Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Oleje MCT i PAM

( ilość produktów: 17 )

Oleje MCT – w tym dziale znajdziesz produkty zawierające olej MCT, który należy do niezwykle wartościowych produktów. Wynika to z faktu, że jest świetnym źródłem energii. Jego dostarczenie pomaga wykonywać trening na najwyższym poziomie, bez wyraźnych spadków energii, z czego korzystają zwłaszcza osoby na dietach ograniczających węglowodany. Oleje PAM to specjalne produkty w aerozolu do psikania patelni przed smażeniem/grillowaniem. Dzięki temu żywność poddawana obróbce nie przywiera do powierzchni oraz nie dostarczy zbędnych kalorii. Zobacz jakie produkty przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym sklepie oraz dowiedz się, kiedy będą one przydatne.

Oleje MCT

Są średniołańcuchowymi kwasami tłuszczowymi, które szybko się wchłaniają i tym samym dostarczają energii. Pomocne przede wszystkim dla osób na diecie ketogenicznej, które w ten sposób uzupełniają ją w tłuszcze i „paliwo” niezbędne do wykonania treningów. Olej MCT, czyli płynna forma związku jest najpopularniejszą i najczęściej stosowaną. W Muscle Power znajdziesz kilkanaście preparatów pochodzących od różnych producentów. Dostępne są także tłuszcze MCT w formie sproszkowanej, które można dodawać do potraw czy napojów. Jednak przede wszystkim kupisz tu olej kokosowy, czyli bardzo znany produkt zawierający kwasy MCT. Dostępny w formie extra virgin oraz rafinowanej (ta druga przede wszystkim sprawdzi się do obróbki cieplnej potraw, np. smażenia). Ekonomiczne opakowania umożliwiają zakup tych produktów w bardzo dobrych cenach.

Oleje w sprayu

Skutecznym sposobem na zmniejszenie ilości tłuszczu wykorzystywanego do smażenia jest użycie oleju w sprayu. Pozwala on na aplikację takiej dawki produktu, która zawiera niewielką ilość kalorii (w jednej porcji mniej niż 5 kalorii!). Jednocześnie umożliwia obróbkę termiczną potrawy bez ryzyka jej przywarcia do patelni. Oleje PAM dostępne są w wersjach składających się z mieszaniny różnych tłuszczów, m.in. rzepakowego czy kokosowego. Nie zawierają substancji o charakterze konserwującym. Wykorzystasz je także do natłuszczenia form do pieczenia ciast czy naczyń żaroodpornych.


Marka
Cena
-
pixel