Ranking - Najlepsze spalacze tłuszczu 2020 roku !

Witajcie! Kolejny rok praktycznie za nami a świąteczne obżarstwo można puścić już w niepamięć. Jako, że mija 5 rok pracy w sklepie z suplementami diety z mojego doświadczenia wiem, że od stycznia pojawi się u nas duże grono osób, które wraz z nowym rokiem będzie chciało zacząć pracę nad swoją sylwetką. Wtedy jednym z najczęściej kupowanych produktów są spalacze tłuszczu. Dlatego też chciałbym Wam pomóc w doborze idealnego spalacza dla każdego z Was. Będę brał tutaj pod uwagę najczęściej sprzedawane spalacze, które kupują klienci zarówno drogą wysyłki (a jest to kilkaset paczek dziennie) jak i te, które sprzedajemy w naszym sklepie stacjonarnym.

Spalacze tłuszczu – czym są?Suplementy diety, które mają za zadanie przyśpieszyć efekty naszej pracy cieszą się coraz większą popularnością. Sama ich nazwa: spalacze tłuszczu nie wzięła się znikąd. Ich termogeniczne substancje takie jak: guarana, kofeina czy synefryna mają za zadanie zwiększyć ciepłotę ciała co przełoży się na większe spalanie kalorii. Nasz organizm może pozyskiwać energię (ATP) nie tylko z aminokwasów, cukrów czy kwasów tłuszczowych ale również w formie ciepła czyli przez zwiększony efekt termogenezy. Spalacze tłuszczu mają na celu zmobilizować nasz organizm do wykorzystania rezerw energetycznych, które mamy nagromadzone w postaci tkanki tłuszczowej. Głównie odbywa się to przy pomocy dwóch procesów:

- termogeneza

to szereg procesów metabolicznych, podczas którego nasz organizm spala kalorie, aby utrzymać odpowiednią temperaturę ciała a nawet i ją podwyższyć. Należy do naturalnych przemian, które zachodzą w naszym organizmie. Nie jest to jednak jedyna zaleta. Dodatkowo możemy poczuć się pobudzeni a przyśpieszona akcja serca zwiększy naszą wydolność oraz wytrzymałość podczas treningu. Następuje również dużo szybsza przemiana materii. Substancje termogeniczne zwielokrotniają proces rozpadu tłuszczu.

- lipoliza

podczas niej spalany jest tłuszcz wypełniający komórki tłuszczowe. Proces przebiega dzięki hormonom nadnercza: adrenaliny i noradrenaliny. Poprzez to przemiany energetyczne w komórkach tłuszczowych są o wiele bardziej intensywne. Zyskujemy dzięki temu uwolnienie dużych pokładów energii cieplnej, która podwyższa naszą temperaturę oraz energii chemicznej niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Proces lipolizy znacznie nasila się podczas aktywności fizycznej. Wówczas energia uwalniana jest w postaci ciepła (25% energii wykorzystane jest na pracę mięśni, 75% jest zamieniane na ciepło).Spalacze tłuszczu – jakie wybrać?Do wyboru odpowiedniego spalacza należy podejść indywidualnie. Każdy organizm jest inny i inaczej będzie reagował na różne składniki. Zazwyczaj klienci odwiedzający nasz sklep proszą o spalacz z konkretnej firmy bo taki polecił i doradził im kolega z siłowni. A nie zawsze to co na jednego, będzie równie dobrze działało na drugą osobę. Dlatego też tak jak i z pozostałymi suplementami trzeba podejść do sprawy indywidualnie i wziąć pod uwagę klika czynników.

Pierwszym z nich jest staż na siłowni.Zawsze zadaję klientowi pytanie czy jest to jego pierwszy spalacz, czy brał coś wcześniej a jeżeli tak to jaki konkretny produkt. Dzięki temu dowiem się jakie substancje klient już przyjmował i w jakich dawkach. Lepiej zacząć jest od spalacza z niższej półki i wykorzystać potencjał słabszych składników i stopniowo je zwiększać niż od razu zakupić coś mocniejszego. Na początku i taki spalacz będzie przynosił oczekiwane rezultaty. Oczywiście wraz z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną. Kupując jako pierwszy spalacz z najwyższej półki to tak jakbyśmy od razu po zrobieniu prawa jazdy zaczęli jeździć 500 konnym Ferrari. Oczywiście można i tak ale co później? Wykorzystamy potencjał najmocniejszych składników w nim zawartych i nasze pole do popisu się zamyka. Kupując słabszy spalacz co miesiąc możemy zwiększać jego ,,moc” i wykorzystywać stopniowo każde składniki w nim zawarte.

Drugim czynnikiem byłaby tolerancja organizmu na stymulanty.

Z doświadczenia wiem, że jeden spalacz pierwszego klienta ,,wyrywa z butów” a na drugiego zadziała średnio. Sam osobiście biorąc pewien spalacz przy wadze 100g po wzięciu jednej tabletki byłem strasznie wystrzelony i pobudzony a klientka która ważyła 60kg po 2-3 porcjach nie czuła praktycznie nic. Dlatego też nasz organizm lepiej lub gorzej będzie reagował na niektóre substancje. Jeżeli np. poranna daje Ci niezły zastrzyk energii tzn., że Twoja tolerancja jest niezbyt wysoka. A im większa ilość przyjmowanych stymulantów tym nasza tolerancja na dany składnik zwiększa się.


Trzecim bardzo ważnym czynnikiem, który musimy wziąć pod uwagę podczas dokonywania zakupu spalacza są problemy z ciśnieniem, sercem lub układem krążenia.

Przy zakupie musimy być pewni, że nie mamy problemów z wyżej wymienionymi dolegliwościami ani nie jesteśmy uczuleni na którykolwiek ze składników znajdujących się w spalaczu. W przypadku zlekceważenia mogą wystąpić różne powikłania takie jak arytmia, kłucie serca, zbyt duże ciśnienie krwi, mocne bóle głowy i wiele innych poważnych konsekwencji. Żadnych z nich nie możemy bagatelizować ponieważ nasze zdrowie jest tutaj najważniejsze.


Zdjecie Nazwa Opis Termogeneza Lipoliza Potliwość Energia Koncentracja Link
DORIAN YATES - BLACK BOMBS - Jeden z popularniejszych spalaczy na rynku od 6. krotnego zdobywcy tytuły Mr.Olympia Doriana Yatesa. Produkt ten pozwala na wielopłaszczyznowe spalanie tłuszczu poprzez podwyższenie temperatury ciała oraz potliwości. Dodatkowo stymuluję pracę metabolizmu, zwiększa intensywność procesów trawiennych oraz hamuje apetyt.
USA LABS - CUTTING EDGE - Jako jeden z nielicznych spalaczy nie posiada w składzie kofeiny ani innych stymulantów przez co nie podnosi temperatury ani ciśnienia krwi. Dzięki temu to łagodny środek idealnie nadający się dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.
OLIMP - THERMO SPEED EXTREME MC - To kompleksowa, naukowo opracowana formuła, która wykorzystuje najlepsze termogeniki pokarmowe. Dzięki tyrozynie, synefrynie, EGCG, piperynie i kofeinie ułatwiają zgubienie tkanki tłuszczowej i sprzyjają rozwojowi suchej masy mięśniowej. Za pomocą tej rewelacyjnej formuły znacznie szybciej osiągniesz upragnioną masę ciała.
UNIVERSAL - ANIMAL CUTS - Zawiera w swoim składzie kilka mieszanek gdzie każda z nich ma swoje określone zadanie. Począwszy od związków stymulujących, usprawniających pracę tarczycy, nasilających diurezę, zmniejszający nasz apetyt a nawet ograniczających działanie szkodliwego dla naszego organizmu kortyzolu..
EXTRIFIT - CARNI 120000MG - Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości l-karnityny w postaci płynnej produkt ten przyśpieszy spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo l-karnityna pozwala przenosić kwasy tłuszczowe wewnątrz komórek aby tam zostały one wykorzystane jako źródło energii do pracy mięśni. Dodatkowo obniża poziom cholesterolu oraz eliminuje wolne rodniki.
OSTROVIT - FAT BURNER EXTREME - Ten spalacz tłuszczu zawiera aż dziesięć składników aktywnych. Dzięki tej kombinacji naturalnych substancji nie tylko zmniejszysz apetyt, ale również wpłyniesz na poprawę metabolizmu i w tym czasie będziesz pełen wigoru i energii. Dodatkowo, Fat Burner Extreme wpłynie na poprawę Twojej odporności i jest świetnym antyoksydantem.
NUTREX - LIPO 6 BLACK - Zastosowane w nim substancje działają wielopoziomowo. Hamują apetyt, przyśpieszają spalanie oraz uwalnianie kwasów tłuszczowych, działają antykatabolicznie dzięki czemu Twoje mięśnie będą zabezpieczone podczas redukcji a dodatkowo podnoszą poziom energii. Zastosowane żelowe kapsułki przyśpieszą do maksimum tempo wchłaniania składników.
TREC - CLENBUREXIN - Nasila przemiany termiczne poprzez stymulowanie i uwalnianie hormonów. Nasila wydatki energetyczne w ciągu dnia, obniża apetyt a dodatkowo reguluje wchłanianie pokarmu i chroni przed kumulowaniem się nowej tkanki tłuszczowej.
OSTROVIT - L-CARNITINE 1000 - Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości winianu l-karnityny produkt ten przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Co ważne, l-karnityna pozwala przenosić kwasy tłuszczowe wewnątrz komórek aby tam zostały one wykorzystane jako źródło energii do pracy mięśni.
OLIMP - L-CARNITINE 1500 EXTREME MC - Ten suplement wyróżnia bardzo wysoka dawka wysokodostępnego winianu karnityny. Zawiera aż 1500mg w każdej kapsułce. Stanowi ona kluczowy element procesu rozkładu tłuszczów. Dzięki czemu dojdzie do bardzo skutecznej redukcji niechcianych kilogramów. Stosując go regularnie pozbędziesz się podskórnej tkanki tłuszczowej i łatwiej będziesz kontrolować wagę.
ACTIVLAB - MACHINE MAN BURNER - To synergistycznie dobrana mieszanka ekstraktów roślinnych, witamin z grupy B i fruktooligosacharydów przyśpieszających przemianę materii oraz wspomagających walkę z niechcianym tłuszczem. Dodatkowym aspektem tego suplementu jest korzystne działanie na układ pokarmowy, wspierając rozwój naturalnej flory bakteryjnej.
4+ - CUT 4 HER - Niepowtarzalna formuła, która została przygotowana specjalnie dla kobiet pragnących wpomóc proces spalania tkanki tłuszczowej. Produkt powstał na bazie zupełnie naturalnych ekstraktów z roślin, które w bezpieczny i skuteczny sposób stymulują przemianę materii, zmniejszają łaknienie oraz dodadzą sił witalnych.
NUTREX - LIPO 6 BLACK ULTRA CONCENTRATE - To jeden z najefektywniejszych spalaczy tłuszczu dostępnych na rynku. Jego składniki działają wielopoziomowo powodując uwalnianie energii, zmniejszając uczucie głodu i wreszcie, spalając tkankę tłuszczową. Jeżeli trenujesz, to warto wiedzieć, że ten suplement od Nutrex hamuje także katabolizm, dzięki czemu nie musisz się martwić o swoje mięśnie podczas redukcji!
4+ - H2O XPELL+ - Produkt pomoże Ci raz na zawsze pozbyć się nadmiaru wody w Twoim organizmie, który często staje na przeszkodzie uzyskania wymarzonej „ostrej” i „pociętej” sylwetki. W 100% naturalny skład produktu działa odwadniająco bez szkody dla zdrowia.
ACTIVLAB - THERMO SHAPE 2.0 - Kompleksowy suplement diety zawierający precyzyjnie dobrane składniki aktywne. Ich zadaniem jest podniesienie ciepłoty ciała, przyśpieszenie metabolizmu oraz pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej.
VPX - REDLINE ULTRA HARDCORE - To bardzo mocny, trójfazowy spalacz tłuszczu, który powoduje przyspieszenie metabolizmu, a także wspiera termogenezę i procesy energogenne. Za jego sprawą poczujesz jak metabolizm się podkręca, a pobudzenie wzrasta. Jego trójfazowe działanie to: wywołanie wysokiej temperatury ciała, później następuje pocenie (obie te rzeczy wypalają tkankę tłuszczową) i na koniec podkręcenie metabolizmu.
UNIVERSAL - SUPER CUTS 3 - Dzięki zastosowanym składnikom z tanki tłuszczowej uwalnianie są wolne kwasy tłuszczowe, które nastepie wykorzystywane są jako substrat energetyczny. Dodatkowo przyśpieszymy przemianę materii, nasilimy spalanie tłuszczu oraz zwiększymy intensywność na treningu.
SCITEC NUTRITION - RE-VEX 16 - Ten wieloskładnikowy kompleks wspomaga i stymuluje redukcję tkanki tłuszczowej. Dzięki jego szesnastu składnikom aktywnym przyczyni się do kontroli masy ciała, głodu i ilości tkanki tłuszczowej. Jego formuła wywołuje wzrost temperatury i energii do wykonywania treningu, ponadto sprawi, że w wyraźny sposób zmniejszy się łaknienie, a podskórna woda zniknie!
MHP - X-PEL - Produkt zawierający naturalne ekstrakty z ziół idealnie nadający się dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru wody z organizmu. Całkowicie bezpieczny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Działa w precyzyjny sposób wokół komórek mięśniowych, tak aby wyeliminować niepotrzebny zapas wody a dzięki temu nasza skóra i mięśnie wyglądały jeszcze lepiej.
IHS - L-CARNITINE 2.0 - Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości l-karnityny w postaci płynnej produkt ten przyśpieszy spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo l-karnityna pozwala przenosić kwasy tłuszczowe wewnątrz komórek aby tam zostały one wykorzystane jako źródło energii do pracy mięśni. Dodatkowo obniża poziom cholesterolu oraz eliminuje wolne rodniki.
IHS - BURN SHAPE 2.0 - Wieloskładnikowy termogenik idealnie nadający się zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Unikatowa kombinacja składników wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej oraz ułatwiających zachowanie optymalnej masy ciała.
TREC - THERMO FAT BURNER MAX - Dziewięć składników wchodzących w skład tego spalacza tłuszczu to kombinacja substancji, które przyspieszają redukcję tkanki tłuszczowej i powodują lepszą kontrolę masy ciała. Podczas jego stosowania nie dopuścisz do napadów głodu, wyeliminujesz zmęczenie, zwiększysz energię i w znacznej mierze poprawisz wydolność organizmu.
OLIMP - THERMO SPEED HARDCORE -Ulepszona wersja poprzednika Thermo Speed EXTREME. Silniejsza i bardziej skuteczna formuła. Jest to mieszanka składników aktywnych, które mają na celu przyśpieszenie tempa przemian metabolicznych oraz ułatwiających kontrolę wagi ciała. Dodatkowo zwiększa podstawową przemianę energii oraz usprawnia procesy lipolizy.
NUTREND - CARNITINE 10000 - To najlepiej przyswajalna, płynna forma l-karnityny, która gwarantuje błyskawiczne spalanie tkanki tłuszczowej. Co bardzo ważne, usprawnia metabolizm energetyczny i intensyfikuje czerpanie energii z tłuszczów. Tym samym wspiera ich redukcję, pozwalając pozbyć się tłuszczu z problematycznych miejsc takich jak: brzuch, uda czy pośladki.
OLIMP - THERM LINE FAST - Składniki tego produktu wspomagają spalanie tłuszczu, usuwają nadmiar wody z organizmu i przyspieszają metabolizm. Kapsaicyna wspomaga spalanie tłuszczu, zielona herbata wzmaga metabolizm, a pokrzywa sprzyja usuwaniu wody z organizmu. Dzięki temu, że działa na tylu płaszczyznach szybciej zauważysz rezultaty.
EXTRIFIT - SYNE - Substancja pochodząca z ekstraktu z gorzkiej pomarańczy, która znana jest z silnego działania termogenicznego. Zwiększa wydatek energetyczny, wpływa na tempo przemian metabolicznych a dodatkowo hamuje niekontrolowane napady głodu.
NUTREND - FAT DIRECT - Wyjątkowa formuła, której możesz używać również na noc. Stanowi połączenie ekstraktów przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej i witamin. Dzięki niemu zahamujesz magazynowanie tłuszczu w komórkach, przyspieszysz metabolizm, ograniczysz apetyt i podniesiesz temperaturę ciała przyspieszając proces gubienia nadmiaru tłuszczu!
3FLOW SOLUTIONS - SLIM FLOW - To świetny spalacz tłuszczu, który zmniejsza uczucie głodu. Dodatkowo, poprawia wytrzymałość, wspiera odporność i przy tym stanowi połącznie naturalnych składników. Dzięki niemu przyspieszasz spalanie tłuszczu i zredukowanie go w kłopotliwych miejscach. Co, bardzo ważne, wpływa na poprawę trawienia, wspiera pracę układu odpornościowego i poprawia koncentrację.
4+ - CUT 4 HER CREAM - W odróżnieniu od innych tego rodzaju produktów zawiera składniki o skuteczności popartej badaniami. Poza usuwaniem uporczywego tłuszczu, pomaga ujędrnić i nawilżyć tkanki, przez co szybko i efektywnie poprawia sylwetkę.
NUTREX - LIPO 6 BLACK HERS - Jego silna formuła, zawierająca mieszankę składników o doskonałym działaniu, wspiera wszystkich tych, którym zależy na straceniu kilku kilogramów. Zwiększa termogenezę organizmu i przyspiesza przemianę materii. Za jego sprawą szybko zrzucisz zalegający tłuszczyk, a Twoja koncentracja i siła wzrosną.


Powyżej przedstawiłem Wam produkty najlepiej sprzedające się na rok 2020. Liczba gwiazdek oczywiście nie jest przypadkowa. Przy ocenie energii oraz koncentracji brałem pod uwagę zawartość substancji pobudzających oraz wpływających na naszą koncentrację podanych przez producenta na jedną sugerowaną porcję. Potliwość natomiast jest sprawą indywidualną więc wziąłem tutaj pod uwagę zawarte składniki termogenne oraz własne odczucia gdyż dzięki uprzejmości firm miałem okazję przetestować próbkę każdego z produktów. Oczywiście pod uwagę brałem również opinię klientów zarówno sklepu stacjonarnego jak i internetowego, które zbierałem od dłuższego czasu, aby jak najbardziej kompetentnie przedstawić Wam wyniki. W powyższej tabeli w skrócie opisałem każdy z produktów. W dalszych częściach artykułów będziemy szczegółowo zagłębiać się w skład oraz szczegółowo opisywać i porównywać każdy ze składników.Nowości w świecie spalaczy


Każdego roku na rynku pojawia się wiele nowych produktów wspomagających odchudzanie. Praktycznie codziennie ktoś wymyśla nowe sposoby na redukcję wagi, więc ciągle tworzone są także wspomagacze. Producenci prześcigają się, aby dostarczyć klientom coraz lepsze środki, które pomagają pozbywać się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Spalacze nowej generacji spełniają nawet najbardziej wyśrubowane wymagania osób będących na redukcji.


Masz do wyboru produkty oparte na ekstraktach roślinnych, pierwiastkach, witaminach i minerałach, substancjach chemicznych, wielo- i jednoskładnikowe. Pomagają one w szybszym spalaniu tkanki tłuszczowej, hamują apetyt, wspierają metabolizm. Czasami ich rolą jest regulowanie poziomu glukozy we krwi. Często pomagają pozbywać się nadmiaru wody z organizmu, która może być powodem wzrostu wagi. Jeśli pragniesz mieć piękną i szczupłą sylwetkę powinieneś wybrać naprawdę dobry spalacz.


Wybierając produkt dla siebie musisz przede wszystkim zastanowić się, jakie masz cele i oczekiwania. Dobry spalacz powinien być dopasowany do Ciebie i Twojego stylu życia. Zastanów się, jakie działanie będzie Ci najbardziej odpowiadało? Czy zależy Ci tylko na szybszym spalaniu, czy może chcesz także pomocy w hamowaniu apetytu? Pragniesz wypróbować nieznane Ci ekstrakty z roślin, czy może wolisz popularniejsze substancje? Wybór jest naprawdę duży, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zapoznaj się z najlepszymi nowościami:3FLOW SOLUTIONS SlimFlow - To wyjątkowy spalacz tłuszczu, stanowiący kompozycję 11 składników aktywnych. Zostały one w taki sposób połączone, aby wesprzeć Twoje cele, które są związane z osiągnięciem lub utrzymaniem wymarzonej sylwetki. Jego produkcja odbywa się w warunkach farmaceutycznych, w których nie ma miejsca na pomyłki. Tym samym jest to środek sprawdzony i bezpieczny.

STACKER2 Black Burn - proszek - Ten spalacz tłuszczu to kompleks dziesięciu skutecznych składników aktywnych. Do jego działania należy zaliczyć podniesienie temperatury ciała i przyspieszenie metabolizmu tłuszczu. Co bardzo ważne, to innowacyjna postać mikronizowanego proszku, który jest gwarancją szybkiej przyswajalności i niemal natychmiastowego działania.

STACKER2 Black Burn - kapsułki - To inna odsłona spalacza tłuszczu od tego producenta. Był on wielokrotnie nagradzany, zdobył między innymi tytuł Best Fat Burner i Fat Burner of the year. Pobudza metabolizm, a także dodaje energii i tłumi głód. Z badania przeprowadzonego na trzech grupach wynika, że jego zażywanie może pomóc spalić aż 8kg miesięcznie.

STACKER2 Stacker 4 - Zawiera aż 300mg kofeiny bezwodnej w każdej porcji. Przyspiesza metabolizm, a po jego zażyciu Twoje ciało zostanie zmuszone do wykorzystania zapasów tłuszczu jako źródła energii. Dzięki unikalnej kompozycji, która została w nim zastosowana, ułatwia pozbycie się tkanki tłuszczowej jednocześnie dostarczając do organizmu zastrzyk energii.

NUTREX Lipo 6 Defining gel - Ze względu, na swoją żelową formę to bardzo wyjątkowy spalacz tłuszczu. Jego składniki są przebadane klinicznie, więc stosując go, masz pewność, że jest bezpieczny. Co ciekawe, zawarta w nim teofilina powoduje wzrost lipolizy, czyli proces w trakcie którego dochodzi do rozkładu komórek tłuszczowych.

NUTREX Lipo 6 Black UC Intense EU - Europejska wersja tego znanego spalacza tłuszczu wyróżnia się dużą zawartością kofeiny i tyrozyny. To jeden z najlepszych kompleksów roślinnych, które wspomagają odchudzanie. Jego składniki są świetnie przyswajalne i pomagają regulować proces przemiany materii, odpowiadają za lepszą pamięć, koncentrację, a także wzrost energii.

MUSCLE TECH Hydroxycut Hardcore Next Gen - Tego spalacza chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Wywołuje termogenezę, pomaga schudnąć i powoduje, że wzrasta energia. Jego formuła została tak skomponowana, że łatwiej Ci będzie zwiększyć intensywność treningu, a Twoja koncentracja będzie na znacznie wyższym poziomie!


- Trójfazowy spalacz tłuszczu!

Jeżeli chcesz kupić spalacz tłuszczu, a nie możesz się zdecydować, który jest dla Ciebie odpowiedni to ten artykuł może Ci przyjść z pomocą. Dowiesz się z niego na jakie składniki zwrócić uwagę, zapoznasz się z badaniami, które opisują ich dokładne działanie. Ten wpis to prawdziwa, suplementacyjna skarbnica wiedzy.

- Spalacze tłuszczu – najlepszy wybór dla osoby średnio-zaawansowanej

Ten wpis doskonale sprawdzi się dla osób, które miały już styczność ze spalaczami tłuszczu. Jeżeli już od jakiegoś czasu starasz się schudnąć, a stosowane dotychczas środki wydają się być niewystarczające to może to być odpowiedni moment na wprowadzenie do diety czegoś nowego. Zapoznaj się z artykułem Spalacze tłuszczu – najlepszy wybór dla osoby średnio-zaawansowanej i dowiedz się z niego co warto rozważyć.

- Popularne składniki spalaczy tłuszczu

Jeżeli jesteś na diecie redukcyjnej i zastanawiasz się jak zapewnić sobie skuteczne wsparcie to zapoznaj się z tym wpisem. Stanowi on źródło informacji dotyczących składników, które możesz znaleźć w spalaczu tłuszczu. Poznaj właściwości, wady, zalety i sposoby działania takich składników jak kofeina, ekstrakt z zielonej herbaty, CLA, HCA czy efedryna.

- Spalacze tłuszczu dla zaawansowanych

Fat burnery różnią się w zależności od zapotrzebowania osoby, która je stosuje. Inne są przeznaczone dla kogoś początkującego, inne dla średnio-zaawansowanych, a jeszcze inne dla zaawansowanych. Jeżeli należysz do tej ostatniej grupy to zapoznaj się z charakterystyką spalaczy, które najlepiej sprawdzą się właśnie dla Ciebie.

- Co laik powinien wiedzieć o utracie zbędnych kilogramów?

Ten wpis to zbiór porad i informacji niezbędnych dla osób na diecie. Przeczytaj go i zdobądź większą samoświadomość dotyczącą funkcjonowania organizmu i tracenia zbędnych kilogramów. Ten artykuł dotyczy nie tylko samego procesu żywieniowego, ale także ćwiczeń, które pomogą Ci w osiągnięciu upragnionych rezultatów.

- Skuteczne spalanie tłuszczu

Osiągnięcie wymarzonego wyglądu nie jest takie proste. Największym problemem jest zalegająca, trudna do spalenia tkanka tłuszczowa. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak uatrakcyjnić swój wygląd to zapoznaj się z artykułem. Za jego sprawą poznasz tajniki efektywnej diety redukcyjnej.

- Jaki fat burner dla początkujących?

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z fat burnerami na diecie, to ten wpis będzie dla Ciebie idealny. Znajdziesz w nim informację, jak działają te popularne suplementy, dowiesz się również jakie możesz mieć wobec nich oczekiwania, a także co powinny mieć w swoim składzie. Przeczytaj, co do powiedzenia na ten temat ma Bartosz Guran, żeby wiedzieć czego się spodziewać.

- Spalacze tłuszczu – wszystko co jest potrzebne aby dobrze wybrać

Wybranie odpowiedniego spalacza tłuszczu nie jest tak proste, jak się to wydaje. Dla osiągnięcia dostosowanych dla naszych potrzeb rezultatów warto zastanowić się jaki składnik aktywny najlepiej się sprawdzi do tego celu. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czy najpotrzebniejsza jest Ci l-karnityna, yerba mate czy może ekstrakt z gorzkiej pomarańczy.

- Czy dobrze redukuję wagę?

Odchudzanie bywa bardzo kłopotliwe, przy jego okazji wychodzi wiele czynników na które do tej pory nie zwracaliśmy uwagi. Jeżeli zastanawiasz się czy wszystko robisz dobrze, to zapoznaj się z artykułem Bartosza Gurana „Czy dobrze redukuję wagę?”. Dowiesz się z niego jak prawidłowo i sprawnie zrzucić kilogramy tłuszczu.

- Spalacze tłuszczu – najlepszy wybór dla osoby początkującej

Przebywasz na diecie, ale wciąż nie osiągasz upragnionych rezultatów? Chcesz schudnąć, ale nie wiesz, co jeszcze możesz zrobić? Zapoznaj się z artykułem Spalacze tłuszczu – najlepszy wybór dla osoby początkującej i dowiedz się z niego jakie fat burnery najchętniej były kupowane przez klientów. Przeczytaj o tych pięciu produktach i dowiedz się co może dać Ci ich stosowanie.

- Kofeina i l-karnityna duet optymalny?

Prawdopodobnie większość osób przebywających na diecie redukcyjnej słyszała o dobroczynnym działaniu karnityny i kofeiny podczas pozbywania się tkanki tłuszczowej. Zapoznaj się z wpisem Bartosza Gurana i dowiedz się jakie korzyści może Ci przynieść stosowanie obu tych składników. Przeczytaj wyniki badań i wnioski z nich wynikające.

- Innowacyjny spalacz tłuszczu od 3Flow Solutio

Zapoznaj się z innowacyjnym spalaczem tłuszczu od 3Flow Solution. Został on stworzony przy współpracy lekarza, dietetyka i biotechnologa, dzięki czemu efekty uzyskane z jego stosowania będą optymalne. Poznaj SlimFlow i jego przewagę nad innymi fat burnerami.

- Jak spalany jest tłuszcz?

Dla zrozumienia procesu odchudzania i uzyskania upragnionego wyglądu ważne jest, aby pojąć jak właściwie spalany jest tłuszcz. Zapoznaj się z artykułem Bartosza Gurana i poznaj mechanizmy odpowiedzialne za ten proces. Z tego wpisu dowiesz się również jak stymulować organizm, aby efektowniej pozbywał się niechcianych kilogramów.

- L-Karnityna i CLA

CLA i L-karnityna to często wybierane substancje, które mają wspierać walkę z kilogramami. Zapoznaj się z tym artykułem, aby dowiedzieć się na co właściwie działają i jak mogą Ci pomóc schudnąć. Za jego sprawą poznasz informacje dotyczące tego czym właściwie są i jak działają.

- Fat Burner – czyli dodatek do diety i treningu

Osoby, którym zależy na zgubieniu tłuszczu wiedzą, że ten proces jest nie tylko czasochłonny, ale również wymagający. Jeżeli zależy Ci na tym, aby dobrze wyglądać powinieneś połączyć trzy czynniki: ruch, dietę i suplementy. Zapoznaj się z artykułem i dowiedz się jaki spalacz tłuszczu będzie najodpowiedniejszy dla Twoich potrzeb.

- Spalacze tłuszczu dla biegacza

Niezależnie od powodu dla którego biegasz, w trakcie tego procesu, warto się zastanowić nad zażywaniem spalaczy tłuszczu. Sięgając po odpowiedni fat burner możesz z powodzeniem skrócić swoją drogę do wymarzonej sylwetki. Zapoznaj się z artykułem i dowiedz się jakie warunki musi spełniać spalacz dla biegacza.

- Utrata wagi vs. utrata tłuszczu

Wiele osób, które się odchudzają, nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, że na liczbę kilogramów składa się ilość wody, tłuszczu i masa kości. To, co najczęściej chcemy zgubić to tkanka tłuszczowa, jednak, przy nieostrożnie prowadzonej redukcji może dojść do obniżenia poziomu sprawności. Zapoznaj się z artykułem Bartosza Gurana żeby dowiedzieć się, jak najlepiej przejść przez ten proces.

- Schudnij z głową! Zestawienie spalaczy tłuszczu

Jeżeli zastanawiasz się jak jeszcze szybciej zgubić zbędne kilogramy to zapoznaj się z artykułem „Schudnij z głową!”. Ten ranking spalaczy tłuszczu stanowi kompendium wiedzy o tego rodzaju suplementach. Doskonale sprawdzi się jako źródło wiedzy zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej wymagających. Dowiesz się także z niego, który fat burner jest lepszy dla pani, a który dla pana.

- Suplementy poprawiające spalanie tłuszczu

Jeżeli zależy Ci na podkręceniu metabolizmu, aby jak najszybciej osiągnąć upragnione cele na diecie redukcyjnej to zapoznaj się z artykułem Bartosza Gurana. Suplementy poprawiające spalanie tłuszczu to zbiór informacji dotyczących składników aktywnych, które pomogą Ci schudnąć! Dowiesz się z niego czy dla Twoich celów lepiej sprawdzi się: kofeina, zielona herbata, synefryna czy może kapsaicyna.

- Jak stosować spalacze tłuszczu?

Na rynku dostępne są dziesiątki produktów wspomagających utratę zbędnych kilogramów, dlatego znalezienie odpowiedniego spalacza tłuszczu, odpowiadającego Twoim celom, może stanowić wyzwanie. Istnieje jednak kilka ogólnych wskazówek, które mogą Ci pomóc w wyborze i pozwolą optymalizować efekty. Przede wszystkim należy podzielić spalacze na dwie grupy: ze stymulantami, bez stymulantów.Jak dobrać właściwy spalacz tłuszczu?

- L-karnityna nie tylko na odchudzanie!

Jeżeli stosujesz lub zastanawiasz się nad stosowaniem karnityny, to z pewnością powinno Cię zainteresować jakie właściwości ma ten aminokwas. Zapoznaj się z artykułem Bartosza Gurana – „L-karnityna nie tylko na odchudzanie” i dowiedz się jakie korzyści będą wynikać z jej stosowania.

- Czym są Spalacze Tłuszczu i jak działają ?

Podczas zimy wiele osób myśli o budowaniu dobrej formy na wiosnę. Po świątecznej degustacji, większość z nas odczuwa nieprzyjemną ociężałość. Niektórzy zauważają także dodatkowe kilogramy. Wówczas dochodzi do szaleńczego poszukiwania specyfiku, który „zdziała cuda”. Zazwyczaj takie poszukiwania kończą się hasłem: spalacz tłuszczu. Tylko czym jest wspomniany spalacz, czy wystarczy regularnie go spożywać, by schudnąć i jak rozpoznać, że dany środek jest doskonały właśnie dla Ciebie?

- Jak cena wpływa na jakość spalaczy tłuszczu?

- Podczas pierwszego zakupu spalacza tłuszczu, nie wiemy do końca czym się kierować. Czy cena jest wyznacznikiem jakości suplementu? A może wcale nie trzeba sięgać po najdroższe produkty, by osiągnąć zamierzone efekty. Na czym oprzeć swój wybór i jak rozpoznać produkt dobrej jakości?Dowiedz się, jakie składniki są stworzone właśnie dla Ciebie - byś w szybki i skuteczny sposób osiągnął upragnioną wagę.

- Przeciwwskazania do stosowania reduktorów tkanki tłuszczowej?

Wiele osób zadaje sobie to pytanie ponieważ każdy z nas chce wyglądać dobrze, nie być otyłym ani grubym. Każdy chce czuć się w swoim ciele super i nie wstydzić się przy rozbieraniu. Dlatego ćwiczymy, stosujemy przeróżne diety, chodzimy do dietetyków. Często te sposoby zawodzą bądź skutki nie są dla nas zadowalające i wtedy sięgamy po suplement diety przyspieszające oraz pomagający pozbyć się nam tkanki tłuszczowej.

- Spalacze dla kobiet

Spalacz jak inne suplementy powinnyśmy dobrać indywidualnie do swoich potrzeb jak i również przeciwwskazań. Moim zdaniem nie warto zaczynać od najmocniejszych spalaczy, ponieważ może być to za ‚duży’ szok dla naszego organizmy. Wybierz taki z mniejszym stężeniem i na naturalnych składnikach, a w razie potrzeby podwój dawkę. Jako drugi z kolei upatrz sobie coś ‚konkretniejszego’. Jeżeli nadal nie wiesz jaki reduktor byłby najlepszy dla Ciebie skontaktuj się z doradcą w sklepie z suplementami.

- Spalacze tłuszczu najlepszy wybór dla osoby początkującej.

Witajcie! Jeżeli od razu trafiliście na ten artykuł zachęcam do zapoznania się z wstępem, w którym opisuje czym tak naprawdę są spalacze, jak działają oraz ranking 30 najlepiej sprzedających się spalaczy w roku 2017. Ten artykuł będzie bardziej szczegółowy. Rozbijemy tutaj każdy spalacz na czynniki pierwsze czyli zobaczymy co tak naprawdę one kryją w sobie i jak działają każde z poszczególnych składników w nich zawarte.

- Spalacze tłuszczu - czy warto je stosować?

Chcesz zrzucić zbędny tłuszcz ale zastanawiasz się, jaki sposób będzie najbardziej skuteczny? Znane jest Ci pojęcie spalacza tłuszczu ale zastanawiasz się, czy warto sięgać po tego typu środki? W tym artykule dowiesz się, jakie pozytywne skutki wynikają ze stosowania suplementów spalających tłuszcz. Przy okazji przeczytasz, czy ten sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów jest dla Ciebie dobry.

- Naturalne spalacze tłuszczu

Spalacze tłuszczu kojarzą Ci się wyłącznie z suplementami w formie tabletek lub proszku? Nawet nie wiesz, jak wiele naturalnych spalaczy tłuszczu możesz znaleźć w swojej kuchni! Z drugiej strony, wydaje Ci się, że w suplementach można znaleźć wyłącznie sztuczne składniki o kosmicznych nazwach? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak wiele naturalnych komponentów stanowi skład spalaczy tłuszczu dostępnych w formie suplementów diety.

- Spalacze tłuszczu dla osób, które nie ćwiczą

Nie masz czasu na ćwiczenia lub wręcz nie możesz trenować? Frustrują Cię dodatkowe kilogramy i nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić? A może potrzebujesz zachęty do zmiany stylu życia na zdrowszy? Spalacze tłuszczu to suplementy diety rekomendowane szczególnie dla tych, którzy ćwiczą. Zdarzają się jednak produkty, które doskonale zbijają wagę także u osób, które prowadzą siedzący tryb życia. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, które spalacze tłuszczu są dla Ciebie dobre i na jakie składniki warto zwrócić uwagę.

- Spalacze tłuszczu – najlepszy wybór dla osoby średnio-zaawansowanej

Masz już pewne doświadczenie ze spalaczami? Te słabsze przestały na Ciebie działać i zastanawiasz się, jak rozsądnie zwiększyć dawkę? W tym artykule przeczytasz, jakie spalacze tłuszczu poleca się osobom, które ćwiczą, mają już pierwsze doświadczenia z różnymi suplementami diety i poszukują czegoś, co sprosta ich rosnącym oczekiwaniom. Trenuj zdrowo i nastawiaj się na nieustający progres!

- Spalacze dla mężczyzn

Spalacze tłuszczu zazwyczaj są kojarzone z kobietami, które w ekspresowym tempie pragną zrzucić zbędny tłuszczyk. Tymczasem są to suplementy cieszące się coraz większym zainteresowaniem wśród mężczyzn. Dlaczego, jako facet powinieneś zainteresować się spalaczami tłuszczu? Na jakie składniki warto zwrócić szczególną uwagę i jakie realne korzyści masz szansę osiągnąć z tego typu suplementacji? W poniższym artykule przeczytasz o spalaczach tłuszczu stworzonych z myślą o mężczyznach, którym zależy na doskonałej sylwetce. Jesteś jednym z nich? Czytaj dalej.

- Ciemna strona mocy

Spalacze z efedryną, geranium i johimbiną Szał chęci zrzucenia zbędnych kilogramów w krótkim czasie, rodzi różne pomysły. Przede wszystkim dochodzi do zainteresowania tematem suplementów spalających tłuszcz. Dlaczego niektóre z nich nie są przez nas promowane? W tym artykule dowiesz się, dlaczego nie polecamy spalaczy, zawierających geranium, efedrynę, czy johimbinę. Dodatkowo przeczytasz, które z tych składników wykazują działanie zbliżone do narkotyków, czy mocnych farmaceutyków. Czy dla utraty kilku kilogramów, naprawdę trzeba poświęcać swoje zdrowie? Dlaczego szkodliwe suplementy są wychwalane na forach i w końcu, co wziąć żeby schudnąć i nie narażać się na szereg poważnych skutków ubocznych?

Spalacze tłuszczu dla początkujących

Od jakiegoś czasu chodzisz na siłownię ale potrzebujesz dodatkowej motywacji do ćwiczeń? Bardzo zależy Ci na szybkim spaleniu kilku zbędnych kilogramów, dlatego interesujesz się tematem spalaczy tłuszczu? Świetnie trafiłeś! W tym artykule dowiesz się, jakie suplementy redukujące tkankę tłuszczową są szczególnie polecane osobom, które dopiero zaczynają przygodę z tego typu preparatami. Dodatkowo przeczytasz, na co zwrócić uwagę przy wyborze spalacza tłuszczu i w jaki sposób osiągnąć najszybsze efekty w postaci zgubienia zbędnego tłuszczu.

- Fakty i mity o spalaczach tłuszczu.

Spalacze tłuszczu to bardzo gorący temat – obecny zwłaszcza na forach internetowych. Niestety, amatorzy, nie posiadający podstawowej wiedzy odnośnie suplementów diety, chętnie dzielą się swoimi opiniami, które często odbiegają od faktów. Dowiedz się, jakie mity dotyczące spalaczy tłuszczu są najbardziej powszechne. W poniższym artykule, poznasz prawdę o suplementach spalających tłuszcz, dzięki czemu będziesz mógł zrzucić wagę w racjonalny i skuteczny sposób.

- Jak rozpoznać kiedy stosować mocniejszy spalacz tłuszczu?

Silne spalacze tłuszczu – kto nie pragnie po nie sięgnąć? Obietnica szybkiego zbicia wagi, kusi niemal każdego. Jednak przygodę ze spalaczami tłuszczu lepiej zacząć stopniowo, z ewentualną progresją dawek i siły składników w przyszłości. Jak racjonalnie podejść do tematu, by osiągnąć zamierzone efekty? Dobierz odpowiednią strategię zbijania wagi – przeczytaj poniższy artykuł, który dostarczy Ci cennej wiedzy w kwestii silnych spalaczy tłuszczu.

- Spalacze tłuszczu, a l-karnityna

Czy L-Karnitynę można nazwać spalaczem tłuszczu? Na czym polega jej działanie i dla kogo jest szczególnie polecana? Czym L-Karnityna różni się od tradycyjnych spalaczy tłuszczu, gwarantujących mocne pobudzenie i rozgrzanie organizmu? W końcu – który suplement zawierający L-Karnitynę warto wybrać i jakie stosować dawki? Tego wszystkiego dowiesz się, czytając nowy artykuł dotyczący skutecznych preparatów na spalanie zbędnego tłuszczu.

- Spalacze tłuszczu - najlepszy wybór dla osoby zaawansowanej

Jesteś fanem ciężkiej pracy nad idealną sylwetką? Stosowałeś już różne spalacze tłuszczu i czujesz, że nadszedł czas na coś mocniejszego? Dowiedz się, na jakie składniki powinieneś zwrócić szczególną uwagę oraz które spalacze tłuszczu są mocne a jednocześnie bezpieczne dla organizmu. W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co powinien wiedzieć zaawansowany konsument suplementów na redukcję tłuszczu.

- Porównanie L-Karnityn

Wiele osób, które mają orientację w dobieraniu suplementów dla sportowców, zdaje sobie sprawę z cudownego działania l-karnityny. Okazuje się jednak, że co produkt, to inne dobrodziejstwa. Jak wybrać suplement z l-karnityną w dobrej cenie? Czym się kierować i na co zwrócić szczególną uwagę? Ostatni artykuł dotyczący spalaczy tłuszczu poświęcimy porównaniu produktów opartych o działanie l-karnityny.
Rankingi spalaczy tłuszczu przygotował dla Was Damian, specjalista ds. suplementacji, który w tej branży pracuje już 5 rok. Przez ten okres służył Wam pomocą odnośnie diet, treningów oraz doboru odpowiednich suplementów obsługując około 70 klientów dziennie co przez cały jego okres pracy daje nam liczbę prawie 70 tysięcy zadowolonych klientów.

Polecane
Cut 4 Her+ - 120caps Promocja Polecany
Cut 4 Her+ - 120capsDieta i odchudzanie
89,00 zł2670 pkt.
L-Carnitine HCA Plus - 50caps Promocja Przecena
L-Carnitine HCA Plus - 50capsDieta i odchudzanie
24,98 zł749.40 pkt.
Machine Man Burner - 120caps. Promocja Przecena
Machine Man Burner - 120caps.Dieta i odchudzanie
23,75 zł43,84 zł712.50 pkt.
 Thermo Shape 2.0 - 180caps Promocja Przecena
Thermo Shape 2.0 - 180capsDieta i odchudzanie
29,99 zł899.70 pkt.
Animal Cuts - 42pack Promocja Przecena
Animal Cuts - 42packDieta i odchudzanie
182,19 zł5465.70 pkt.
Cutting Edge - 120tabs Promocja Bestseller
Cutting Edge - 120tabsDieta i odchudzanie
40,99 zł53,99 zł1229.70 pkt.
Burn Shape 2.0 - 120caps + Pill Box Promocja Polecany
Burn Shape 2.0 - 120caps + Pill BoxDieta i odchudzanie
99,00 zł2970 pkt.
Fat Burner - 90caps Promocja Przecena
Fat Burner - 90capsDieta i odchudzanie
34,25 zł69,00 zł1027.50 pkt.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.Korzystając nadal z niniejszej strony, w tym klikając lub zamykając ten banner, zgadzają się Państwo na wykorzystanie technologii reklamowych i analitycznych (w tym plików „cookie”) na niniejszej stronie i innych stronach współpracujących z naszymi partnerami. Pamiętaj: Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgadzam się
pixelpixelpixelpixel