Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

SIERGIEJ POLECA #6 ANABOLIC DREAM IRON HORSE

SIERGIEJ POLECA #6 ANABOLIC DREAM IRON HORSE

W MOJEJ OPINII, CHYBA NAJLEPSZY STACK KREATYNOWY, Z KTÓRYM MIAŁEM DO CZYNIENIA

Z uwagi na zachowywanie ciągle niskiego poziomu tkanki tłuszczowej, dużej ilości aerobów, a przy tym sporej wymiany wodnej, to niechętnie skusiłem się na test tego produktu. Co by nie mówić, klasyczna kreatyna musi magazynować wodę, czy to w przypadku jabłczanu czy w przypadku mono. Iron horse jednak dał nam produkt dobrze zbilansowany, na tyle dobrze, że sama retencja wody jest minimalna, a korzyść jaka była dla mnie odczuwalna zmusiła mnie do podjęcia kontynuacji z drugą puszką produktu.

Szok mięśniowy. Chyba najlepiej można określić stan po około już tygodniowej kuracji. Na czym miał polegać ten szok? Okrutne skurcze mięśniowe, tak mocne i tak bolesne, jak nigdy do momentu przed zażywaniem. Wyczuwalny każdy akson, który podczas treningu reagował na tyle mocno, na ile miałem siły wytrwać z tym miażdżącym, a zarazem satysfakcjonującym bólem.

Efekt?

Mięśnie, które wykonały prace poprzedniego dnia, były ewidentnie lepiej, a co ważniejsze głębiej dotknięte, poprzez mikropęknięcia.

Produkt polecany podczas sportów walki, lecz jak widać nie tylko, ponieważ mnie pozwolił znów na nowo zasmakować się w kreatynie.

Data publikacji:

Polecane

4+ NUTRITION HGP+ - 300g - Citrus Fruits

4+ NUTRITION HGP+ - 300g - Citrus Fruits

129,00 zł25800 pkt.
0,43 zł / g
pixel