Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

SIERGIEJ POLECA #5 MAX NUTRITION ULTRA LIFE

SIERGIEJ POLECA #5 MAX NUTRITION ULTRA LIFE

Jeżeli Bóg istnieje, to chyba tylko dzięki temu, że pije Max Nutrition z Ultra Life.

…co tu dużo można powiedzieć? W przypadku tego zestawu zetknąłem się z naprawdę maksymalnie doładowanymi witaminami. Witaminami, minerałami, zestawem aminokwasów, wyciągiem z wielu ziół, warzyw, owoców… jest tego tak dużo, że samo przeczytanie wszystkich składników zamieszczonych w tabeli może wymagać więcej niż kwadransu, jeżeli tylko będziemy chcieli googlować pozycje, które okażą się dla nas nieznane, a obiecuję, że każdy znajdzie coś, co go zaciekawi i będzie chciał sprawdzić tego działanie.


Sięgałem po ten produkt w nadziei, że moje ciągle przemęczenie, stres mięśniowy i wieczny brak minerałów w końcu minie. Sama tabela składników zrobiła na mnie wrażenie, ale wiadomo, że nie wszystko złoto, co się świeci i nie wszystko przyswajalne, co „dostarczalne”

Klasyczny kompleks witamin i minerałów nie robił mi już roboty. Trzeba pamiętać, że na tym etapie, czyli będąc profesjonalistą w tym sporcie, obciążam organizm 5 razy bardziej niż dobrze trenujący amator. Tym samym produkt jest kierowany nie tylko do osób uprawiających sporty siłowe, a do wszystkich zawodowców. Co więcej, jako sprzedawcy niejednokrotnie zdarzało mi się polecać ten zestaw osobom mocno zapracowanym, prowadzącym swój biznes, z uwagi na wieczny stres, obciążenia psychiczne i pressing.

Moje pierwsze pozytywne odczucia były zaskoczeniem, ponieważ trzeciego dnia zażywania produktu zacząłem przeszukiwać dokonanych zmian żywieniowych lub treningowych, które wpłynęły na moje tak dobre samopoczucie. Kolejnego dnia, kiedy uczucie możności ciała i umysłu znów były nad wyraz, całą zasługę powoli zaczynałem przypisywać Ultra Life.

KOLEJNE DNI PRZYNOSIŁY TE SAME WIEŚCI - MAX NUTRITION SPEŁNIAŁ SWOJĄ ROLĘ NA CIĘŻKICH TRENINGACH, PODCZAS REGENERACJI, KIEDY TYLKO GŁOWA MUSIAŁA PRACOWAĆ NA PEŁNYCH OBROTACH, TO WYDAWAĆ SIĘ MOGŁO, ŻE SKŁADNIKI TAM ZAWARTE SĄ NICZYM PALIWO AKTYWUJĄC KOLEJNE OBSZARY MÓZGU DO SPRAWNIEJSZEGO DZIAŁANIA.

Dawno tak serdecznie i szczerze nie polecałem zestawu witamin. Nie zwykłych witamin a ogromnego i doładowanego kompleksu.

Data publikacji:

Polecane

pixel