Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

W nowy rok z nową sylwetką - zestawienie substancji spalających tkankę tłuszczową

Nowy rok to nowe postanowienia. Bardzo często związane są one ze zmianą postury. W naszym artykule postaramy się omówić, w jaki sposób uzyskać szczupłą, a zarazem beztłuszczową sylwetkę.Oczywiście większość z Was marzy o tym, aby Wasze ciało charakteryzowało się brakiem tłuszczu podskórnego oraz minimalną ilością wody, dzięki czemu podkreślona zostanie zarówno definicja, jak i waskularyzacja muskulatury. Aby to uzyskać niezbędne będzie stosowanie odpowiednich suplementów przyspieszających procesy spalania tkanki tłuszczowej poprzez podniesienie termogenezy oraz szybszy rozkład kwasów tłuszczowych na energię.

Pierwszym z produktów, który jest jednym z najpopularniejszych suplementów stosowanych podczas walki z niechcianym tłuszczem jest L-karnityna. Bardzo często występuje ona w połączeniu z zieloną herbatą (np.L-carnitine + Green Tea). Zestawienie to odpowiada za przyspieszone procesy przemiany materii, a także zapobiega zakwaszaniu organizmu. Dzięki nim dochodzi również do obniżenia poziomu złego cholesterolu. Substancje te można znaleźć w produktach firmy 4+ NUTRITION - jest Cut 4 Her+ oraz Cut 4 Him+. To bardzo dobry produkt, który znajdzie swoje zastosowanie zarówno wśród amatorów siłowni, jak i u osób bardziej zaawansowanych.


Innym produktem, który jest wartym uwagi to kwas linolowy.
Jego działanie jest stosunkowo proste: podnosi temperaturę ciała, co wpływa bezpośrednio na redukcję tłuszczu zapasowego oraz hamuje proces powstawania nowych komórek tłuszczowych. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce pozbyć się cellulitu. Jednym z najlepszych produktów dostarczających kwas linolowy w odpowiedniej dawce jest CLA + Green Tea + L-Carnitine marki Olimp. Z pewnością jest to zaskoczenie dla wielu osób, jednakże kwas ten stosowany jest powszechnie wśród kulturystów, gdyż radzi sobie nawet z najbardziej oporną tkanką tłuszczową.


Kolejna substancja odpowiedzialna za modelowanie sylwetki i redukcję tkanki tłuszczowej to skoncentrowane związki ketonów malin ? czyli ketony malinowe. Ich głównym zadaniem jest zmniejszenie absorpcji tłuszczu oraz obniżenie apetytu. Produkt firmy Iron Horse ? Thermo Pump w jednej porcji dostarcza 100mg najlepszych ketonów malinowych wzbogaconych dodatkowo o ekstrakt z imbiru, którego głównym zadaniem jest regulacja pracy przewodu pokarmowego.

Innym suplementem, którym warto się zainteresować jest Dyma Burn Xtreme, który dodatkowo zawiera kapsinoidy z papryczki mające za zadanie zmniejszenie ilości kalorii wchłanianych w jelitach oraz przyspieszenie przemiany materii. Z kolei yerba mate zwiększa utlenianie tłuszczy oraz spowalnia opróżnianie żołądka, przez co dłużej utrzymywane jest uczucie sytości.
Prawdopodobnie najpopularniejszą substancją występującą niemal w każdym produkcie redukującym tkankę tłuszczową jest kofeina. To właśnie substancja występująca w popularniej kawie ma na celu przyspieszyć przemianę materii oraz nadać organizmowi odpowiedniej temperatury.
Ostatnim ze składników, który chcielibyśmy nadmienić w naszym artykule to ekstrakt z gorzkiej pomarańczy. Gorzka pomarańcza zawiera w swoim składzie synefrynę.
To substancja odpowiedzialna za hamowanie apetytu oraz podniesienie termogenezy organizmu. Ma ona działanie podobne do kofeiny, gdyż dodaje energii, a zarazem obniża apetyt. Substancja ta występuje między innymi w produkcie marki Activlab ? Machine Man Burner. To bardzo silna, a zarazem skuteczna substancja, która znajdzie zastosowanie u każdego, kto chce uzyskać estetyczną, szczupłą sylwetkę.
Należy jednak nadmienić, że nawet najlepszy spalacz świata nie pomoże, jeśli braknie samozaparcia i chęci. Utrata tkanki tłuszczowej jest niezwykle trudna, jednakże bardzo opłacalna, w szczególności dla tych, którzy chcą w ciągu najbliższych kilku miesięcy dokonać gwałtownej zmiany własnej sylwetki.
Data publikacji:

Polecane

pixel