wyzwanie. Istnieje jednak kilka ogólnych wskazówek, które mogą Ci pomóc w wyborze i pozwolą optymalizować efekty. Przede wszystkim należy podzielić spalacze na dwie grupy: ze stymulantami, bez stymulantów.Jak dobrać właściwy spalacz tłuszczu?

- Czym są Spalacze Tłuszczu i jak działają ?

Podczas zimy wiele osób myśli o budowaniu dobrej formy na wiosnę. Po świątecznej degustacji, większość z nas odczuwa nieprzyjemną ociężałość. Niektórzy zauważają także dodatkowe kilogramy. Wówczas dochodzi do szaleńczego poszukiwania specyfiku, który „zdziała cuda”. Zazwyczaj takie poszukiwania kończą się hasłem: spalacz tłuszczu. Tylko czym jest wspomniany spalacz, czy wystarczy regularnie go spożywać, by schudnąć i jak rozpoznać, że dany środek jest doskonały właśnie dla Ciebie?

- Jak cena wpływa na jakość spalaczy tłuszczu?

- Podczas pierwszego zakupu spalacza tłuszczu, nie wiemy do końca czym się kierować. Czy cena jest wyznacznikiem jakości suplementu? A może wcale nie trzeba sięgać po najdroższe produkty, by osiągnąć zamierzone efekty. Na czym oprzeć swój wybór i jak rozpoznać produkt dobrej jakości?Dowiedz się, jakie składniki są stworzone właśnie dla Ciebie - byś w szybki i skuteczny sposób osiągnął upragnioną wagę.

- Przeciwwskazania do stosowania reduktorów tkanki tłuszczowej?

Wiele osób zadaje sobie to pytanie ponieważ każdy z nas chce wyglądać dobrze, nie być otyłym ani grubym. Każdy chce czuć się w swoim ciele super i nie wstydzić się przy rozbieraniu. Dlatego ćwiczymy, stosujemy przeróżne diety, chodzimy do dietetyków. Często te sposoby zawodzą bądź skutki nie są dla nas zadowalające i wtedy sięgamy po suplement diety przyspieszające oraz pomagający pozbyć się nam tkanki tłuszczowej.

- Spalacze dla kobiet

Spalacz jak inne suplementy powinnyśmy dobrać indywidualnie do swoich potrzeb jak i również przeciwwskazań. Moim zdaniem nie warto zaczynać od najmocniejszych spalaczy, ponieważ może być to za ‚duży’ szok dla naszego organizmy. Wybierz taki z mniejszym stężeniem i na naturalnych składnikach, a w razie potrzeby podwój dawkę. Jako drugi z kolei upatrz sobie coś ‚konkretniejszego’. Jeżeli nadal nie wiesz jaki reduktor byłby najlepszy dla Ciebie skontaktuj się z doradcą w sklepie z suplementami.

- Spalacze tłuszczu najlepszy wybór dla osoby początkującej.

Witajcie! Jeżeli od razu trafiliście na ten artykuł zachęcam do zapoznania się z wstępem, w którym opisuje czym tak naprawdę są spalacze, jak działają oraz ranking 30 najlepiej sprzedających się spalaczy w roku 2017. Ten artykuł będzie bardziej szczegółowy. Rozbijemy tutaj każdy spalacz na czynniki pierwsze czyli zobaczymy co tak naprawdę one kryją w sobie i jak działają każde z poszczególnych składników w nich zawarte.

- Spalacze tłuszczu - czy warto je stosować?

Chcesz zrzucić zbędny tłuszcz ale zastanawiasz się, jaki sposób będzie najbardziej skuteczny? Znane jest Ci pojęcie spalacza tłuszczu ale zastanawiasz się, czy warto sięgać po tego typu środki? W tym artykule dowiesz się, jakie pozytywne skutki wynikają ze stosowania suplementów spalających tłuszcz. Przy okazji przeczytasz, czy ten sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów jest dla Ciebie dobry.

- Naturalne spalacze tłuszczu

Spalacze tłuszczu kojarzą Ci się wyłącznie z suplementami w formie tabletek lub proszku? Nawet nie wiesz, jak wiele naturalnych spalaczy tłuszczu możesz znaleźć w swojej kuchni! Z drugiej strony, wydaje Ci się, że w suplementach można znaleźć wyłącznie sztuczne składniki o kosmicznych nazwach? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak wiele naturalnych komponentów stanowi skład spalaczy tłuszczu dostępnych w formie suplementów diety.

- Spalacze tłuszczu dla osób, które nie ćwiczą

Nie masz czasu na ćwiczenia lub wręcz nie możesz trenować? Frustrują Cię dodatkowe kilogramy i nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić? A może potrzebujesz zachęty do zmiany stylu życia na zdrowszy? Spalacze tłuszczu to suplementy diety rekomendowane szczególnie dla tych, którzy ćwiczą. Zdarzają się jednak produkty, które doskonale zbijają wagę także u osób, które prowadzą siedzący tryb życia. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, które spalacze tłuszczu są dla Ciebie dobre i na jakie składniki warto zwrócić uwagę.

- Spalacze tłuszczu – najlepszy wybór dla osoby średnio-zaawansowanej

Masz już pewne doświadczenie ze spalaczami? Te słabsze przestały na Ciebie działać i zastanawiasz się, jak rozsądnie zwiększyć dawkę? W tym artykule przeczytasz, jakie spalacze tłuszczu poleca się osobom, które ćwiczą, mają już pierwsze doświadczenia z różnymi suplementami diety i poszukują czegoś, co sprosta ich rosnącym oczekiwaniom. Trenuj zdrowo i nastawiaj się na nieustający progres!

- Spalacze dla mężczyzn

Spalacze tłuszczu zazwyczaj są kojarzone z kobietami, które w ekspresowym tempie pragną zrzucić zbędny tłuszczyk. Tymczasem są to suplementy cieszące się coraz większym zainteresowaniem wśród mężczyzn. Dlaczego, jako facet powinieneś zainteresować się spalaczami tłuszczu? Na jakie składniki warto zwrócić szczególną uwagę i jakie realne korzyści masz szansę osiągnąć z tego typu suplementacji? W poniższym artykule przeczytasz o spalaczach tłuszczu stworzonych z myślą o mężczyznach, którym zależy na doskonałej sylwetce. Jesteś jednym z nich? Czytaj dalej.

- Ciemna strona mocy

Spalacze z efedryną, geranium i johimbiną Szał chęci zrzucenia zbędnych kilogramów w krótkim czasie, rodzi różne pomysły. Przede wszystkim dochodzi do zainteresowania tematem suplementów spalających tłuszcz. Dlaczego niektóre z nich nie są przez nas promowane? W tym artykule dowiesz się, dlaczego nie polecamy spalaczy, zawierających geranium, efedrynę, czy johimbinę. Dodatkowo przeczytasz, które z tych składników wykazują działanie zbliżone do narkotyków, czy mocnych farmaceutyków. Czy dla utraty kilku kilogramów, naprawdę trzeba poświęcać swoje zdrowie? Dlaczego szkodliwe suplementy są wychwalane na forach i w końcu, co wziąć żeby schudnąć i nie narażać się na szereg poważnych skutków ubocznych?

Spalacze tłuszczu dla początkujących

Od jakiegoś czasu chodzisz na siłownię ale potrzebujesz dodatkowej motywacji do ćwiczeń? Bardzo zależy Ci na szybkim spaleniu kilku zbędnych kilogramów, dlatego interesujesz się tematem spalaczy tłuszczu? Świetnie trafiłeś! W tym artykule dowiesz się, jakie suplementy redukujące tkankę tłuszczową są szczególnie polecane osobom, które dopiero zaczynają przygodę z tego typu preparatami. Dodatkowo przeczytasz, na co zwrócić uwagę przy wyborze spalacza tłuszczu i w jaki sposób osiągnąć najszybsze efekty w postaci zgubienia zbędnego tłuszczu.

- Fakty i mity o spalaczach tłuszczu.

Spalacze tłuszczu to bardzo gorący temat – obecny zwłaszcza na forach internetowych. Niestety, amatorzy, nie posiadający podstawowej wiedzy odnośnie suplementów diety, chętnie dzielą się swoimi opiniami, które często odbiegają od faktów. Dowiedz się, jakie mity dotyczące spalaczy tłuszczu są najbardziej powszechne. W poniższym artykule, poznasz prawdę o suplementach spalających tłuszcz, dzięki czemu będziesz mógł zrzucić wagę w racjonalny i skuteczny sposób.

- Jak rozpoznać kiedy stosować mocniejszy spalacz tłuszczu?

Silne spalacze tłuszczu – kto nie pragnie po nie sięgnąć? Obietnica szybkiego zbicia wagi, kusi niemal każdego. Jednak przygodę ze spalaczami tłuszczu lepiej zacząć stopniowo, z ewentualną progresją dawek i siły składników w przyszłości. Jak racjonalnie podejść do tematu, by osiągnąć zamierzone efekty? Dobierz odpowiednią strategię zbijania wagi – przeczytaj poniższy artykuł, który dostarczy Ci cennej wiedzy w kwestii silnych spalaczy tłuszczu.

- Spalacze tłuszczu, a l-karnityna

Czy L-Karnitynę można nazwać spalaczem tłuszczu? Na czym polega jej działanie i dla kogo jest szczególnie polecana? Czym L-Karnityna różni się od tradycyjnych spalaczy tłuszczu, gwarantujących mocne pobudzenie i rozgrzanie organizmu? W końcu – który suplement zawierający L-Karnitynę warto wybrać i jakie stosować dawki? Tego wszystkiego dowiesz się, czytając nowy artykuł dotyczący skutecznych preparatów na spalanie zbędnego tłuszczu.

- Spalacze tłuszczu - najlepszy wybór dla osoby zaawansowanej

Jesteś fanem ciężkiej pracy nad idealną sylwetką? Stosowałeś już różne spalacze tłuszczu i czujesz, że nadszedł czas na coś mocniejszego? Dowiedz się, na jakie składniki powinieneś zwrócić szczególną uwagę oraz które spalacze tłuszczu są mocne a jednocześnie bezpieczne dla organizmu. W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co powinien wiedzieć zaawansowany konsument suplementów na redukcję tłuszczu.

- Porównanie L-Karnityn

Wiele osób, które mają orientację w dobieraniu suplementów dla sportowców, zdaje sobie sprawę z cudownego działania l-karnityny. Okazuje się jednak, że co produkt, to inne dobrodziejstwa. Jak wybrać suplement z l-karnityną w dobrej cenie? Czym się kierować i na co zwrócić szczególną uwagę? Ostatni artykuł dotyczący spalaczy tłuszczu poświęcimy porównaniu produktów opartych o działanie l-karnityny.
Rankingi spalaczy tłuszczu przygotował dla Was Damian, specjalista ds. suplementacji, który w tej branży pracuje już 4 rok. Przez ten okres służył Wam pomocą odnośnie diet, treningów oraz doboru odpowiednich suplementów obsługując około 70 klientów dziennie co przez cały jego okres pracy daje nam liczbę prawie 70 tysięcy zadowolonych klientów.

  • facebook
  • googleplus1
  • twitter
Polecane
Cut 4 Her+ - 120caps Promocja Polecany
Cut 4 Her+ - 120capsDieta i odchudzanie
89,00 zł
Machine Man Burner - 120caps. Promocja Polecany
Machine Man Burner - 120caps.Dieta i odchudzanie
29,99 zł43,84 zł
Thermo Shape 2.0 - 180caps
Thermo Shape 2.0 - 180capsDieta i odchudzanie
29,99 zł
Animal Cuts - 42pack Promocja Przecena
Animal Cuts - 42packDieta i odchudzanie
147,99 zł180,61 zł
Cutting Edge - 120tabs Promocja Przecena
Cutting Edge - 120tabsDieta i odchudzanie
39,60 zł53,99 zł
Fat Burner - 90caps Promocja Przecena
Fat Burner - 90capsDieta i odchudzanie
34,25 zł69,00 zł
Black Bombs NEW - 300g Promocja Polecany
Black Bombs NEW - 300gDieta i odchudzanie
164,99 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.Korzystając nadal z niniejszej strony, w tym klikając lub zamykając ten banner, zgadzają się Państwo na wykorzystanie technologii reklamowych i analitycznych (w tym plików „cookie”) na niniejszej stronie i innych stronach współpracujących z naszymi partnerami. Pamiętaj: Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgadzam się
pixelpixelpixel