Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Stacker2 - Stacker4 - renomowany spalacz tłuszczu

Stacker2 Europe to jedna z wiodących marek odżywek sportowych.

Nasza oferta produktów obejmuje suplementy diety, które pomogą fanom siłowni i atletom utrzymać styl życia, by mogli być oni w pełni sił zdrowotnych i fizycznych, zachowując sylwetkę i sprawność. Milionom osób udało się zrealizować swoje cele, korzystając z produktów Stacker2 Europe.

Nasze produkty są głównie sprzedawane w Europie, jednak możemy zaobserwować ich rosnącą popularność poza Unią Europejską, dzięki dystrybucji obejmującej prawie 50 krajów. Chcemy zagwarantować najlepsze produkty po uczciwej cenie. Bez względu na to, czy chcesz popracować nad swoją atrakcyjnością lub siłą naszym mottem jest, by nigdy nie godzić się na mniej, niż zasługujemy. Ciężko trenujesz i dbasz o dietę, więc suplementy, które zażywasz muszą stanowić wartość dodatnią. Suplementy pomogą ci w twoich zmaganiach i zbliżą cię do celu. Poprzeczkę postawiliśmy bardzo wysoko. Każdy nasz produkt to gwarancja jakości, skuteczności i niezawodności.


Stacker2 - Stacker 4

  • 300mg kofeiny bezwodnej w porcji
  • Pomaga zgubić zbędne kilogramy
  • Wielokrotnie nagradzany producent
  • Wspiera spalanie samej tkanki tłuszczowej!
  • Przyspiesza metabolizm
  • Pozwoli zwiększyć intensywność treningu
  • Pomaga pozbyć się zalegającej wody
  • Dodaje energii

Stacker2 to producent renomowanych spalaczy tłuszczu. Swoją popularność, Stacker 4 zawdzięcza doskonałym rezultatom, które pomaga osiągnąć. Za jego sprawą dochodzi do przyspieszenia metabolizmu. Po zażyciu Twoje ciało zostanie zmuszone do wykorzystania zapasów tłuszczu jako źródła energii! Spalacz ten wyróżnia świetna kompozycja, która ułatwia pozbycie się zbędnych kilogramów, zapewniając zastrzyk energii. Dodatkowo spala tylko tkankę tłuszczową, a nie mięśnie, jak inne produkty tego rodzaju!

Więcej energii

Stacker 4 ma aż 300mg bezwodnej kofeiny w każdej porcji. Za jej sprawą znacznie poprawi się Twoja wytrzymałość i koncentracja. Dzięki temu będziesz mógł jeszcze intensywniej trenować na siłowni. Zwykle, dochodząc do jakiejś liczby powtórzeń osiągamy kres możliwości. Stacker4 zawiera również orzechy Kola, które podobnie jak kofeina, mają silne, pobudzające działanie. Wyobraź sobie, że za sprawą bezwodnej kofeiny zawartej w spalaczu okres wykonywania ćwiczeń się znacznie wydłuża. Czyli w praktyce możesz trenować więcej i intensywniej niż zwykle. Co z kolei powoduje, że szybciej zgubisz zbędną tkankę tłuszczową.

Data publikacji:

Polecane

STACKER2 Barbarian Crunchy Protein Bar - 55g

STACKER2 Barbarian Crunchy Protein Bar - 55g

12,33 zł2380 pkt.
0,22 zł / g
STACKER2 Black Burn - 120caps.

STACKER2 Black Burn - 120caps.

104,96 zł21310 pkt.
STACKER2 Black Burn - 300g

STACKER2 Black Burn - 300g

88,75 zł20198 pkt.
0,30 zł / g
STACKER2 Inferno Black - 300g

STACKER2 Inferno Black - 300g

81,02 zł17780 pkt.
0,27 zł / g
STACKER2 Testo 4HD - 120caps

STACKER2 Testo 4HD - 120caps

99,25 zł22698 pkt.
pixel